• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
adi aj ja idem bez muza...
8. jan 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy to mate ale lahke lebo sa uz poznate dlhsie a videli ste sa parkrat niektore..ale co ja?budem ako z inej planety :grinning: :grinning: :grinning: hadam neskoncim dade na samotke :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishelin, ty spíš na balkóne :grinning:
8. jan 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no dik..pekne miesto si mi vybrala... :grinning:
8. jan 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale Paťka si vezmem k sebe :wink:
8. jan 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati :grinning: :grinning: tymto ta pozyvam ako spolubyvajucu... :wink:
8. jan 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vyjadrujem takto: mne je jedno v podstate, kde to bude, takze moze byt aj maxim penzion, ale hlasujem za repiste :grinning:
8. jan 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily :grinning:
8. jan 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zato ze mi to nekomplikujete vas fakt milujem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada ma neser.. ti to uľahčujem ako môžem!!! Tkže poďme do Terchovej :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8. jan 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada, ja ta milujem za to, ze to organizujes, taketo veci su nad moj pochop, ja by som sa na to nikdy nedala, ze obvolavat a vybavovat, ja len pridem kde mi poviete, kedy mi poviete a skritizujem :grinning: na ranajky "budu trochu studene vajcia", na obed "mala porcia" a na veceru "isto zvysky z obeda" :grinning: "tie izby mohli byt vacsie" a "aj vyhlad je na h.vno" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tym ratam. :grinning:

a hadaj kam vas budem s tou kritikou posielat??? :grinning: :grinning: :grinning: DO KRCMY predsa. pod vplyvom alkoholu je vsetko krajsie. :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktoré už nekoja nech viem s kým budem chlastať a kto nám bude zvidieť???? :grinning:
baily :grinning:
8. jan 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja kojim. :angry: a ak bude chciet prikrmy tak ako UM, tak asi budem kojit do jeho 18. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nepride niekto na kavicku s mlieskom :grinning: )

ale na nekojicky budem velmi neprijemna a budem sa im snazit ten chlast znechucovat. :grinning:
8. jan 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa narodila v Bojniciach, kedze PD nema nemocnicu :confused: , byvala 20 rokov v PD a potom sa nasi odstahovali asi 15 km od PD. ale to som uz bola jednou nohou v BA. :wink: ale stale sa mi to tam paci a velmi sa PD meni.

takze ja stale kojim a som zvedava ako bude mala jest, pretoze, ked je niekto iny, tak oci by jej jedli odusu, ale ako to bude v skutocnosti uvidime. budem v tichosti zavidiet nekojickam. :wink:
8. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: k tebe na kávu isto niky nepôjdem :grinning: :grinning: :grinning:

budeš závidieť,čo? :grinning:

to tam budem len ja s lenkou nedojička? :astonished: dáme si aj za vás :grinning:
8. jan 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kojim a spolu s adou budem vymyslat vsakovake znechucovacky alkoholu :grinning: ale sak to uz moc kojit nebude, ci? a ked sa idu cez ten vikend o deti starat chlapi, tak nech si poradia :grinning:
8. jan 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati sa nehambi. fakt varim dobru kavu. chachacha. skoda ze tu nie je uchylny smajlik. teraz mi fakt chyba. :grinning:

baily tvoj sa vie postarat aj o kojenie??? :grinning:
inac, ty mas ocina pediatra, tak zisti, ze ked sa bude kojit len rano a vecer, ci mozme cez den "degustovat". :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja suhlasim s maxim penzionom, ada mozes nas evidovat - inak dnes to sem uz pisem asi 3 x, furt blbol Kon, stale ma vyhodilo a prispevok neodoslalo
8. jan 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj ja som nekojicka :grinning:
8. jan 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishelin super :grinning:
8. jan 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fesandy, ktore mate cislo na lenku, tak jej cinknite ze co a ako please, lebo okrem nej sa k Maximu nevyjadrili len mmem a janamacka a tie boli aj v povodnom plane za bojnice, tak by som to rovno objednala. :slight_smile:
8. jan 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zajtra skusim vypytat lenky, takze potom podam info, ze co a ako :wink:

moj ocino pediater neviem, co mi povie na srebanie pri kojeni jeho najoblubenejsej a najdolezitejsej osoby v jeho zivote :grinning: isto bude nestranny :grinning:

no a moj muz, nech zabezpeci aj papanie malej, ked sa maju starat o deti, tak cakom prask o secko, nie? nech su trochu vynaliezavi :grinning: nemyslim tym, ze ma poziadat daku inu kojacu zenu :angry: ale ze nech mi navrhne, ze on jej da um, ze ja si mam uzivat a radsej odstriekat :grinning: ale nie, ved uvidime, ako to bude... ved to je este daleko, takze mozno uz kojit nebudeme...
8. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak napad s UM u nas neprejde. :angry:
a pri mojej smole, ja budem kojit az kym nepojde do skolky. :frowning2:

no nic, kupim si aspon detsky sampus - ten som slopala aj minuleho silvestra. :slight_smile:
8. jan 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, to fakt tam nebudeme chlastat?
To je pekne od veci :unamused:
Budem sa kukat na kuceravu Kati ako grcia a budem jej drzat hlavu nad misou :grinning:
Asi tam nejdem.
Odhlas ma, Ada!
8. jan 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilushka, budeme chlastat, aj keby na sunar nebolo :grinning:
8. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odhlasena! :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok