Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

ada78
autor
25. jún 2008

len dufam, ze nedopadnem ako lenka a katika. machrovali s tequilou a nakoniec ju odniesli celu domov. 😀

baileysa
25. jún 2008

gin tonic je v sparnych dnoch osviezujuci 😉 😀 a veceroch pri grilovacke ani nehovorim 😉

peta28
25. jún 2008

a ja urcite pojdem na masaz, teda ked tam bude ako propaguju ..
takze ako som sa docitala mam brat nas maly detsky bazenik?
A este som sa docitala ze teda vsetko nakupime tam a nic nenosime. Ja tam pridem ako sedlak, najviac veci, lebo to je moj prvy vylet s malou a neviem ci sa zmestime do auta vobec.
Pre istotu sme sa rozhodli ze nejdeme po dialnici, ze keby daco aby sme mohli zastavit a prevetrat sa, vybrat trdlo zo sedacky a tak.. lebo ked zacne zuri na dialnici tak to si ani neviem predstavit
Kamos zo Ziliny ma zajtra cestu do BA a na 2 pokus mi nesie postielku, tak snad uz aj sa mu ju podari dorucit

lenkamt
26. jún 2008

baby - to všetky berieme bazéniky??? 😕 😕 nie je to zbytočné? nestačili by tak 3ks?????????

a ja som sa predstavila že internetové stretko 😉
neberem nič, však sme sa dohodli že sa pôjde na jeden nákup a ak ideme piť všetky gin/tonic, pivo alebo víno, tak sa zložíme, nakúpi sa a bude sa piť zo spoločných zásob, aspoň sa nebudem cítiť trápne že niekoho vyžieram 😀

tak sa vyjadrite ku konečnej alternatíve 😉

dnes ešte operiem jednu práčku a zajtra ráno pobalím, dúfam že zas niečo dôležité nezabudnem 😖

bilushka
26. jún 2008

Ja maly bazen neberiem, maly sa uz aj u nasich kupal vo velkom a to mala voda len 26 C a vyskal a spliechal ako besny.

maji4
26. jún 2008

Ani ja bazén neberiem....
A baliť budem až zajtra lebo to nikdy nerobím baliť sa 2 dni lebo vždy niečo zabudnem 😉

bilushka
26. jún 2008

Tak ked Ada vinko, tak aj ja beriem 😀
A bonbosku k tomu 🙂

katika1
26. jún 2008

ja chlastám každý večer gin tonic 😀 😀 😀 takže v tom budem aj pokračovať 😀
ale ženy ja neviem fakt, či tam budeme spať 😔 malý strašne plače v noci 😔

baileysa
26. jún 2008

katika, mozno bude tam lepsie, aj na prvom stretku tusim lepsie spinkal 😉

my bazenik nemame, tak berte vy 😀

letuskah
26. jún 2008

kati mozno sa bude hanbit ze jediny v noci place tak sa polepsi 😀

baileysa
26. jún 2008

takze podla navigacie, ruzomberok radava 2hod 15 minut 🙂 z mt este menej 😉

my mame teraz taky rezim, ze gretka posledne dva dni vstala o 9 😕 🤐 a potom papa o 12tej a ide spat, tak by sme to mohli zajtra skusit trochen posunut, ze by sme okolo 12tej boli v mt, ale mm s tym moc nesuhlasi 😨 celu noc bude totiz soferovat, takze chce spat, tak neviem ci vyrazime podla mojho planu... ani v noci nemozem pracovat na jeho spracovani 🤐 😀

lenkamt
26. jún 2008

Bailey - ja musím najneskôť o 12.30 vyraziť 😅 inak mi zaspia doma a budú spať minimálne do 14.30 a potom mi asi tak po 30min cesty budú mrnčať 😝

mám ho prísť spracovať ja??? 😀 alebo sexica ??? 😀 😀 😀

baileysa
26. jún 2008

ked nebude doma tak mozte aj obidve 😀 😀

lenkamt
26. jún 2008

si rob srandu. ja rátam s tým že berete Verču inak sa nenapraceme 😀 a musíme 12.30 vypadnúť. 🙄

baileysa
26. jún 2008

dufam, ze stihame zajtra do 12.30 vas nalozit 😉 spravim vsetko, co bude v mojich silach 😀

lenkamt
26. jún 2008

no ak nič iné, tak sa budeme voziť po mt kým neprídete 😀 a Verča chúďa bude čakať na lavičke pred domom 😀

mima07
26. jún 2008

leni a muza nemas doma?

lenkamt
26. jún 2008

nemám, ale dnes príde, ale zajtra ide do práce

bilushka
26. jún 2008

Mima a ty o kolkej prides zajtra nas kuki?

ada78
autor
26. jún 2008

boze, ja tu budem zajtra nervozna cakat na muza a vy uz budete vsetky v bazene. 😠 opite. 😀 😀 😀
kde je spravodlivost???

mima07
26. jún 2008

bilu este to nemam poriesene ale mohla by si mi crnknut hned ako dorazite

baileysa
26. jún 2008

ada, a este s vidinou tej jeho dovolenky 😖

lenka, to snad zmakneme, mm nie je teraz doma, tak nemam ako pokracovat v nasom zaujme, ale podam priebezne infos... nemaj nerva 😉

mima07
26. jún 2008

bilu a vy o kolkej vyrazate?

bilushka
26. jún 2008

Mima, dohodnute, ked tam dorazime, vybalime, urobim prezencku-no uz teraz je jasne, ze Adovci 78 maju acko a volam ti 😵 😵 😵 😵

bilushka
26. jún 2008

Mimus neviem presne kedy tam dorazime, muz ma segru v Zamkoch a stale sa nevieme dohodnut, ci ju pojdeme pozriet cestou tam alebo naspat ked pojdeme v nedelu...

peta28
26. jún 2008

Tak nakoniec nikto neberi bazenik, lebo ani my neberieme, lebo sa mi ho nechce vyfukovat a este je aj od travy

letuskah
26. jún 2008

ja mozem vziat bazenik ale ten nas je na dve chude deti alebo jedneho Kubka 😎

maji4
26. jún 2008

A baby o kolkej tam plánujete prísť...lebo môj muž chce ísť už o 11 z domu , že aby neboli zácpi 😠

maji4
26. jún 2008

Myslím ,že to tu niekto písal ,že sa od 14 sa dá ubytuvávať??

ada78
autor
26. jún 2008

maji 😀 😀 😀 zapchy zacinaju okolo 15:00. dovtedy su vsetci v robote.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre