Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

ada78
autor
8. apr 2008

to mam predsa v mojom mudrom zosite. a aj to, co bude ktora jest. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ak zabudnem zosit, tak je to tu par stran dozadu napisane - vlameme sa in do kancliku a zistime. 😀

bilushka
8. apr 2008

Adi, fakt kolkatku mame izbu, aby som sa vedela prihlasit, ked tam prideme ako prvi 😀
A o siestej nemoze byt vecera, vtedy kupeme a uspavame 😀 😀 😀 😀

ada78
autor
8. apr 2008

bilu - 205

matej?????? o 6???????????? no tak nic. nechame vam odniest na izbu. 😀

bilushka
8. apr 2008

To je polhodinovy chrupec iba...ja nesrandujem, to iba zbiery sily na vecerny teror 😖
Konecna vecierka je az o deviatej...

lenkamt
8. apr 2008

my máme akú izbu??? 😀

no ja sa nenajem, naše sú od 18.00 najhoršie 😝

mima07
8. apr 2008

bilu a ty si matejovi neoznamila ze ide na flam a ze tam platia ine pravidla 😀 vyhlasime sutaz o najlepsie dieta a uvidite jak sa budu pretekat 😀 😀 😀

ada78
autor
9. apr 2008

dievcata, zoberte si pero a papier, lebo to sem pisem naposledy. 🙂 kto zabudne kolkatku ma izbu, bude musiet pockat, kym pridem ja a pri mojom zamotanom muzovi by som to neriskovala. 😀

mima 106
mimi 201
katika 204
bilushka 205
lenka 206
baileysa 207

okrem katikovcov mame vsetci apartmany, ale budu nam ich uctovat ako klasicke izby. 🙂 🙂 🙂

katika1
9. apr 2008

lebo ste nám ich vyfúkli..
a máte tam akože aj obyvačku, alebo nieč také? z čoho sa skladá apartmán?

katika1
9. apr 2008

ada si hovorila že tam na izbe nie je telka? ale na fotkách majú v izbe telku..

ada78
autor
9. apr 2008

kati - ja som pisala, ze neviem ako na izbe, ale ze tv bude urcite na spolocenke. 😉 to ze je aj na izbach je len plus. 😉
a fakt neviem, z coho sa sklada apartman. prisaham.

z izbou ti nepomozem - prihlasila si sa ako posledna. 😔

katika1
9. apr 2008

som sa dočítala, že apartman je len izba s kuchynkou.. takou tou mega čo je na fotkách..takže tá mi ozaj chýbať nebude.
tak sa mi vidí, že na izbách je telka.. chvalabohu, lebo by ma chlap ubil lopatou, keby som od neho chcela aby tam po tme sedel 😀

ada78
autor
9. apr 2008

vsak ked budes chces tomu tvojmu cosi speci vyvarat, mozes pouzit nasu kuchynku. 😀 😀 😀 ten moj bude rad, ze si moze aspon pricuchnut. 😀 😀 😀

katika1
9. apr 2008

že vyvárať 😀 😀 😀 my budeme čisto reštauračný 😀

lenkamt
9. apr 2008

baby mne stále nezapína, že už ideme, takže som sa zobudila a zajtra musím ísť do tesca na nákupy 😅
pribaľte si bejzbalovú pálku, že by ste ma ovalili aby som sa zobudila 😀

bilushka
9. apr 2008

A co chces Lenka kupovat? Vy tam vsetky nejako vela toho navlacite a my prideme s prazdnymi rukami 😅

katika1
9. apr 2008

veru leni, čo tam chceš trepať? 😲

lenkamt
9. apr 2008

nič, ale došli mi plienky, sunar je v akcii a treba mi aj nejaké obedy pre deti, sladkosti pre verču inak aj tak nič nezje a ešte chlap bude mať párty tak jemu niečo na poživeň 😀

bilushka
9. apr 2008

Lenka, tvoj chlap ma super zenu, odtrepes sa na vikend s detmi a este mu aj nakupis na party 😀

Ja mam nahodou super mnam korbaciky k chlastu 😉 A potom uz len nesiem chlast, nealko a vodu pre maleho...

lenkamt
9. apr 2008

bóže , zabudla som napísať že chľast idem kupovať 😀 a mužovi ešte idem variť aj kapustnicu 😉
šak sa musím snažiť, kto by ma chcel s troma deťmi? 😀

bilushka
9. apr 2008

Leni, ved ides pit tequilu s Katikou, to tam kazda chcete prist s jednou flasou? Sa zlozte na jednu, snad vam bude stacit 😉

lenkamt
10. apr 2008

lenže ja neviem aký splav má Katika 😨 😀 😀 😀

náhodou jej bude málo a ja tam budem za najväčšiu príživníčku 😀 zaberem jej chodítko a ešte aj vypijem fľastičku 😀

katika1
10. apr 2008

bilu že na jednu 😀 😀 😀 😀 😀 😝
leni ja chcem takú ženu ako si ty 😉 😀 a my sme našli kúpelnové štúdio s kockatým hajzlom v PD a aj moj vysnívaný gauč majú v pd 😅 takže my sa zdržíme tam 😅

bilushka
10. apr 2008

No som zvedava, ake budete zeny na mieste, ci to nie su len reci...

katika1
10. apr 2008

ale aj moj starý si dá asi tequilu, alebo víno.. takže aj pre neho treba.. leni berieš citrony a sol? 😵
ty nebud zvedavá tebe dáme deci vína a budeme ťa zo zeme zoškrabávať 😝 😀
aaaa ako sa budeme oslovovať? Mne to príde divné povedať Bilu že Janka.. a baily že Katka 😲 😀 😀 😀

mima07
10. apr 2008

baby uz nechlastajte 😀
leni mne to tiez este nedoslo ale alexovi uz ano 2 krat sa prestal este aj vak musim to dat do pracky
tak bilu viem povedat janka ale ze je baily katka to som zabudla tak asi ostane baily aby sa to neplietlo
katika inak ani ja som nie mima 😀 😀 😀

katika1
10. apr 2008

a čo si? 😲

ada78
autor
10. apr 2008

volali mi z penzionu. katika a baily - mali by ste to mat lacnejsie. neviem, ci sme s apochopili spravne, ale povedala, ze vam to bude uctovat, ako 2L izbu, nie 3. 🙂
a po telefone na mna posobila ako spravna drzka. 😀 😀 😀 3x povedala slovo "chujovina". 😀 😀 😀

katika1
10. apr 2008

ada chvalabohu 🙂 a bai nemá apartmán?

mima07
10. apr 2008

katika magda 😀

bilushka
10. apr 2008

Mima, inak ja viem ze si Magda a ma to napadlo ti tak povedat asi 2x, pre mna si uz Mima a navyse sa mi to meno aj paci 😉

Uz balite?
Za 24 hod. uz budeme mat aj po veceri a budeme tliachat v spolocenskej 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre