Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

janamacka
6. jan 2008

adka predsa aj my sme prihlasene ja hanka terka a muz alebo sestra. a tiez bojnice

ada78
autor
6. jan 2008

jani, robim znovu zoznam, ale uz si zapisana aj s celou rodinkou. 🙂

bambulky, ale tymto padom bojnice fakt padli, takze tie co nenapisali inu moznost (bilus, katika a janamacka) vyjadrite sa co sa vam paci viac: terchova, alebo repiste.
pripadne nieco nove, ale rychlo, nech to vieme rezervovat. 🙂

ada78
autor
7. jan 2008

vidis leni - prepisane. 🙂

som ti vravela, ze lyzuju. 🙂

katika1
7. jan 2008

ada s tým albumom pri baily si trafila.. len ju pekne pobuzerujme 😀
tak keď bojnice nie, tak asi tá Terchová.. ale mne je to úúúúúúúúúplne jedno takže sa prispôsobím väčšine..

katika1
7. jan 2008

a grety nejde??? 😕

ada78
autor
7. jan 2008

nejde. zatial sa "odhlasili" grety, majka, dandy a peta.

ada78
autor
7. jan 2008

tak zacina to byt vazne. 😠
v repisti mi nikto nedviha. 😠
a v terchovej uz maju na ten termin nejake rezervacky, tak mi da do 2 hodin vediet, ci sa im pomestime. a ak ano, tak bude chciet hned zalohu.
inac, noc v nasom termine stoji 250/osobu a strava: ranajky 130/osoba, vecera 130/osoba. obedy nerobia.
kuk sem:http://www.penzionmalafatra.sk/

katika1
7. jan 2008

sa všetky odhlásite do apríla už to vidím 🙄 🙄 🙄

inak ma práve napadlo, že Rišiak bude mať 3tieho apríla meniny.. takže to oslávim s ním tam 🙂 a vlastne obaja budú mať meniny 😀

katika1
7. jan 2008

to je pekné 🙂

grety
7. jan 2008

ada neviem, zapises ma teda pre istotu 3 ks, alebo to risknem tyzden - tyzden a pol pred stretkom, ked budem isto vediet ci idem alebo nie ???

bilushka
7. jan 2008

Jaj no nechcem robit problemos, ale uz som dost bola nazhavena na Bojnice, zvlast, ked ma byt stretko zaciatkom aprila, tak by tam bolo asi z menovanych oblasti najteplejsie ☹

mishelin
7. jan 2008

ja by som sa rada prihlasila,ale ta terchova mi nesedi...skoda ze tie bojnice sa rusia..neda sa to nejak zachranit?a ak nie tak potom skor to repiste...v bojniciach sa mi paci ta zoo a pre deti by to bolo super...alebo ako vravite najdime este nieco nove..takze ak nebude ta terchova prihlasujem sa aj s malym..

bilushka
7. jan 2008

Ja posnupem zajtra na nete-aj manzo sa pripojil, ze nieco mrkne este v tych Bojniciach...

mishelin
7. jan 2008

bilush to by bolo super keby sa vam to podarilo...ak mi to vyda casovo popri malom tak skusim nieco aj ja mrknut...urcite by tam bolo dobre nam aj nasim drobcom a aj ostatnym clenom....

rybka78
7. jan 2008

ahojte, tak ja sa pridavam za bojnice, potom by som isla ja a Hanka. manzel nemoze.

ada78
autor
7. jan 2008

dievcata, ale ak nenajdeme v bojniciach vacsi penzion, alebo nejaky druhy - najlepsie co najblizsie k tomu co uz je vybraty, tak su fakt pase, lebo s mishelin, rybkou a grety nas bude 14!!!

bilushka
8. jan 2008

http://www.maxim-penzion.sk/

Nic lacnejsie sa mi tam nepodarilo najst, vychadza to o 100 Sk drahsie na osobu ako ten pred tym, teda za 2 dospelych 800 a nie 600 Sk, su tam aj apartmanove izby s kuchynkou, kto si tam chce varit, aj spolocenska miestnost s krbom....ved pozrite 😉

mishelin
8. jan 2008

bilu penzion je ok..a o 100 sk drahsie to neni az take hrozne...uvidime aky bude nazor ostatnych bab...ale mohli by sme sa dohodnut aj na zruseni tej terchovej... 😀 😀 😀

ada78
autor
8. jan 2008

tak som prave volala do toho maxima. zatial maju volne, tak som to nechala rezervovat do stvrtka, s tym, ze ba sme si zobrali cely penzion, aby tam neboli s nami cudzi ludia.
jaj a polpenzia stoji 220/osoba/den.
idem spachat hygienu a potom poposielam vsetkym prihlasenym ip, nech sa vyjadrite. 😎

bilushka
8. jan 2008

Mishelin, ty to hned poriesis, ze na zruseni Terchovej 😀 😀 😀

bilushka
8. jan 2008

Adi, super, moj muzula tam volal vcera vecer, ze ci tam maju aspom polpenziu, lebo sme to na stranke nenasli a oni boli uple na makko, ze sme si ich vybrali na take baby stretko a muz hovori, ze este sme si to nevybrali, ze to este nie je schvalene, tak povedz, ze to sme my, co nas tak velmi chceli 😉

ada78
autor
8. jan 2008

poviem 🙂

ale zacina sa mi to nepacit, lebo on mi povedal, ze to je volne. nic take, ze mame zaujemcov, ale este sa maju vyjadrit nepovedal.

rybka78
8. jan 2008

ja som za tie bojnice. 🙂 mam to blizko k nasim. 😀

grety
8. jan 2008

adi napis este raz please presny termin

katika1
8. jan 2008

som plne za maxim.. aj mne sa najviac páčia Bojnice.. aj keď ich poznám naspamäť 😝

mima07
8. jan 2008

maxim vyzera celkom dobre vnutri zvonka je nejaky divny ale opijat sa budeme vnutri 😀

ada78
autor
8. jan 2008

grety - 4.-6.aprila. zapamataj si, ze prvy aprilovy vikend. 😉

mima, takze si mozem zapisat, ze suhlasis????

ada78
autor
8. jan 2008

bilu - teba beriem automaticky, ze ANO. 😀

a keby to niektoru zaujimalo, tak aj my ANO. 🙂 🙂 🙂

rybka78
8. jan 2008

dufam, ze sa nam bude v mojom rodnom kraji pacit. 🙂)

ada78
autor
8. jan 2008

rybka, odkail si ? priamo z bojnic? alebo z prievidze?

inac - bez manzela idu: kutina, mmem, mima a rybka, takze ak chcete mozte sa dohodnut co a ako s izbami. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre