Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

baileysa
18. jan 2008

aj mne je jedno na ktory ucet 🙂
a fakturu chcem samostatnu, aby som si ju mohla zalozit 😀 😀 😀 ale nie, muz ju chce 😉

lenkamt
18. jan 2008

ja to chcem poslať Adulinke 😀

ada78
autor
18. jan 2008

vlastnorucne kazdu zaskrtim. 😠 😠 😠

a rozhodla som sa, ze uz nemate na vyber. poslete to mne a hotovo. 😠
akoze sa smejeme, ze ti v bojniciach su simple, ale nechcem vediet, co si rozpravaju oni o nas. 😕 😀 😀

najskor chceme cely penzion, potom ledva polku, potom rezne, potom radsej syr so sunkou, potom radsej bez sunky ...

baileysa
18. jan 2008

no, ada, nech vidia, ze sme vyberavi zakaznici 😀 😀 😀

lenkamt
18. jan 2008

ujo ešte oľutuje že náš zájazd pustil do svojho penziónu.

apropó - dúfam že budeme mať kde parkovať a bude tam dosť miesta - nezabúdajte že rada cúvam do ostatných áut, keď mi vzadu škriekajú dve škriekačky 😀

bilushka
18. jan 2008

No a aky je konecny zoznam? Ide aj Zuzka, ta sa uz dlho neozvala...

ada78
autor
18. jan 2008

konecny zoznam:
bilushka
lenka
katika
mima
baileysa
rybka
mimi
ada

baileysa
18. jan 2008

a mishelin a kutina sa odhlasili??? 😕 a zuzana?

bilushka
19. jan 2008

Nejako nas ide malo nakoniec ☹

baileysa
19. jan 2008

aj mne sa zda ☹

grety
19. jan 2008

ja som nahradnicka - budem vediet tyzden pred stretkom ci ano ci nie, tak snad zvysim ucast !

bilushka
19. jan 2008

A Zuzana76? Ako ja som dost sklamana, este aj vacsi penzion sa objednaval, to by sme sa v tomto zlozeni kludne vosli aj do toho povodneho ☹

baileysa
19. jan 2008

tak to zrusme a podme do povodneho 😀 😀 😀 a urcite sa zase vsetci nahlasia 😀 😀 😀

bilushka
19. jan 2008

No hlavne sme sa tam isli spoznat a Bailey, okrem teba, Katiky a Lenky sa my z BA a okolia mozeme stretnut kedykolvek aj u nas 😉 Tym samozrejme nechcem povedat, ze by som sa na vas netesila, len som si myslela, ze tam bude viac neznamych tvari 😀

A musime sa pochvalit hlavne mesto a okolite madarske obce-z 8 prihlasenych je 5 z nasich koncin 😎

grety
19. jan 2008

bilu ale podla mna je to napr. pre nas z kosic a ostatneho vychodu dost daleko, akoze mne je jedno, lebo u nas to zavisi od muza, ale su v nasom fore este 2 az 3 kosicanky a tie neviem ako ..... bojnice rozhodne nie su stred .... 😒

mishelin
19. jan 2008

bilu ved ani so mnou sa nemozte vidiet..som z dalekeho horehronia 😀

bilushka
19. jan 2008

Grety, ono sa robil stred z prihlasenych bab pokial ja viem-najskor sa zistoval zaujem a ked sa od Ruzomberka na vychod nikto neprihlasil, tak sme to dali cca. v strede medzi BA a strednym Slovenskom, jasne ze teraz je to pre niekoho blizsie a niekoho dalej, len sme si povedali, ze nabuduce zase zvyhodnime tu druhu cast co to mali dalej, ale ako vidim tuto mini ucast, tak pochybujem, ze nejake nabuduce bude 😅

baileysa
19. jan 2008

grety, ved ale sme sa preto najprv nahlasovali, ze kto ide a podla toho sa vyberalo 😉 keby sa aj vychod nahlasil, mohlo to byt u nas 😎

bilu, no ale keby sme zobrali percentualne, ze kolko, kde zije ludi... a kolko je na fore bab odkial, tak napr. ruzomberok ma 100% ucast, martin 50%... to su tiez dobre cisla 😀 takze ja chvalim sever slovenska... a chvalim aj katiku, nove zamky tiez 100% ucast 😀

katika1
19. jan 2008

a Zuzka nejde???????,, Ve´d mi nedávno písala že ide 😲 😕

katika1
19. jan 2008

Veru NZ 100% účasť 😀
a grace??????

bilushka
19. jan 2008

Bailey-pravdu mas 😀 😀 😀 😀

katika1
19. jan 2008

leni mi máme práve auto v oprvae, lebo niketo nám narazil zadok 😠
sa opováž 😀

katika1
19. jan 2008

inak písala som Zuzke, či ide, alebo mi van a ona neodpisuje

lenkamt
19. jan 2008

katika - som bola na výlete 😀

Bilush - ty tu zas čo robíš za západoslovenské sekty??????? 😠 no hold ide len zdravé jadro a najväčšie závisláčky, a netrep že nabudúce nebude, bude tak super, že si to zopákneme aj v lete. a pôjdeme aj na kupko, vyvaliť tie krásne telá 😀

ada78
autor
19. jan 2008

aj madarsko ma 100 % ucast.

za prihlasene beriem tie baby, ktore si vybrali izbu. a tym som aj poslala na susednom fore ip (tam sa to vola ss), tak vas prosim, aby ste mi cim skor poslali tisic penazi.

lenkamt
19. jan 2008

toto je pôvodný zoznam:
ADA78+M+D
BILUSH+M+D
KUTINA+?+D
BAILEYSA+M+D
JANAMACKA+M+2D /možno sestra namiesto manžela/
LENKA+S+3D /S=SESTRA/
ZUZKA+M+D
KEITY+?+2D
MIMA+?+D
Katika+ D + druhé dieťa (rozumej Richardes veľký)
MIMI.K+M+D

takže chýbajú: Kutina, Janamacka, Zuzka a Keity 😅 čo sa im nepáčia Bojnice, či čo? 😠

Aďulinček - ak mi zostali nejaké koruna na účte , tak ešte dnes posielam 😉

ada78
autor
19. jan 2008

kutina sa ospravedlnila, janamackai pojde, len povedala, ze to je este daleko a zuzka s keity sa neozvali

baileysa
19. jan 2008

ada, mne sa neda poslat tisic penazi, mi vypisuje ze neplatne cislo uctu 😒 tak neviem ci robim niekde chybu ci co?

lenkamt
19. jan 2008

aj mne to vypisuje 😒 😕 😨 aďa to čo si dala za číslo??????????? 😠 😀

ada78
autor
19. jan 2008

pisete to s tymi medzerami???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre