Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

maji4
7. máj 2008

tak napíšte prosím presne termín a kolko mám poslať za pol penziu to znamená ranajky + večere. na 2 dni 😝

baileysa
7. máj 2008

ja sa tak tesim 🙂
ale podla mna si nedavajme vecere a budeme si naozaj grilovat 🙂 my to kludne nachystame, ako poznam spolubyvajuceho 😉

ada78
autor
7. máj 2008

tak este nic neplatte a dohodneme sa, co so stravou.

ja mam takyto navrh:
1xpolpenzia + 1x ranajky.
v piatok, nech nam navaria oni a v sobotu si budeme grilovat. 🙂

maji4
7. máj 2008

Adi tak daj vedieť dokedy sa to má zaplatiť 🙂

baileysa
7. máj 2008

u mna moze byt aj takto strava, alebo aj dvakrat grilovanie, prisposobim sa 😉

ada78
autor
7. máj 2008

kedze sme len tri, tak musime pockat, co napisu zajtra babule

ale asi bude rozumnejsie bud obidva razy veceru, alebo oba razy nie. 🙂

maji - a ty si sa nevyjadrila.

maji4
7. máj 2008

no ideme jané 🙂

maji4
7. máj 2008

tak večere nebudú , postačia nám ranjky a cez den si budeme grilovať a večer budeme opekať 😉

bilushka
7. máj 2008

Bailey, ved sa mozeme dohodnut a rozhodit si to, alebo ako to grilovanie zorganizujeme, ze spravime spolocny nakup nalozime maso atd....To by ste mali strasne vela starosti s tym, keby ste mali vsetko len vy zabezpecovat pre tolko ludi! Inak som za, to uz bude pekne aj vecer vonku si posediet a ja chcem ist aj do tej solnej jaskyne-len aby nam vysiel cas na vsetky tie aktivity 😀

baileysa
7. máj 2008

jasne ze sa dohodneme 😉

bilushka
7. máj 2008

To som len tak zdvorilostne navrhla, mala si napisat ze nie Bilu, som frajerila, ze grilujem prva stop cierna zem, kasli na to, nic sa dohadovat nebude 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
7. máj 2008

tak som si ani nevsimla ze je to tak blizko 😀
baby nic neplate ja ked bude pekne tak tam v sobotu alebo v piatok po obede vyrazim lebo osobne uz do pajzla nejdem 😉 ja som uz predsa starsia osoba tak uz chcem mat to svoje 😀 aspon si na mieste zajednam najlepsiu izbu ked som to objavila 🙂
a baby este raz kedy sa tam ma ist?????? 😀 😀 😀 😀

bilushka
7. máj 2008

Mima, to je tam pri vas no zbohom madarska hruda 😀
Ja chcem tiez komfort a ziadny pajzell uz, a to nie som ani Onasiska ako niekto 😀

ada78
autor
7. máj 2008

mimus, nechcem ta sklamat, ale v termine 27.-29.6. (a teraz verejne prehlasujem, ze toto je naposledy, co tento datum pisem 😀 ) maju volnych poslednych 10 izieb a tie su zatial vsetky moje. 😎
takze neviem, ci sa ti bude dat zajednat najlepsiu. 😀 😀 😀

bilu - toto je katikina hruda.

mima07
7. máj 2008

bilu 😲 koho si myslela 😲 😀 😀 a kedy sa ide
KEDY SA IDE ? sak mi odpovedz 😠 😠 😠

peta28
7. máj 2008

Boze nemam cas to citat ani kde to je, ale snad ste dobre vybrali. Termin OK. Ideme na 2 noci ako sme sa hlasili a polpenzia. Poslite potm do IP info kolko a kam zaplatit

bilushka
7. máj 2008

Mima ja ta zboznujem, este 3x napis, ze kedy sa ide 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Katika - to je uz Budapest 😀

zuzana76
7. máj 2008

aj moja hruda, ja som sa narodila v Suranoch 😀

mima07
7. máj 2008

bilusa 😠 to mam fakt hladat?????? 😠 😠 😠

ada78
autor
7. máj 2008

kedy sa ide? kedy sa ide? 😀 😀 😀

uz su volne len posledne 4 izby. vlastne tri, lebo beriem, ze ten chaos, co napisala peta je prihlaska. 😀

ada78
autor
7. máj 2008

moja draha madarska priatelka.
a ty uz ani citat nevidis???? vsak som to pisala 22:15 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ja som vam tu len na srandu?????????????

mima07
7. máj 2008

ada tak kona premenuvavam na svinu sak mi ten prispevok neuikazalo 😠 este som rozmyslala ze co sa nezapojis 😀 tak ked su tvoje tak tam nejdem ani kuknut 😀

ada78
autor
7. máj 2008

bilusa a ty chces polpenziu, alebo opekacku?

neznasam katiku. 😠 tento vylet mala organizovat ona a na vsetko sa vy.rala. 😠 😠 😠

ada78
autor
7. máj 2008

mima ani si sa nepotesila, ze som nasla pekne letne ciapocky.
vazne budem musiet cez vikend prehodnotit nase priatelstvo a jeho dalsie pokracovanie. 😎

ada78
autor
7. máj 2008

ups. mi to odoslalo skor.

jedna vystava z teba spravila ignoranta a horenosa. neuveritelne. 😀

baileysa
7. máj 2008

sa tie izby dako rychlo minaju 😕

mima, prosim, chod to okuknut 😉

aha, ja ze jasne sa dohodneme, ze nejdem teraz tu robit forky, ale zas som vedla jak ta jablon, ok, nedohodneme sa, grilujeme po liptovsky 😀 😀 😀 aj vegetarianske speciality 😉

mima07
7. máj 2008

som sa nasrala ze som to nevidela to bolo asi od hladu tak tlacim chleba so slaninou 😀 😀
ada a kde si tu ciapku kupila ??

bilushka
7. máj 2008

Inak aky obchod kde ste ma nechceli psutit, ste ma nenechali si uspat v klude dieta a teraz sa dozviem, ze ste mi nieco zamlcali??? 😠 Mima kde mas stareho sak uz si pocula kluce v zamku, ci to bol zahradnik? 😎 Ty nevernica jedna!!!

Bailey a kto je zase vegos u vas? My toho tolko o sebe nevieme, v solnej jaskyni mi rozpovies svoj rodokmen plus curiculum k tomu 😉

mima07
7. máj 2008

bilu bol to stary ale ide hokej tak si ani nevsimol ze tam nie som 😀 😀 a doniesol mi pudinceky a natierkove maslo uz to vidim jak budem zajtra nadavat 😀

ada78
autor
7. máj 2008

vsak tam, kde sme vcera nechceli pustit bilusku. 😀 😀 😀 u tej cesky.

ma tam take tenucke bavlnene, co su aj na uska a niektore maju aj vzadu taky "zavoj" ako ked sa ide na safari. 😀 😀 😀
a skoro vsetky boli miselinovi velke, tak pre alexa bude lepsi vyber.
a este mala aj bielu piratsku satku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre