Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

baileysa
7. apr 2008

muz zistoval, kolko stoji ten kavovy likerik, a zistil, ze 360 alebo 370 Sk... tak mi povedzte, ze co robil v tom obchode, ked isiel zistit cenu a nevie presne 🙄

takze kto chce??? 🙂

ada78
autor
7. apr 2008

ja chcem dva. 😀 😀 😀

mimi.k
7. apr 2008

tak damy, ja neberiem nocnik, ani choditko, ale tatrovku 😎

a pozooor moj manzelik neberie ani PC, ved vraj bude s ostatnymi chlapmi pit 😀

baileysa
7. apr 2008

mimi, nech si len pekne zoberie pc, chlapi pit nebudu mat kedy 😀 budu sa starat o deti, zabavat sa mi ideme 😀

mimi.k
7. apr 2008

baily, ved som mu to uz nalezite okomentovala 😎

ada78
autor
8. apr 2008

my notebook nemame, takze ked si vsetci vasi chlapi zoberu pc, a budu sa hrat na izbach, tak ten moj nebude mat co robit a bude sediet pri nas. 😕 😅 😠 😝 😀

lenkamt
8. apr 2008

hviezdičky, berte všetko čo zmestíte do auta, lebo ja nezmestím nič takže vás budem otravovať a všetko si požičiavať 😀

Katika, Aďa - prosím berte chodítka, inak z dvojičiek všetci zošalieme a večer budeme radi, že sme radi 😀

ada78
autor
8. apr 2008

ja beriem choditko, puzzle a vcera som konecne kupila valec, tak aj ten. 🙂

este nejake priania? 🙂

lenkamt
8. apr 2008

ešte dve krabičky diazepamu a za termosku makového odvaru.

a očakávam, že šikovné detičky naučia tie menej šikovné /rozumej moje/ chodiť po štyroch 😀

mima07
8. apr 2008

leni neboj ja idem dnes kupit choditko a samozrejme beriem kopec hraciek
len dufam ze sa do piatku dam do poriadku dnes sa idem liecit slivovicou 😀

lenkamt
8. apr 2008

Mima - víno nepomohlo? 😨 slivovica - 😝 , ale ak ti pomôže - "oblizujúci sa smajlík"

ada78
autor
8. apr 2008

diazepam sa ti zmesti a makovy odvar si objedname v penzione k polpenzii. 🙂

ja neviem, ci chcem, aby sa misko naucil od ostatnych deti stvornozkovat. 😒 ked tak citam tie story ... 🙂

lenkamt
8. apr 2008

ja chcem aby už štvornožkovali - potom im zoberiem chodítka a zas tu budem mať viac miesta 😀
už som zrušila lehátko aj hrazdičku ešte tie chodítka - už mám obyté všetky rohy v byte 😝

ada78
autor
8. apr 2008

ty uz si zrusila lehatko? a ja som rozmyslala, ze zoberiem aj to, ale potom mi napadlo, ze maly bude aj tak stale v kociku, alebo na rukach (tatinkovych 😎 ).

katika1
8. apr 2008

ja nechcem aby sa Rišiak naučil loziť, takže ja poprosím nech mi tie šikovnejšie detičky nekazia mojho anjelika 😀
leni beriem neboj.. už som vravela starému, že musíme pre nevestu vziať chodítko 😉 inak moj malý v nom nebol už asi 2-3 týždne-- a v pohode.. teraz je celkom zvládnutelný 🙂

katika1
8. apr 2008

ani my už lehátko nemáme, kedže sa z neho prekotíme 🤐 😝 teraz je furt v stoličke alebo na zemi 🙂

mima07
8. apr 2008

a ide tam niekto loziaci 😲 ja si myslim ze ani nie 😀 😀
lenka ani nehovor ze ides rusit choditko ja ho chcem dnes kupit 😲 asi som pozadu 😀

rybka78
8. apr 2008

mima, loziaci je matejko. 😉
tak kto nechce, musi sa od neho drzat dalej. a kedze my prideme len na skok, tak sa od hanky ostatne deti nebudu mat co naucit. 😀

katika1
8. apr 2008

my máme pri matejkovi izbu 😲 poprosím o zmenu izby 😀

katika1
8. apr 2008

no vlastne, bude v nej aj Juraj.. ruším tú zmenu 😀 😀 😀

bilushka
8. apr 2008

To sa mi paci, ze vy dvaja sa neondite, akoze Kata tu verejne slinta po mojom zakonitom a ten truhlik mi este povie, ze jeee, naco zase do Hornbachu a ja mu ze puzzle pre Katku a on ze tak pre nu hej, lebo je fesna 😲
Akoze halooooooooo ja som tu 😠 😠 😠 😠

ada78
autor
8. apr 2008

a kde? 😀 😀 😀

nakoniec sa pobije biluska s katikou. a ani blato nebudu potrebovat. 😀 😀 😀

lenkamt
8. apr 2008

Bilu - na moje čelenky čo povedal??? a bacha na to čo odpovieš 😀

baby, mne stále nedochádza že už je to tu, zajtra by som mala poprať aby tam nechodili v zašmudlaných pančucháčoch na traky ako cigánčence 😅

ada78
autor
8. apr 2008

leni - aj ja zajtra periem, lebo ten moj grcolin ma vsetko zagebrene. vo stvrtok to pozehlim a v piatok dostanem cestovnu horucku.
prave mi pisala tetusa z penzionu, ze o kolkej prideme. 😨 😅 😅 😅

bilushka
8. apr 2008

Celenky idem kupovat ja, takze tie ani nevie, ze mame na starosti 😉
Do teba sa este nemal kedy zalubit 😀

A ja idem tiez prat zajtra 😀

My prideme uz po tej druhej Adi, asi....A aj Mimi.k tak nejako pridu, aspon co som vyrozumela z toho co pisu...
Pokukame to tam a ked ti pipne vystrazna SMS, ze je to tam strasne, tak to este na dialnici stihate otocit 😀

ada78
autor
8. apr 2008

vsak minule si pisala, ze idete cez tatry a dorazite po 17:00. 😕 😀 😀

mimi.k
8. apr 2008

Aj my prideme okolo tej druhej, tipujem...ked uz ma tu dovolenku, nebudeme ju travit doma 😉 aspon sa zoznamime s bilushkovcami 😀

bilushka
8. apr 2008

Ada, zmena planu, manzel je strasne nazhaveny na Bojnice, ideme rovnou rychlou ciarou tam...

(preco asi???) 😠

Mimi.k, ano ano, aspon sa zatial vybalime a zoznamime 😉

ada78
autor
8. apr 2008

fesandy - sledujte ako vas mam rada. 🙂

pisala som do penzionu ohladom vybavenia kuchynky a platenia a toto mi odpisali:

"Vecera sa podava o tej 18.00 hodine. V kuchynke je chladnička, mraznička, varná kanvica, dvojplatničkový šporák na varenie, mikrovlnka. Ohladom uctovania sa dohodneme teda na mieste. Upozornite ich ze z kazdej izby nech si pripravia aspon jeden obciansky preukaz na fakturku. "

a dufam, ze teraz uz nebudu ziadne otazky. howk. 😀

a este tam bolo, ze ubytovat nas mozu kedykolvek po 12:00 (to keby sa juraj veeeeeeeeeeeeelmi ponahlal 😀 ), ale skor este nebudu pripravene izby.

a katika - poslala som aj tvoju poziadavku, nech to sote je z kuraciny. 🙂

a uz fakt howk. 😎

mima07
8. apr 2008

adka a poslala si tam aj rozpis izieb leba uz neviem ktoru som si vybrala a asi ani ostatni tak nech sa tam nepobijeme hned na zaciatku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre