Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

mishelin
8. jan 2008

adi aj ja idem bez muza...

mishelin
8. jan 2008

vy to mate ale lahke lebo sa uz poznate dlhsie a videli ste sa parkrat niektore..ale co ja?budem ako z inej planety 😀 😀 😀 hadam neskoncim dade na samotke 😀 😀 😀

katika1
8. jan 2008

mishelin, ty spíš na balkóne 😀

mishelin
8. jan 2008

kati no dik..pekne miesto si mi vybrala... 😀

katika1
8. jan 2008

😀 ale Paťka si vezmem k sebe 😉

mishelin
8. jan 2008

kati 😀 😀 tymto ta pozyvam ako spolubyvajucu... 😉

baileysa
8. jan 2008

ja sa vyjadrujem takto: mne je jedno v podstate, kde to bude, takze moze byt aj maxim penzion, ale hlasujem za repiste 😀

katika1
8. jan 2008

baily 😀

ada78
autor
8. jan 2008

baily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada78
autor
8. jan 2008

zato ze mi to nekomplikujete vas fakt milujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
8. jan 2008

ada ma neser.. ti to uľahčujem ako môžem!!! Tkže poďme do Terchovej 😀 😀 😀

ada78
autor
8. jan 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

katika1
8. jan 2008

😀

baileysa
8. jan 2008

ada, ja ta milujem za to, ze to organizujes, taketo veci su nad moj pochop, ja by som sa na to nikdy nedala, ze obvolavat a vybavovat, ja len pridem kde mi poviete, kedy mi poviete a skritizujem 😀 na ranajky "budu trochu studene vajcia", na obed "mala porcia" a na veceru "isto zvysky z obeda" 😀 "tie izby mohli byt vacsie" a "aj vyhlad je na h.vno" 😀 😀 😀 😀 😀

ada78
autor
8. jan 2008

s tym ratam. 😀

a hadaj kam vas budem s tou kritikou posielat??? 😀 😀 😀 DO KRCMY predsa. pod vplyvom alkoholu je vsetko krajsie. 😀 😀 😀

katika1
8. jan 2008

ktoré už nekoja nech viem s kým budem chlastať a kto nám bude zvidieť???? 😀
baily 😀

ada78
autor
8. jan 2008

ja kojim. 😠 a ak bude chciet prikrmy tak ako UM, tak asi budem kojit do jeho 18. 😝 😝 😝 (nepride niekto na kavicku s mlieskom 😀 )

ale na nekojicky budem velmi neprijemna a budem sa im snazit ten chlast znechucovat. 😀

rybka78
8. jan 2008

som sa narodila v Bojniciach, kedze PD nema nemocnicu 😕 , byvala 20 rokov v PD a potom sa nasi odstahovali asi 15 km od PD. ale to som uz bola jednou nohou v BA. 😉 ale stale sa mi to tam paci a velmi sa PD meni.

takze ja stale kojim a som zvedava ako bude mala jest, pretoze, ked je niekto iny, tak oci by jej jedli odusu, ale ako to bude v skutocnosti uvidime. budem v tichosti zavidiet nekojickam. 😉

katika1
8. jan 2008

😀 k tebe na kávu isto niky nepôjdem 😀 😀 😀

budeš závidieť,čo? 😀

to tam budem len ja s lenkou nedojička? 😲 dáme si aj za vás 😀

baileysa
8. jan 2008

aj ja kojim a spolu s adou budem vymyslat vsakovake znechucovacky alkoholu 😀 ale sak to uz moc kojit nebude, ci? a ked sa idu cez ten vikend o deti starat chlapi, tak nech si poradia 😀

ada78
autor
8. jan 2008

kati sa nehambi. fakt varim dobru kavu. chachacha. skoda ze tu nie je uchylny smajlik. teraz mi fakt chyba. 😀

baily tvoj sa vie postarat aj o kojenie??? 😀
inac, ty mas ocina pediatra, tak zisti, ze ked sa bude kojit len rano a vecer, ci mozme cez den "degustovat". 😵 😵 😵

zuzana76
8. jan 2008

ja suhlasim s maxim penzionom, ada mozes nas evidovat - inak dnes to sem uz pisem asi 3 x, furt blbol Kon, stale ma vyhodilo a prispevok neodoslalo

mishelin
8. jan 2008

kati aj ja som nekojicka 😀

katika1
8. jan 2008

mishelin super 😀

ada78
autor
8. jan 2008

fesandy, ktore mate cislo na lenku, tak jej cinknite ze co a ako please, lebo okrem nej sa k Maximu nevyjadrili len mmem a janamacka a tie boli aj v povodnom plane za bojnice, tak by som to rovno objednala. 🙂

baileysa
8. jan 2008

ja sa zajtra skusim vypytat lenky, takze potom podam info, ze co a ako 😉

moj ocino pediater neviem, co mi povie na srebanie pri kojeni jeho najoblubenejsej a najdolezitejsej osoby v jeho zivote 😀 isto bude nestranny 😀

no a moj muz, nech zabezpeci aj papanie malej, ked sa maju starat o deti, tak cakom prask o secko, nie? nech su trochu vynaliezavi 😀 nemyslim tym, ze ma poziadat daku inu kojacu zenu 😠 ale ze nech mi navrhne, ze on jej da um, ze ja si mam uzivat a radsej odstriekat 😀 ale nie, ved uvidime, ako to bude... ved to je este daleko, takze mozno uz kojit nebudeme...

ada78
autor
8. jan 2008

tak napad s UM u nas neprejde. 😠
a pri mojej smole, ja budem kojit az kym nepojde do skolky. ☹

no nic, kupim si aspon detsky sampus - ten som slopala aj minuleho silvestra. 🙂

bilushka
8. jan 2008

Ahojte, to fakt tam nebudeme chlastat?
To je pekne od veci 😒
Budem sa kukat na kuceravu Kati ako grcia a budem jej drzat hlavu nad misou 😀
Asi tam nejdem.
Odhlas ma, Ada!

baileysa
8. jan 2008

bilushka, budeme chlastat, aj keby na sunar nebolo 😀

ada78
autor
8. jan 2008

odhlasena! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre