Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

mima07
14. mar 2008

baily neboj sak aj ona starne a ma uz 35 😀 a vasi muzi su pomladsi 😀

baileysa
14. mar 2008

no ale ked je udrziavana 😨 😀

katika1
16. mar 2008

nesúhlasím s miminou sestrou 🙄 budte rady, že neberiem ja svoju.. sa práve chystá dať si spraviť umelé kozy 😀 😀 😀 😀 😀 a mama je z toho nervovo zrútená.. a to má 36 rokov 😀 😀 😀

ada78
autor
16. mar 2008

kati - ta vasa rodina je este "veselsia" ako ta nasa. 😀 😀 😀

pre mna za mna, nech idu aj aktualne missky. ten moj ma oci len pre mna. 😵 😵 😵

mima07
16. mar 2008

katika sak ty si ako modelka este aby ta ostatne nevylucili 😀 😀 a neboj vasi chlapi ju neohuria je necele 2 roky stastne vydata 😀

rybka78
17. mar 2008

tak som sa nepotesila a nepotesim ani vas. na stretku nebudem spat, budem u nasich, kedze muz nemoze ist a dobrovolnika k hanke som nenasla. som sa rozhodla, ze pojdem k nasim a v sobotu pridem za vami. dufam, ze ma este zoberiete medzi seba. 😔

baileysa
17. mar 2008

rybka ☹
jasne, ze ta berieme... ale skoda ze nemozete tam byt ☹

katika1
18. mar 2008

ada no toto.. dobrý mužíček 😵 inak ani mne nevadia modelky.. nech si ho len berú, aspoň bude pokoj 😀 😀
mima že ja 😀 😀 😀 vidno, že sme sa ešte naživo nestretli 😀
rybka 😔 ☹

baileysa
18. mar 2008

katika, ozaj by si ho tak lahko pustila? 😀

katika1
19. mar 2008

baily hej, chceš? 😀 😀 😀

katika1
19. mar 2008

baby musíme si detiská nejako naprogramovať, aby sme sa aj stretli na tom stretku. už vidím, ako sa nebudeme vedieť stretnúť 🙄

lenkamt
19. mar 2008

ja plánujem umyť koliečka na bugine a voziť si ich po spoločenskej miestnosti - popíjať, vyhuľovať a kecať s vami 😀

to mi pripomína, napísať do zoznamu vecí ktoré beriem: handra a domestos 😀

baileysa
19. mar 2008

no, hlavne, ze ked som pred nejakym casom napisala, aby sme si deti zladili, tak ste ma zmietli, uz sme mohli mat za tym 😀

ada78
autor
19. mar 2008

ja to planujem podobne ako lenka, akurat neberiem handru a domestos a nechystam sa umyvat kolesa.

robim to tak odjakziva a funguje to. 🙂 🙂 🙂

baileysa
19. mar 2008

ved ale na tom stretku, sa aj tak bude secko diat v tej spolocenskej miestnosti, nie? aj papanie, aj prebalovanie aj vencenie babatiek, nie?

ada78
autor
19. mar 2008

dufam, ze ano.
preto som si vybrala izbu v tej budove, kde je spolocenka, aby som nemusela daleko chodit.

inac, neviem, ci ste vsetky zachytili, ze som pisala do augustoviek, ze uteraky dostaneme len male a kto chce osuku - ma si priniest vlastnu. 😉

rybka - mam ta teda odhlasit? spytam sa aj na tu zalohu. dufam, ze nebudu robit problemy. aj ked najlepsie by bolo, keby sa prihlasila aspon jedna mamina z tych co slubovali a bolo by to vybavene. 😎

lenkamt
19. mar 2008

baby ešte jedna question - berete deckám nejaké deky /puzzle/ a tak aby mali na čom šantiť kým mi budeme trkotať? - naše aj tak budú nervičkovať bez chodítok 😅

mima07
19. mar 2008

lenka tie choditka by boli najlepsie pre vsetkych by si mohli robit preteky 😀
leni ty hulis?

lenkamt
19. mar 2008

prečo? aj ty? 😀 iba keď pijem, alebo mám nervy. /napr. v nemocnici som dosť intenzívne/

mima07
19. mar 2008

nie uz davno som to zanechala a uz sa nebudem vracat 😀 😀

lenkamt
19. mar 2008

uvidíme 😉 😀

rybka78
19. mar 2008

adka, ano. mozes ma odhlasit.

ada78
autor
20. mar 2008

tie puzzle nie su zly napad. my sme ich vliekli aj do rakuska, nech ma chalan hernu.

inac, uz to vidim, ako tam rozlozime nejakych 5ks puzzle, polozime tam par deti a hraciek a VSETKY budu chciet jednu hracku a budu revat ako tury. 😀 😀 😀
bude veselo. 😎

katika1
20. mar 2008

takže takto.. moje decko sa vám na deky a podobne zvysoka vykašle.. neznáša sa hrať na zemi.. a spať v kočíku v spoločenskej tiež nebude, takže ja si s vami veľa neužijem 🙄

ada78
autor
20. mar 2008

tak znova: a naco beries stareho risa??????????????????????????

baileysa
27. mar 2008

ANKETA: co budete robit o takomto case o dva tyzdne? 😀 😀 😀

ja budem balit ako sialena 😀 😀 😀

baileysa
27. mar 2008

a este budem na poslednu chvilu nervacit a:
robit si manikuru, trhat obocie, farbit vlasy, chudnut aspon 5 kil, vynovovat satnik, co mi pripomina, za mi treba nove topanky, a ucit dieta secko, v com budeme dovtedy zaostavat 😀 😀 😀

lenkamt
27. mar 2008

😀 😀 😀

katika1
28. mar 2008

to je už o dva týždne 😲 😲 😲 ja by som tiež mala učiť decko aspoň niečo.. nech už vie aspoň malú násobilku 😀

katika1
28. mar 2008

krásavice berieme so sebou také že koláče a podobne??? škoda že zuzka nejde tá by nás zásobovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre