Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

lenkamt
24. jún 2008

78 ty ma nesleduješ, však som písala že už máááám, podprda s 2ks vypchávkami 😀 😀 😀

nikam sa nejde, bazén je pri penzióne a decká budú mať svoje vlastné bazéniky, ideme len ležať a klebetiť, chlapi a sexica budú obhospodarovať deti 😉 😀

maji4
24. jún 2008

Leni súhlasííííííííííííííííííííííííííím 😅

lenkamt
24. jún 2008

akurát ak bude penzión fajn, tak mi v nedeľu pôjdeme kuk aj kupko, lebo by som manža vytiahla na takú 5 dňovú dovolenku /ak tam bude pekne/ 😉

baileysa
24. jún 2008

jeeej, tak dakujeme, ze nas zveziete, samozrejme beriem iba golfac, tak sa snad k niekomu vojdeme, ak by sme niekam sli, ale navrhujem leharo pri bazene a miesane drinky budu robit aupairy 😉 😉
u nas zatial stale nejasna situacia, mali sme si pozicat auto od nasich, ti ho potrebuje ale v sobotu, takze este segra, ta ale az zajtra bude vediet, co cez vikend 😖 tak vas budem informieren 😉

lenkamt
25. jún 2008

Bailey - Ivka má už spísaný plánik cesty 😉 rozmýšľali sme že vyrazíme o 11.00, aby sme tam boli o tej 14.00 nak si to užijeme za tie prachy 😀 tak vybavuj afto 😅

mima07
25. jún 2008

tak to je s vami hrozne vy predo mnou utekate sem 😠 ale uz vam nedam pokoj aj tu vas budem otravovat 😀
lenka daj na kona vediet ked vyrazite ja nemam v piatok muza doma teda este neviem kedy prileti tak keby sa to dalo zosuladit tak vas otravim aj v piatok 😀

katika1
25. jún 2008

jééééééé leni dojdite na dovču dakde sem.. vás prídeme potom kuken 🙂

baileysa
25. jún 2008

babuchy, u nas sa to vyriesilo k spokojnosti vsetkych, v piatok ideme v plnej polnej, mm aj ostava 😵 takze leni, mame navigaciu, uz sa nikde nestratime, misia stretko nie je ohrozena 😀
len neviem, ci sa nam podari byt o 11 v mt 😔 verca uz bude s vysvedckom doma???

ada78
autor
25. jún 2008

MT - jasne, ze ta sledujem (uz 😀 ), ale najskor som si dovolila ist sem a az potom som sla so spolocneho terminu a zistila tu radostnu spravu, ze mas plavky. 🙂 🙂 🙂
teraz ma serka len to, ze tam budem jedina v 100 rocnych. 😠 som sa spoliehala, za aspon ty budes so mnou za sedliaka. 😀 😀 😀

lenkamt
25. jún 2008

Bailey - super 🙂 tak pôjdeme o tej 12.00??? s navigáciou tam snáď budeme za tri hodky 😀

Adi - aj Ivka má model 2006 😉 ak si dnes nekúpi v tn 😅

baileysa
25. jún 2008

baby a co ideme pit? ja by som sa pridala k gintonikovej skupine 😉 😉

lenka, to zmakneme snad aj skor,

a ake plafky zas vsetky spominate, sak na kupko nejdeme 😕

letuskah
25. jún 2008

vy to s tymi plavkami akoze myslite vazne? mam hladat? ja mam rocnik 1997, ak sa do nich dostanem 😅 alebo tehotenske 😀
baby a ked este v noci kojim mozem tonik? ja luuubim gin s tonicom 😵 😵 😵 😵

a este na aku hodinu tam idete? ze kedy sa mame vytrepat z domu

maji4
25. jún 2008

tám gintoniková skupina sa mi pááááááááááči 😝

ada78
autor
25. jún 2008

letu - uz iba jeden tonic robia s chininom, len si neviem spomenut ktory. 😔 ale najskor to bude ten coca-colacky.
ale ak mozes na kojenie gin, tak trocha toniku to uz neovplyvni. 😉

maji4
25. jún 2008

Adi som zabudla , ked tam prídem tak rezervácia je na Levíčatká alebo augustovčiatka??

Alebo čo mám povedať ked tam prídem ,vieš ja dedinská .........

ada78
autor
25. jún 2008

povedz, ze ides na internetove stretko. 😉

inac, ta ponuka o tovar z lekarni este plati? a stihol by to tvoj muz zohnat do stretka?

maji4
25. jún 2008

Ešte platí ale určite to nestihne 😒 lebo oni to jeden pondelok objednávajú a ten další pondelok si to vyberajú 😖

maji4
25. jún 2008

A čo by si potrebovala tak súrne? Ved možno....

maji4
25. jún 2008

To fakt mám povedať ,že idem na internetové stretko?????????????????????? 😅 😅 😅

ada78
autor
25. jún 2008

ano, ale ak chces, tak ti poslem do ip moje priezvisko. a aj ti napisem, co by som chcela z lekarne. 🙂

alebo sa spytaj lenky a bilushky, ako sa predstavovali, ked tam volali/pisali. 😉

maji4
25. jún 2008

adi napíš 😉

Bil a Lenka ako ste sa predstavovali ked ste tam volali???

letuskah
25. jún 2008

adi sak ja sa nechcem schlastat, jeden gin mu neublizi ked prezil dva 😀 mna len ten chinin odradza, kuknem na obaly v potravinach

bilushka
25. jún 2008

Ved sme sa dohodli, ze nic nenosime, nie? 😕
Po prve to nemame kde skladovat, kedze chladnicky na izbach nie su a po druhe to bude asi trapne, ked oni tam maju bar a my si z igelitky vytiahneme flase, nie? 😅
Este tak v sobotu ku grilu si viem nieco vlastne predstavit pit, ale tiez neviem, ako napr.
pivo budeme pit teple 😝
Ked sme tam volali, tak sice povedali, ze nam uschovaju veci co budeme potrebovat v chladnicke, ale mysleli potraviny pre deti a nie ze tam nabehnem, ze ochladte mi tu debnicku piva 🤐

Bailey, ved tam je priamo v areali bazen, na kupko sa nejde 😉

Maji, povedala som, ze je to stretnutie rodin s babatkami a hned vedeli...
Inak aj keby si povedala internetove stretko tak by asi vedeli, to ti pripada akoze hanba, ked sa tomu tak cudujes?

baileysa
25. jún 2008

ja sa uz tak tesim, dokonca aj na ten bazen 😅 plavky mam este zo svadobnej cesty u rodicov, tak budem mat vzruso, ci sa napracem 😅

bilushka
25. jún 2008

Bailey, aj solna jaskyne je tam predsa, si zabudla???

baileysa
25. jún 2008

bilush, nezabudla, ja som to ani nikdy nevedela 😕 😨 🤐 😀

inak moj muz sa tesi, ako zas pokeca s chlapmi... 😕 😅 a dieta, kto bude strazit????

maji4
25. jún 2008

bil nie ako hamba ale také divné 😅

ada78
autor
25. jún 2008

hanba-nehanba, ale jednu flasu vinka si beriem. 😀 😀 😀

zvysok kupime u nich na bare, lebo pri mojej momentalnej forme nas ziadna cena nezrujnuje. 😎

baileysa
25. jún 2008

ada, ved uz nekojis, tak sa na teba spolieham 😉 😉

baileysa
25. jún 2008

ja aj teraz poctivo trenujem 😉 (ruzove sampáňo, mnam psst)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre