Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

lenkamt
16. jún 2008

tak kto má najväčšie auto??? nech nakúpi namarináduje a dovezie, ostatní mu potom dáme korunky.

touto vetou som myslela Bilushkovcov 😀

Kati - od teba očakávam melóny 😀

ja klasika nedonesiem nič 😀

katika1
16. jún 2008

ok.. melony 🙂 ale vykladáš to z auta tz

peta28
16. jún 2008

Tak ked ja sa mozem pridat, tak nam staci si grilovat klobasky a grilovacie parky. V Lidli maju aj take nakorenene vakuovo zabalene grilovacie tycinky , tusim mlete maso to je alebo co a je to veeeelmi dobre.
Ja neviem komu by sa chcelo serkat s marinadovanim masa.

No a dotaz. Kedze nechcem vyzerat ako sedlana, ale opytam sa na drzovku vopred. Beriete nieco ako vino, cokoladu bonboniery, chipsy alebo neviem co este na take posedenie na privitanie ,pokecanie alebo tak? Neviem ako ste to mali minule, tak sa pre istotu opytam, kedze nechcem vyzerat ako zidula ktora nedonesie nic..

Ni a posledny dotaz. Mama nam kupila cervene tricko s kratkym rukavom Cherokee s velkym obrazkom leva vpredu. Ale je chlapcenske a nam obrovske. Tusim velkost 80. Nechcela by ste niektora? Donesiem na stretko.

bilushka
17. jún 2008

No ja s Lenkinym napadom nesuhlasim uz iba z dovodu, ze keby som nahodou nejako nadopovala dieta a stihla to maso nakupit a nalozit, tak si neviem predstavit prevoz dve hodiny v aute plus este do dalsieho dna by sme to kde mali, v izbe pod postelou?
Takze sa tiez pridavam k roznym klobaskam a tycinkam 😉

Na izbe totiz chladnicky nie su-vcera sme tam volali, ani mikrovlnka ani kanvica.
Ze naco to potrebujeme a ked muz povedal, ze tam ideme s detmi, ze pre nich na ohrev papky, tak povedali, ze si mozeme vzdy prist do kuchyne nieco ohriat, takze my si berieme rychlovarku urcite.
A pre nadsencov, co nechcu prist so zapadom slnka: ubytovava sa v piatok od druhej 😉

Peti, ked sme boli v Bojniciach, tak sme tam mali vsetko co si vymenovala, ale tam sme sedeli sami v spolocenskej, toto mi pripada viacej take organizovane, takze si myslim, ze by sme to ani nemohli tam mat, kedze maju sami bar, tak budu isto chciet, aby sme si kupovali napoje odtial...a zase ked nemame chladnicku, tak kde budeme skladovat tie piva a vina...a cokolady a chipsy neviem...to asi donesiem, ked budeme sediet vonku, alebo to nechame na ten spolocny nakup?

lenkamt
17. jún 2008

aha 😅

tak nič nenosme, zložíme sa a vyšleme dobrovoľníkov na nákup, však nejaké tesco tam niekde musí byť 😉

kto súhlasí????????????

a kto mi požičia rýchlovárku? 😀

katika1
17. jún 2008

ja súhlasím, ale obávam sa, že najbližšie tesco je v NZ 😀
Peťa a kolko chceš za tričko? ja milujem na malom červenú farbu 🙂
a nosíme 80-86 😅 takže by mu to malo byť 🙂

peta28
17. jún 2008

Kati vska ho donesiem a uvidis, je to urcte vecsie ako 80, mala ho ma po kolena. Stalo 120 sk, ale ked sa ti to zda vela, kludne sa nejako dohodneme, lebo my ho urcite nevynosime
Ja suhlasim s Bilu ze nakupime tam. Vsak ja by som mala smrt v ociach keby som mala nakladat a marinovat maso pre 18 ludi, vsak nestihlam navarit pre nas dvoch.. a este kazdemu chuti nieco ine.

ada78
autor
17. jún 2008

najblizsie su surany - tak snad tam maju nejaky obchod a masiarstvo. 🙂

retaux
17. jún 2008

V Šuranoch je asi také Tesco ako vo Vrábľoch - 5 druhov tovaru na 7-mich regáloch 😀 😀 😀 Ale mäsiarstvo majú určite.

letuskah
18. jún 2008

ja sa pripajam ku klobaskam a podobnym veciam pretoze ja neviem ani kura upiect nieto este marinovat meso
a ja mam zase klobucik s opicou cherokee ktory nam akosi uz nie je dobry tak ho niekmu posuiniem; stal 150 ale 100 mi staci. doneisem ho tak ked niektora chcete... trosku sme sa uponahlali s kupou

bilushka
18. jún 2008

Letu, ja ho chceeeeeeeeeeem, ved to je ten, co sme chceli aj my kupit 😵
Vyskusam to malemu, dufam, ze ma mensiu sisku od Kubka 😅

letuskah
21. jún 2008

bilu ano to je ten ale co som videla Matejka obavam sa ze ma vacsiu sisku ako Kubko ale ved skusis a uvidis

bilushka
21. jún 2008

Letu, to je velkost 6-9 mes., alebo 9-12 ?

letuskah
22. jún 2008

bilu praveze 3-6 ale sa mi zdal vtedy dost velky, ja ho prinesiem a poskusame vsetkym babetkam 😀

katika1
22. jún 2008

normálne bazár je tu z toho 😀 čo chcete odo mna kúpiť? 😀

lenkamt
23. jún 2008

Kati - od teba nič, ty budeš vyberať vstupné za obzeračky 😀

baby ja sa už neskutočne tešííííííííííííím 😀

maji4
23. jún 2008

Aj ja sa strašne teším len mám normálne strach ako sa lilianke bude spať bez roliet a v prenosnej postielka 🙄 ešte v nej nespala 🙄

letuskah
23. jún 2008

maji mozno ostanes prekvapena 😉

baby ja som nezaregistrovala ci sa bude nieco na tu opekacku kupovat spolu alebo si donesie kazdy sam co ma rad? by sme mali ist na nakup tak by som rada vedela.

katika1
23. jún 2008

maji no náš bude spať s nami, lebo v cestovnej by sa mu nepáčilo 😝 a bez roliet.. no budeme o 6.00 hore 🙄 a spať pojdeme o 22.00 🙄 🙄 🙄 inak my sme aj na minulom stretku nacápali na okná uteráky deky a pod.. takže asi to tak bude aj teraz 😝
a je tam bazén? vezmeme taký malý 🙂

maji4
23. jún 2008

kati ved akurát som uvažovala , či zoberiem velkú deku na okno 😝
A si ma utvrdila ,že zoberiem 😉

A to spanie dúfam ,že sa nám to nepokazí ale my chodíme spávať už o 19-tej 😝 ved uvidíme 😉

maji4
23. jún 2008

Let dúfam ,že ma prekvapí 😉 😉

baileysa
23. jún 2008

juuuj ako sa uz tesim 🙂
u nas je takato situation:

moj muz tam nemoze byt v piatok vecer, takze plan A: ja beriem nase auto a idem sama, on si pozicia ine, alebo plan B, zavezie nas tam v piatok, vrati sa domov a pride naspat v sobotu...
kazdy z tychto planov ale pre mna znamena, ze tam budem v piatok vecer sama, takze vas chcem poprosit, aby sme v piatok nemali spolocensky vecer 😀 az v sobotu 😀
a zaroven to znamena, ze mm pride v sobotu, takze moze po ceste spravit nakup 😉 😉
a este to znamena, ze ak plan B, tak v sobotu doobeda som bez auta ☹

bilushka
23. jún 2008

Bailey, ved to je strasne daleko pre vas len tak aby ta zaviezol a potom isiel zase domov ☹
Ved v piatok bude iba mini posedenie, grilovacka a hlavna party je v sobotu 😉
Aj Mima a Retaux nas snad pridu pozriet v sobotu...

mima07
23. jún 2008

jasne ze sa chystam v sobotu ale neviem kedy zalezi od pocasie ak bude pekne ale nie hic tak vas chcem otravit co najdlhsie 😀

retaux
24. jún 2008

Ja tiež asi prídem v sobotu, ale ešte neviem kedy - muž mal blbé reči, že ma samu nepustí s malou, keď ja budem šoférovať 🙄 😠 😔

letuskah
24. jún 2008

bai ved nevadi ked budes v sobotu doobeda bez auta, k niekomu sa napraces ak by sme niekam sli, muz ti vylozi sedacku a hotovo.

ada78
autor
24. jún 2008

baily - ked to bude plan B, a sli by sme v sobotu niekam na vylet, tak mi ta mozme zobrat do auta, len musis mat golfac, lebo s velkym kocikom sa do nasho pidi kufra nezmestime. 😉

bilushka
24. jún 2008

Baby a kam chcete ist v sobotu autami? 😕
Ved v okoli nic nie je okrem termalneho kupka, ktore ste vsetky zavrhli!

letuskah
24. jún 2008

bai niekto vezme teba, niekto gretku a niekto kocik 😀

ada78
autor
24. jún 2008

vsetky okrem lenky.
ta kazdy den place, ze este nema plavky. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre