Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

letuskah
25. máj 2008

maji netes sa aby ste neochoreli 😖 ja sa preventivne netesim lebo keby som sa tak by rcite nieco do toho prislo, na to mam nos 😠

maji4
25. máj 2008

ok tak sa neteším len tak trošku 🙂

peta28
27. máj 2008

baby ktora bude ochotna sa podujat a strazit na 10 minut na stretku moje tiche kludne mile dieta? Potrebujem ju trenovat do jasli, takze som rozmyslala ze ju s niektorou necham a schovam sa za dvere ze co bude robit. A ked tam spusti hysak tak ja tam prisamvacku skolabujem

letuskah
28. máj 2008

peti ja sa hlasim, chcem vediet ake to je ked dieta vymysla a neobsedi kludne ani 5 min, len mi zaruc ze to Kubko od Timky nechyti 😀

ada78
autor
28. máj 2008

peta - najlepsie kazda. 🙂

ja sa tiez hlasim. mne sa timka na stretku uvelmi pacila. 🙂 🙂 🙂

lenkamt
28. máj 2008

Peti - urobíme mini jasle, necháme dobrovoľníčky strážiť deti a pôjdeme nakúpiť mäso na grilovačku 😀 ja aj ostatné veci, kedže sa do auta zas nepomestíme 😖

ja sa tiež "neteším" 😀

a to mi pripomína, že idem písať do penziónu, že chcem dve prístelky 🙂

ada78
autor
28. máj 2008

a tu cenu ti napisali? (lenka)

inac podla mna, ked ju nechas medzi detmi, tak si ani nevsimne, ze tam nie si. 😉 (peta)

lenkamt
28. máj 2008

veď som tam ešte nepísala, idem teraz /Aďa/ 😀

ada78
autor
28. máj 2008

nerob si srandu. 😀 😀 😀 😀 😀

a aka je momentalna verzia? sexica, alebo kapitan? 😎

lenkamt
28. máj 2008

konečná verzia je sexica 😀 ja si tam idem odýchnuť a nie sa nervačiť s odutým chlapom 🙄

peta28
28. máj 2008

Tak som rada, aj ked moja herecka najprv bude pozorovat co a ako a ked sa osmeli tak potom to z bude coro moro

mimi.k
5. jún 2008

Ahojte,
tak som volala do penzionu, ze nemozeme prist. No a oni mi dali na vyber, ze bud mi zauctuju 50% storno poplatok (kedze som im to oznamila v ten isty mesiac), alebo tam prideme v iny termin. Takze si to mam rozmysliet a dat im do konca bud. tyzdna vediet...ale uplne idealne by bolo, keby sa prihlasila este nejaka augustovka namiesto mna a bol by pokoj 😅

baileysa
5. jún 2008

mimi, mne je velmi luto, ze nemozte prist ☹ vzdy ti to zabudnem napisat...

mimi.k
5. jún 2008

baily, aj mne, velmi som sa tesila ☹

bilushka
6. jún 2008

Aj ja ti Mimi vzdy zabudnem napisat, ako mi to je luto ☹
Strasne som sa na vas vsetkych troch tesila.

Peti, ja si to tiez chcem vyskusat s Timkou, lebo ona je my o dva mesiace, tak chcem vediet, ake zle to este moze byt 😀 😀 😀

anka001
8. jún 2008

Ahojte babenky.Odkial ste?Možem sa pridať? 😉

mimi.k
8. jún 2008

Anka vitaj 😉
my sme roztrusene z celeho Slovenska, toto stretko bude v Radave pri Podhajskej.
Ak sa chces k nam pridat, chod do temy Levicatka 2007 (v sekcii Spolocny termin)...tam kecame aj o inych veciach, ako o stretku 😉
Tesime sa 😵

anka001
9. jún 2008

Ahojte no a kde je ta Radava pri Podhajskej?Nepoznam.A ty si napr.odkial? 🙂 ☹

ada78
autor
15. jún 2008

anketa:

o kolkej tam planujete prist?

lebo mi asi az 18:00 ☹

lenkamt
15. jún 2008

my s Bailey možno až v sobotu 😀 😀 😀

predbežne vyraziť chceme na obed /naivne dúfame že deti budú spať/ ale kedy dorazíme to neviem.

lenkamt
15. jún 2008

Adik - moje otázky - je na izbe mikrovlnka alebo konvica???

lenkamt
15. jún 2008

a otázka pre všetkých: ako s potravinami na grilovačku??? 😕

ada78
autor
15. jún 2008

mikrovlnka a konvica neviem. 😨

a na grilovacku sa mozme dohodnut v piatok vecer (kolko a coho) a v sobotu pojde par dobrovolnikov na nakup. ale to je len moj navrh, dajte aj vy nejake. 😉

katika1
16. jún 2008

ja neviem ale, predpokladám že okolo 17.00 🙂 aj ked to máme tak 20min cesty 😅

bilushka
16. jún 2008

My klasika: prvi 😎
Okolo obeda uz by sme tam mali byt, muz si berie dovolenku, tak rano vstaneme, hodime veci do auta a obednajsi spanok co spinka maly by sme chceli uz absolvovat tam.
Ja budem zatial lezat pri bazene, hi hi hi.

Kedy sa ma v nedelu vypadnut?
Asi tam este zavolam aj ohladom tej kancice a mikrovlnky, a chladnicku potrebujeme?

Kati, ved pridte aj vy skor, este ked budem volat sa opytam, od kolkej sa mozeme ubytovavat, nie ze tam budem stepovat na parkovisku ako trapka.
Kto ma este nejake otazky, nech to zistim naraz...

bilushka
16. jún 2008

Este co sa tyka toho grilovania: tak ja dufam, ze tam chladnicka je, kde budeme po prve skladovat to maso, po druhe kde ho budeme nakladat do marinady, je tam nejaka kuchynka?
Alebo kupime uz rovno to nalozene zelene, co hodia vzdy do nejakej cervenej marinady, nech nie je vidiet povodna farba masa? 🤐

ada78
autor
16. jún 2008

ja som proti kupovaniu nakoreneneho masa. 😖 😝 😝

bilushka
16. jún 2008

Adi, ved aj ja ☹
Si budeme opekat zemiaky v pahrebe 😀

ada78
autor
16. jún 2008

ja lubim aj tie bavorske klobasky a take so syrom a pod. 😵 😵 😵

ani zemiaky k tomu nepotrebujem, staci chlebik, zelenina a tsatsikova omacka. 😵

katika1
16. jún 2008

mne je jedno.. mne je všetko jedno 🙄 😀 a nemám otázky.. vlastne mám, ale aj tak s tým nič nenarobím - chcem rolety.. bez nich vstávame skoro.. a nevieme ani zaspať bez tmy 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre