• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
78 ty ma nesleduješ, však som písala že už máááám, podprda s 2ks vypchávkami :grinning: :grinning: :grinning:

nikam sa nejde, bazén je pri penzióne a decká budú mať svoje vlastné bazéniky, ideme len ležať a klebetiť, chlapi a sexica budú obhospodarovať deti :wink: :grinning:
24. jún 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni súhlasííííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile:
24. jún 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát ak bude penzión fajn, tak mi v nedeľu pôjdeme kuk aj kupko, lebo by som manža vytiahla na takú 5 dňovú dovolenku /ak tam bude pekne/ :wink:
24. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, tak dakujeme, ze nas zveziete, samozrejme beriem iba golfac, tak sa snad k niekomu vojdeme, ak by sme niekam sli, ale navrhujem leharo pri bazene a miesane drinky budu robit aupairy :wink: :wink:
u nas zatial stale nejasna situacia, mali sme si pozicat auto od nasich, ti ho potrebuje ale v sobotu, takze este segra, ta ale az zajtra bude vediet, co cez vikend :confounded: tak vas budem informieren :wink:
24. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bailey - Ivka má už spísaný plánik cesty :wink: rozmýšľali sme že vyrazíme o 11.00, aby sme tam boli o tej 14.00 nak si to užijeme za tie prachy :grinning: tak vybavuj afto :sweat_smile:
25. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je s vami hrozne vy predo mnou utekate sem :angry: ale uz vam nedam pokoj aj tu vas budem otravovat :grinning:
lenka daj na kona vediet ked vyrazite ja nemam v piatok muza doma teda este neviem kedy prileti tak keby sa to dalo zosuladit tak vas otravim aj v piatok :grinning:
25. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééééé leni dojdite na dovču dakde sem.. vás prídeme potom kuken :slight_smile:
25. jún 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babuchy, u nas sa to vyriesilo k spokojnosti vsetkych, v piatok ideme v plnej polnej, mm aj ostava :dizzy_face: takze leni, mame navigaciu, uz sa nikde nestratime, misia stretko nie je ohrozena :grinning:
len neviem, ci sa nam podari byt o 11 v mt :pensive: verca uz bude s vysvedckom doma???
25. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
MT - jasne, ze ta sledujem (uz :grinning: ), ale najskor som si dovolila ist sem a az potom som sla so spolocneho terminu a zistila tu radostnu spravu, ze mas plavky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teraz ma serka len to, ze tam budem jedina v 100 rocnych. :angry: som sa spoliehala, za aspon ty budes so mnou za sedliaka. :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bailey - super :slight_smile: tak pôjdeme o tej 12.00??? s navigáciou tam snáď budeme za tri hodky :grinning:

Adi - aj Ivka má model 2006 :wink: ak si dnes nekúpi v tn :sweat_smile:
25. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a co ideme pit? ja by som sa pridala k gintonikovej skupine :wink: :wink:

lenka, to zmakneme snad aj skor,

a ake plafky zas vsetky spominate, sak na kupko nejdeme :confused:
25. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy to s tymi plavkami akoze myslite vazne? mam hladat? ja mam rocnik 1997, ak sa do nich dostanem :sweat_smile: alebo tehotenske :grinning:
baby a ked este v noci kojim mozem tonik? ja luuubim gin s tonicom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a este na aku hodinu tam idete? ze kedy sa mame vytrepat z domu
25. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tám gintoniková skupina sa mi pááááááááááči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
letu - uz iba jeden tonic robia s chininom, len si neviem spomenut ktory. :pensive: ale najskor to bude ten coca-colacky.
ale ak mozes na kojenie gin, tak trocha toniku to uz neovplyvni. :wink:
25. jún 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adi som zabudla , ked tam prídem tak rezervácia je na Levíčatká alebo augustovčiatka??

Alebo čo mám povedať ked tam prídem ,vieš ja dedinská .........
25. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
povedz, ze ides na internetove stretko. :wink:

inac, ta ponuka o tovar z lekarni este plati? a stihol by to tvoj muz zohnat do stretka?
25. jún 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte platí ale určite to nestihne :unamused: lebo oni to jeden pondelok objednávajú a ten další pondelok si to vyberajú :confounded:
25. jún 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A čo by si potrebovala tak súrne? Ved možno....
25. jún 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To fakt mám povedať ,že idem na internetové stretko?????????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2008 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ano, ale ak chces, tak ti poslem do ip moje priezvisko. a aj ti napisem, co by som chcela z lekarne. :slight_smile:

alebo sa spytaj lenky a bilushky, ako sa predstavovali, ked tam volali/pisali. :wink:
25. jún 2008 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi napíš :wink:

Bil a Lenka ako ste sa predstavovali ked ste tam volali???
25. jún 2008 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi sak ja sa nechcem schlastat, jeden gin mu neublizi ked prezil dva :grinning: mna len ten chinin odradza, kuknem na obaly v potravinach
25. jún 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ved sme sa dohodli, ze nic nenosime, nie? :confused:
Po prve to nemame kde skladovat, kedze chladnicky na izbach nie su a po druhe to bude asi trapne, ked oni tam maju bar a my si z igelitky vytiahneme flase, nie? :sweat_smile:
Este tak v sobotu ku grilu si viem nieco vlastne predstavit pit, ale tiez neviem, ako napr.
pivo budeme pit teple :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ked sme tam volali, tak sice povedali, ze nam uschovaju veci co budeme potrebovat v chladnicke, ale mysleli potraviny pre deti a nie ze tam nabehnem, ze ochladte mi tu debnicku piva :zipper_mouth:

Bailey, ved tam je priamo v areali bazen, na kupko sa nejde :wink:

Maji, povedala som, ze je to stretnutie rodin s babatkami a hned vedeli...
Inak aj keby si povedala internetove stretko tak by asi vedeli, to ti pripada akoze hanba, ked sa tomu tak cudujes?
25. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa uz tak tesim, dokonca aj na ten bazen :sweat_smile: plavky mam este zo svadobnej cesty u rodicov, tak budem mat vzruso, ci sa napracem :sweat_smile:
25. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bailey, aj solna jaskyne je tam predsa, si zabudla???
25. jún 2008 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bilush, nezabudla, ja som to ani nikdy nevedela :confused: :fearful: :zipper_mouth: :grinning:

inak moj muz sa tesi, ako zas pokeca s chlapmi... :confused: :sweat_smile: a dieta, kto bude strazit????
25. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bil nie ako hamba ale také divné :sweat_smile:
25. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hanba-nehanba, ale jednu flasu vinka si beriem. :grinning: :grinning: :grinning:

zvysok kupime u nich na bare, lebo pri mojej momentalnej forme nas ziadna cena nezrujnuje. :sunglasses:
25. jún 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ada, ved uz nekojis, tak sa na teba spolieham :wink: :wink:
25. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja aj teraz poctivo trenujem :wink: (ruzove sampáňo, mnam psst)
25. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok