Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

adulik23
15. okt 2008

nemaju apartmany 😖 tak neviem ci im vobec mam pisat.

lenkamt
15. okt 2008

Adi, ja už som v koncoch tak hádžem všetko 😀

http://www.ubytovanienaslovensku.sk/objekty/015...

baileysa
15. okt 2008

tu mame ist na dalsie skolenie, este som tam nebola

http://www.penzion-horec.sk/

baileysa
15. okt 2008

toto je domovska stranka toho larionu

http://www.penzionlarion.sk/

lenkamt
15. okt 2008

Adi - tak píš do larionu a horeca 😉 😉 😉 tie dva vyzerajú fajn. upúšťam z detského kútiku, može byť aj spoločenská miestnosť, ktorú si my v čase pobytu prerobíme na detský kútik 😀

baileysa
15. okt 2008

tu sme tiez mali skolenie, ale nebola som na izbach, ako vyzeraju

http://www.sanktjohann.sk/

lenkamt
15. okt 2008

tak aj toto 😀 dovidopo, zase xmilión penziónov a my si nevyberieme 😅 😝 😀

adulik23
16. okt 2008

pisali mi z larionu, ze maju volne. CHCEME TO???

baileysa
16. okt 2008

a daju nam k dispozicii nejaku "spolocensku" miestnost?

adulik23
16. okt 2008

toto napisali:

Dobrý deň

V danom termíne máme voľné všetky izby, ktoré si požadujete.

Priestory penziónu sú všetky nefajčiarske, vrátane reštaurácie. Pre fajčiarov je vyhradená len jedna miestnosť.

Pre detičky máme vedľa recepcie detský kútik / vonku detské ihrisko /. Ak máte záujem vyslovene len o jednu miestnosť, kde by ste chceli byť, tak sa dá dohodnúť.

baileysa
16. okt 2008

lebo ten detsky kutik, je hrozne malinky, to je len taky kutik vedla recepcie, ale keby nam dali napr. nejaku miestnost, kde by sme si dali tie hracky odtial plus nase, tak by sme to zvladali 😉

ta slovenska izba, my sme mali skolenie tam, tak ta je priechodna, takze by ju museli zavriet, aby tadial nechodili ludia, navyse tam cez tyzden davali obedy menu, ale cez vikend asi tolko stravnikov nemaju

lenkamt
16. okt 2008

stojí mi tu za chrbtom Verča a chce ísť do larionu alebo una 😀 😀 😀

ja už neviem, hlavne nech máme štyri postele 😀

adulik23
16. okt 2008

leni - rozhodni sa, ci chcete apartman, 3-postelovu, alebo 4-postelovu izbu, nech viem na co sa mam pytat.

lenkamt
16. okt 2008

tak si píš kote:
cem trojlôžkovú izbu s /ak majú/ detskou postieľkou , ak nemajú s jednou prístelkou 😀
polpenziu pre tri osoby
+chceme osobitnú miestnosť, kde si spravíme posedenie s detským kútikom

adulik23
16. okt 2008

a slub mi, ze to uz nebudes menit. 😀 😀 😀

lenkamt
16. okt 2008

no už iba ak vy zmeníte larion na niečo iné 😀

adulik23
16. okt 2008

volala som do una. maju aj apartmany aj izby, len tetus nevedela, ci maju volno v nasom termine, lebo uz nie je v penzione.

mozme sa definitivne dohodnut, ze bud larion, ale to uno????????????

a nehadzte dalsie linky. ak ktosi najde cosi super, nech tam najskor zavola, ci splnaju nase podmienky a az potom da link, lebo moj muz nie je generalny v t-mobile, aby som si mohla dovolit vyvolavat. a na maily mi vsetci odpovedaju veeeeeeeeelmi neskoro. kym sa mi ktosi ozve, tak vy hodite dalsie 4 penziony.

baileysa
16. okt 2008

ja radsej ten larion 😉

2-postelova na prvom poschodi 😝
polpenzia pre 2 osoby
a spolocenska miestnost 😀

adulik23
17. okt 2008

vyhral LARION. 🙂

baily - slovenska izba a liptovska izba je jedno a to iste? lebo tetus povedala, ze ked budeme potrebovat, tak nam uzavru liptovsku izbu.
a ze ci ju potrebujeme k dispozicii pocas celeho pobytu, alebo nie, tak som povedala ze vecer urcite a ked bude skaredo tak aj cez den. 😀

a maju 3 detske postielky, tak sa hlaste, kto ich potrebuje najurgentnejsie. nam by sa tiez zisla, ale my si mozme doviest aj vlastnu, keby sa tieto minuli u takych co vlastne nemaju. (tak toto nema ani hlavu ani patu 😀 )

lenkamt
17. okt 2008

ja POTREBUJEM postieľku, aspoň jednu. a v tom prípade trojlôžkovú izbu bez prístelky 😉

tú izbu by som zajednala na celý pobyt - rozložíme si tam deky, stany, nahádžeme balóny, tak aby sme nemuseli skladať a rozkladať, aj hračky tam môžu byť celú dobu. 😉

katika1
17. okt 2008

tak kde to je nakoniec? a kedy? 😅 😀

lenkamt
17. okt 2008

Kati - http://www.penzionlarion.sk/

mne sa tam najviac páči menu za 85,-- 😀 😀 😀

Aďulinček - prosím ťa pripomeň že tretí člen našej výpravy je dieťa do 10rokov, sľubujú 20% zľavu 😉 😀

adulik23
17. okt 2008

katika - posledny novembrovy vikend, teda 28.11.-30.11.2008 🙂

leni - pripomeniem. 😉

POSLEDNA VYZVA: kto chce detsku postielku??? lebo si ich podelime my s lenkou. 😎

katika1
17. okt 2008

majú apartman?

adulik23
17. okt 2008

katika - uz ma nejeduj. 😠 samozrejme, ze maju. by som si nedovolila ponuknut ti nieco, kde by nebol. 😉 🙂 🙂

baileysa
18. okt 2008

my detsku postielku nepotrebujeme, si donesieme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre