Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

ada78
autor
21. jan 2008

leni - izba je 1200x2noci =2400
strava 240 2x ranajky a 240 2x vecera t.j. 480x 2 osoby = 960
poplatok 30/osoba/den x 2osoby = 120

spolu 3480. tada aspon myslim. 😀 😀 😀
ratam s malym na cecku.
´

mmem
21. jan 2008

baily a kto to prezradi ty alebo ja???? 😀 😀 😀

mmem
21. jan 2008

no viem uz traposim

lenkamt
21. jan 2008

odpadnem 😀

katika1
21. jan 2008

aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeť!!!!!!!!!!!!!

katika1
21. jan 2008

😀 😀 😀 zvedavá som 😅

katika1
21. jan 2008

baily si tu? 😕 😀 😀 😀

baileysa
21. jan 2008

boze, baby, ked vam napisem, ze uz som to dvakrat napisala a furt sa mi zosype cely kon aj internet 😠 asi znamenie osudu 😀
mmem, ides teda ty... 😀

katika1
21. jan 2008

ja ťa nakopem.. človek tu umiera od zvedavosti a ty toto.. hlavbne že pri tomto sa ti nezosype..
budem hádať.. jedna druhej ste prebrali frajera 😀

katika1
21. jan 2008

napíš mi ip, inak sa na stretku neukazuj 😀

baileysa
21. jan 2008

katika, to by sme sa zaskrtili a nie si tu smajlikov posielali, teda aspon ako seba poznam 😀
a zosypal sa mi cely system, sak si si nevsimla, kolko mi to trvalo, kym som presla z augustoviek 😀

katika1
21. jan 2008

bailyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠

baileysa
21. jan 2008

nekric na mna 😀

a:
s mmem sa pozname z vysokoskolskeho obdobia, sme spolu byvali na private 😉

katika1
21. jan 2008

faaakt??? 😲 aká náhoda 😲

katika1
21. jan 2008

budem 😀

katika1
21. jan 2008

to je sila 🙂

mmem sa teším keď dojdete 🙂

baileysa
21. jan 2008

katika, nahody neexistuju 😀 no sak som aj skoro odpadla, ked som videla fotky 😅 a zistila som, ze teda clovek, ako ho poznas takto cez net, moze byt uplne iny, a ze teda dojmy, co si takto robime, mozu byt uplne skreslene 😅

no nie mmem? napadlo by ta niekedy, ze som to ja? 😀

lenkamt
21. jan 2008

ja že to bude väčšia pikoška, alá telenovela 😀

ale aj tak sranda. Kati možno sa aj my poznáme, len o tom nevieme 😀

katika1
21. jan 2008

si si myslela, že aká fajn baba a potom si zistila, že to je tá z privátu, čo Ti spodné prádlo kradla, čo??? 😀 😀 😀

katika1
21. jan 2008

leni isto iste.. môj chlap mal frajerku z Mt 😀 😀 😀 či to nie si ty 😕
som ho dnes nahovorila, aby sme išli pozrieť bábätko známym do mT a samozrejme, že ja sa nasáčkujem k vám, ale musela som si nájsť výhovorku 😀 tešíš sa??? 😀

baileysa
21. jan 2008

katika 😀 😀 😀

leni, no sak ja som si aj myslela, ze ste tu z toho vyrobili kadeco 😀 sme vas mohli este natahovat 😀

lenkamt
21. jan 2008

teším sa 😀 ty su už taká vtierka ako ja = určite sa poznáme 😀

katika1
21. jan 2008

leni však som tvoja najlepšia kamarátka, musím byť vtierka 😀 😀 😀

sa chcem votrieť aj bilushke budúci víkend, ale neodpisuje mi 😠 😀
asi ma nechce.. minule si vymyslela, že musia ísť súrne k rodičom.. som zvedavá na terajšiu výhovorku 😀

mmem
21. jan 2008

sorry baby ale kon mi zdochol, ja som vas nechcela tak napinat 😀 😀 😀 😀 😀

my sme si kradli len alkohol 😀 teda doplnali 😀 😀 😀

ak by nebolo kona tak sa s bayili nikdy neuvidim a neviem co s nou je 🙂

takze vdaka kon,napriek vsetkym tvojim chybam 😅

leni: ved toto bolo ako z telenovely,sice bez Diega a Palomy, ale o to vrucnejsie

bilushka
21. jan 2008

Jeee, a to vy ste spolu byvali aj na private a potom ste uz vobec neboli v kontakte?
Sranda, koho nestretnes na koni 😅
Mna tu uz tiez par ludi vymaklo-vsak ze ako je vseobecne zname, preto sa aj divim tym babam co si pisu cez klucovu dierku a pod. ci si to robili s vibratorom-ja nie som moralistka, ale pri predstave, ze si to cita moja suseda alebo kolegyna...no dakujem pekne.

Katika, ideme k nasim uz som ti napisala a daj mi uz pokoj, kedykolvek budes chciet prist nemam cas 😀 😀 😀

mishelin
21. jan 2008

bilus-ja som tiez hodila prispevok do tej temy 😠 ale o vibratore nic nespominam 😀

mmem
21. jan 2008

nestretli lebo sme z opacnej strany republiky a vtedy maily moc neboli a ja som posledny rok uz len dochadzala tak sme si nejako zmizli 😝

inak takto podobne sa pozname so susik, len s tym rozdielom ze sme sa nepoznali,len sme byvali v rovnakom case na rovnkom intraku a mame par spolocnych ztnamych🙂

bilu teba niekto vymakol?? 😕

katika1
21. jan 2008

bilu to fakt idete k vašim??? a neviete to preložiť? ☹

baileysa
21. jan 2008

ahojte, mmem kradli sme si alkohol??? sak to bolo vzdy spolocne? 😀 ci ty nie si ozajstna mmem? 😅

a presne mmem bola starsia (nieze by teraz este furt bola starsia 😀 ) a mala o rok kratsiu skolu a kvoli istym okolnostiam ( 😀 ) furt utekala domov 😀

mmem
21. jan 2008

baily no ved som sa opravila ze sme si ho doplnali 😝 😝 😝 😀 😀 😀 my sme nekradli to len katika tu splieta 3cez9 😀 😀 😀

ale katika nie je daleko od pravdy, na prvom ubytku sme mali takeho manika, co mal kufrik plny super nastrojov potrebnych pre zivot ako vibr., zeliezka,....... 😢 dlho sme u neho nezostali byvat, hlavne ked mi rano vosiel do izby v ponozkach na podvazkoch (si myslel ze mam prednasku) asi siel kradnut pradlo 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre