• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
autor
len dufam, ze nedopadnem ako lenka a katika. machrovali s tequilou a nakoniec ju odniesli celu domov. :grinning:
25. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gin tonic je v sparnych dnoch osviezujuci :wink: :grinning: a veceroch pri grilovacke ani nehovorim :wink:
25. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja urcite pojdem na masaz, teda ked tam bude ako propaguju ..
takze ako som sa docitala mam brat nas maly detsky bazenik?
A este som sa docitala ze teda vsetko nakupime tam a nic nenosime. Ja tam pridem ako sedlak, najviac veci, lebo to je moj prvy vylet s malou a neviem ci sa zmestime do auta vobec.
Pre istotu sme sa rozhodli ze nejdeme po dialnici, ze keby daco aby sme mohli zastavit a prevetrat sa, vybrat trdlo zo sedacky a tak.. lebo ked zacne zuri na dialnici tak to si ani neviem predstavit
Kamos zo Ziliny ma zajtra cestu do BA a na 2 pokus mi nesie postielku, tak snad uz aj sa mu ju podari dorucit
26. jún 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - to všetky berieme bazéniky??? :confused: :confused: nie je to zbytočné? nestačili by tak 3ks?????????

a ja som sa predstavila že internetové stretko :wink:
neberem nič, však sme sa dohodli že sa pôjde na jeden nákup a ak ideme piť všetky gin/tonic, pivo alebo víno, tak sa zložíme, nakúpi sa a bude sa piť zo spoločných zásob, aspoň sa nebudem cítiť trápne že niekoho vyžieram :grinning:

tak sa vyjadrite ku konečnej alternatíve :wink:

dnes ešte operiem jednu práčku a zajtra ráno pobalím, dúfam že zas niečo dôležité nezabudnem :confounded:
26. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja maly bazen neberiem, maly sa uz aj u nasich kupal vo velkom a to mala voda len 26 C a vyskal a spliechal ako besny.
26. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja bazén neberiem....
A baliť budem až zajtra lebo to nikdy nerobím baliť sa 2 dni lebo vždy niečo zabudnem :wink:
26. jún 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ked Ada vinko, tak aj ja beriem :grinning:
A bonbosku k tomu :slight_smile:
26. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chlastám každý večer gin tonic :grinning: :grinning: :grinning: takže v tom budem aj pokračovať :grinning:
ale ženy ja neviem fakt, či tam budeme spať :pensive: malý strašne plače v noci :pensive:
26. jún 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, mozno bude tam lepsie, aj na prvom stretku tusim lepsie spinkal :wink:

my bazenik nemame, tak berte vy :grinning:
26. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mozno sa bude hanbit ze jediny v noci place tak sa polepsi :grinning:
26. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze podla navigacie, ruzomberok radava 2hod 15 minut :slight_smile: z mt este menej :wink:

my mame teraz taky rezim, ze gretka posledne dva dni vstala o 9 :confused: :zipper_mouth: a potom papa o 12tej a ide spat, tak by sme to mohli zajtra skusit trochen posunut, ze by sme okolo 12tej boli v mt, ale mm s tym moc nesuhlasi :fearful: celu noc bude totiz soferovat, takze chce spat, tak neviem ci vyrazime podla mojho planu... ani v noci nemozem pracovat na jeho spracovani :zipper_mouth: :grinning:
26. jún 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bailey - ja musím najneskôť o 12.30 vyraziť :sweat_smile: inak mi zaspia doma a budú spať minimálne do 14.30 a potom mi asi tak po 30min cesty budú mrnčať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mám ho prísť spracovať ja??? :grinning: alebo sexica ??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nebude doma tak mozte aj obidve :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si rob srandu. ja rátam s tým že berete Verču inak sa nenapraceme :grinning: a musíme 12.30 vypadnúť. :rolling_eyes:
26. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze stihame zajtra do 12.30 vas nalozit :wink: spravim vsetko, co bude v mojich silach :grinning:
26. jún 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak nič iné, tak sa budeme voziť po mt kým neprídete :grinning: a Verča chúďa bude čakať na lavičke pred domom :grinning:
26. jún 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a muza nemas doma?
26. jún 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám, ale dnes príde, ale zajtra ide do práce
26. jún 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima a ty o kolkej prides zajtra nas kuki?
26. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze, ja tu budem zajtra nervozna cakat na muza a vy uz budete vsetky v bazene. :angry: opite. :grinning: :grinning: :grinning:
kde je spravodlivost???
26. jún 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu este to nemam poriesene ale mohla by si mi crnknut hned ako dorazite
26. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada, a este s vidinou tej jeho dovolenky :confounded:

lenka, to snad zmakneme, mm nie je teraz doma, tak nemam ako pokracovat v nasom zaujme, ale podam priebezne infos... nemaj nerva :wink:
26. jún 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu a vy o kolkej vyrazate?
26. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, dohodnute, ked tam dorazime, vybalime, urobim prezencku-no uz teraz je jasne, ze Adovci 78 maju acko a volam ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus neviem presne kedy tam dorazime, muz ma segru v Zamkoch a stale sa nevieme dohodnut, ci ju pojdeme pozriet cestou tam alebo naspat ked pojdeme v nedelu...
26. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nakoniec nikto neberi bazenik, lebo ani my neberieme, lebo sa mi ho nechce vyfukovat a este je aj od travy
26. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem vziat bazenik ale ten nas je na dve chude deti alebo jedneho Kubka :sunglasses:
26. jún 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby o kolkej tam plánujete prísť...lebo môj muž chce ísť už o 11 z domu , že aby neboli zácpi :angry:
26. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím ,že to tu niekto písal ,že sa od 14 sa dá ubytuvávať??
26. jún 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: zapchy zacinaju okolo 15:00. dovtedy su vsetci v robote.
26. jún 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok