Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

bilushka
30. jan 2008

A vobec, mohla by si aj pochvalit nas, co sme sa vzorne vyjadrili a co sme prisposobive!!!!

katika1
31. jan 2008

ada mne je to tri.. ja sa prispôsobím 😝 a súhlasím s Bilu 😀

ada78
autor
31. jan 2008

vy ste vsetky uzasne prisposobive, akurat ja neovladam telepatiu, tak mi to treba napisat. 🙂 🙂 🙂

lenkamt
7. feb 2008

TAK KEDY?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

baileysa
7. feb 2008

baby, tak ako s tym stretkom? mam sa este trapit a po nociach nespavat?

katika1
7. feb 2008

😀 fasa rozhovor 😀

baileysa
7. feb 2008

katika, ako vzdy 😠 😀

ada78
autor
7. feb 2008

termin zostal. 🙂
vsak ste si tu robili srandicky, tak som nevedela, ci ho mam menit a ak ano, tak na kedy. 😅

z tych co zaplatili zalohu je to vsetkym jedno okrem rybky a baily. (lenkin termin beriem ako provokaciu.) 😀
na a rybka moze ist len v povodnom termine a baily napisala, ze bude rozmyslat comu da prednost.

tie co nezaplatili zalohu maju len informativny hlas, lebo vieme ako sme dopadli. z povodne 20 prihlasenych nas ide 8.

ak sa dokazete dohodnut na novom termine, tak ja im napisem, ze to posuvame. to nie je problem.

ada78
autor
8. feb 2008

a zase nikto nic. 😀

katika1
8. feb 2008

mne je to jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baileysa
8. feb 2008

no mne je to asi tak, ze stale neviem, ci mam ist na tu akciu odbornu, musim hodit rec s muzom (bo prachy 😒 ), ale tam mi vysli v ustrety, ze by som nemusela aj s ubytkom a tak, ze by som mohla len dochadzat, nie je to od nas daleko 😉 takze my musime zasadnut rodinna rada, lebo keby sa to aj posunulo o tyzden, tak love nepustia ☹

katika1
8. feb 2008

nekúpime si všetky tričko mk? 🙂

ada78
autor
8. feb 2008

aby sme sa spoznali? 😀 😀 😀

katika1
8. feb 2008

napríklad 😀

katika1
8. feb 2008

alebo aby ľudia kukali že čo za klub otravných žien s hlučnými spratkami 😀

ada78
autor
8. feb 2008

no a ked tam potom pridu julovky, tak cele bojnice budu mat pohotovost. 😀 😀 😀

baileysa
11. feb 2008

baby, skusim ozivit stretkovu diskusiu, ale naozaj 😉

mne muz "schvalil", ze mozem ist na obidve akcie, takze mne by vyhovovalo, keby sa termin posunul 😅

nemozem este prvy majovy... to pride rodina zo zahranicia pozriet gretku, tak by bolo blbe, keby sme neboli doma 😅

mima07
11. feb 2008

aj mne uz sa plni diar ja nemozem ten tyzden predtym

lenkamt
11. feb 2008

😀 😀 😀 a ideme vôbec niekam???

mne sa do môjho pidi debilného auta nezmestí ani nový kočiar 😠 😅 a v apríli môžem hocikedy.

marec nie, prvý májový tiež nie.

baileysa
11. feb 2008

lenka, uz mas novy kociar? 😕 som to nejak nepostrehla...

ada78
autor
11. feb 2008

ja sa este stale viem prisposobit. 🙂

lenkamt
12. feb 2008

NAPOSLEDY 😠

navrhujem 11,12,13.apríla. kvôli Bailey, Kutine a Seki 🙂

katika1
12. feb 2008

🙂

ada78
autor
12. feb 2008

ja mozem. 🙂

ked to odsuhlasia aj ostatne baby, tak tam hned zavolam, nech nam zmenia termin. 🙂

rybka78
12. feb 2008

ja by som mohla, ale pridem potom len s Hankou, ak nezozeniem nejakeho opatrovatela.

bilushka
12. feb 2008

Ja mozem a odsuhlasujem to!

bilushka
12. feb 2008

Prosim vas a kontaktujte niekto aj Zuzku, bola by skoda, ked je tu s nami od zaciatku, ze tam nepojde, ja by som bola velmi rada 😵

mimi.k
12. feb 2008

tak mne zatial tiez vyhovuje aj ten nahradny termin...

ada78
autor
12. feb 2008

tak fajn.
vsetky to mozme posunut o tyzden neskor.
rybka - nemas sestru co by sla s nami???? aj lenka a mima beru namiesto mangelov sexice. 😀 😀 😀

idem napisat do penzionu, ci maju ten termin volny a ak ano, tak to rovno prebookujum.
ale ak kutina a seki nepojdu, tak im tam hromadne vymyslime nejake tresty. budu musiet 100x napisat: mrzi ma, ze som nesla na velke stretko augustoviek 2007. 😀 rukou. 😎

baileysa
12. feb 2008

baby, to je uplne super sprava, milujem vas este viac ako predtym, a to som si myslela, ze je nemozne 🙂 cmuk vsetkym zucastnenym 😵 jednu rundu platim ja 😀
uplne super den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre