Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

baileysa
15. nov 2007

a budeme chodit na tury... 😉 a mekac je v bb

ada78
autor
15. nov 2007

kedze tie babule co maju zaujem ist na stretko napisali, ze termin im je jedno, aky bude a Lenka a este niekto (sorry, ale nepamatam si kto) napisali, ze radsej april, tak tymto slavnostne vyhlasujem, ze:
VELKE STRETKO AUGUSTOVIEK SA USKUTOCNI V TERMINE OD 4. DO 6. APRILA.
miesto sa urci neskor. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada78
autor
15. nov 2007

baily, vies si predstavit batozinu pre male dieta na 3 dni v autobuse??????????

lenkamt
15. nov 2007

idem kuk do diára, či niečo nemám 😀

baileysa
15. nov 2007

u mna dobre 😀 😀 😀

ada78
autor
15. nov 2007

leni, nes.r tigra. 😀 😀 😀

baileysa
15. nov 2007

ada, to ja si to neviem ani v aute predstavit, my prenasame skoro cely byt 😀 a to skoro nic este nepotrebuje 😀

ada78
autor
15. nov 2007

kde nie je mekac?
stracam prehlad o ktorej chate sa bavime. 😔 😔 😔

ada78
autor
15. nov 2007

baily, mi hovor. my ked ideme k nasim, kde mimochodom ma miselin skoro vsetko na prezitie, tak stary ide 3x z bytu do auta. ja uz potom len slavnostne zoberiem maleho. 😎

lenkamt
15. nov 2007

áno o čom sa vlastne bavíme.
Adi - prosím ťa skompletizuj to tu 😉

ada78
autor
15. nov 2007

JA?????
vsak sama netusim o com tocime. 😅

ada78
autor
15. nov 2007
lenkamt
15. nov 2007
bilushka
15. nov 2007

Kde sa zasivate?
Lenka najradsej otvor 50 tem nech beham po koniku a hladam vas 😠 😠 😠

Najskor musime stanovit kriteria: teda kolko nas asi bude, lebo aj ja mam chatu, ale tam je len 13 izieb a mozno to aj nakoniec bude stacit, po druhe ta strava: ci chceme chatu s kuchynkou, alebo nejake stravovacie zariadenie poblizku...mne by sa napr. pacila nejaka koliba s haluskami a pod.-to je nam zo zapadu vzacne 😉 , alebo ked to bude nerozhodne, nech su tam aj kuchynky-kto chce nech si vari a kto nechce nech ide jest kde mu chuti...
Mne teda osobne by vyhovovalo mat v ubytku zahrnute aj ranajky, ostatne by sme nejako poriesili...

lenkamt
15. nov 2007

v tej chate u daniela sa mi páči:
STRAVOVANIE. V prípade škôl v prírode a detských táborov je poskytovaná strava 5 x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera).

mima07
15. nov 2007

leni este ze si sem prispela ja cumim ze kam to chodite to uz bude asi ta staroba 😀
priklanam sa k biluske termin je teda urceny a nech sa zavazne prihlasi kto chce ist a podla toho sa najdu tipy na ubytko a nakoniec vyberieme 🙂

bilushka
15. nov 2007

Leni, tie Bojnice su bohovske, ja hlasujem za tie...

bilushka
15. nov 2007

Ja idem urcite aj so zakonitym manzelom a mrnusom, teda pre nas dvojizova izba 😉

lenkamt
15. nov 2007

OK,

PRÍJMAM ZÁVAZNÉ PRIHLÁŠKY NA STRETKO AUGUSTOVIEK 2007 4-6.apríl 2008 V MOJEJ IP do konca novembra. 🙂

ada78
autor
15. nov 2007

tak toto je tak nespravodlive, ze keby ste teraz boli pri mne, tak by ste poculi ako kokcem. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

tak ja dam termin, najdem bojnice a nejaka dvojickova zlizne smotanu. 😠 😠 😠 😠 😠 😀

no ale odpustam vam, vsak co ine mi aj ostava a tiez zavazne prihlasujem zakoniteho a krpateho, a tiez by som rada dvojpostelku. 😉 😉 😉

ada78
autor
15. nov 2007

ten daniel je lepsi, ale nechapem toto: "Pobyt detí do 2 rokov, pokiaľ nevyužívajú vlastné lôžko 50%." To akoze, ja sa budem tlacit s Miselinom na jednej posteli a este to budem mat aj za priplatok??? Vsak vsade inde su deti do 2 rokov bez naroku na vlastne lozko zadarmo.

bilushka
15. nov 2007

Ahoj Mimusiatko a s kym pojdes ty?

bilushka
15. nov 2007

Ta Terchova sa mi velmi paci 😵

bilushka
15. nov 2007

Dalsi bod pre Terchovu:
INTERNET - ZDARMA , vysokorýchlostný internet bez obmedzenia
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baileysa
15. nov 2007

tak si myslim, ze by to malo mat aj spolocensku miestnost 😀

lenkamt
16. nov 2007

Adi - ja som tu nezlizla smotanu, ja som si pribrala ďalši robotu navyše, bo sa strááááášne nudím 😀 ale ak chceš môžeš to robiť ty. 🙂

hlasujem za Terchovú, len sa mi to zdá pre Ba dosť ďaleko.
a východniarky tu dávno neboli a nevyjadrujú sa 😠

zatiaľ zá záväzne prihlásili:
lenka+sestra+verča+dvojičky
Bilush+manžel+dieťa
Ada+manžel+dieťa
Kutina+dieťa+?

grace
16. nov 2007

ja by som rada isla...ale neviem takto dopredu povedat zavazne ☹

ada78
autor
16. nov 2007

joj lenka, ved sa nepaprc. 🙂 🙂 🙂
ved ja som rada, ze to nemusim byt ja. 😉

mimus, krasne chaty si nasla. ja uz mam aj svoj rebricek. najviac sa mi paci chata daniel, potom penzion mala fatra a potom tie bojnice. ale je mi jedno kam pojdeme. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre