Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

katika1
29. jan 2008

susy kludne 🙂

Zuzka mi odpísala a vraj im nefunguje net.. tak som jej napísala, nech to pošle mne smskou a zas neodpisuje

mishelin
29. jan 2008

kati ja by som rada sla ale dovod som ti uviedla preco nejdem..tak sa nehnevaaaj na mna 😲

mmem
29. jan 2008

ahojte, dufam ze sa nehnevate ani na mna 😠 🙄 😅

grety
29. jan 2008

aj ja som este v zalohe ... ja sa vyjadrim tyzden vopred, nic este nie je zavrhnute.

baileysa
29. jan 2008

inak ma mylia julovky s velkym stretkom 😠 😀 musim podrobnejsie citat nazvy 😀 😀 😀

mishelin
29. jan 2008

bai aaj mna uz dnes zmylili 😠 😀

ada78
autor
29. jan 2008

a tu je nejak pusto. 😨

som cakala min. 5 stran o tom komu to ako vyhovuje a tu je len par prispevkov.
beriem to tak, ze zmenit termin chce len baily a kutina.
ocakavam, ze sa vyjadrite aj ostatne, ci trvate na povodnom termine, alebo to chcete posunut. hlavne neskuste ani jedna napisat, ze je vam to jedno, lebo ma fakt porazi.

a vyjadrujet sa ryyyyyyyyyyyyyyyyyyychlo.

ja idem zatial poslat tu zalohu (kati, uz mi dosli peniaze aj od teba) a opatrne sa spytam, ci maju volny termin 11.-13.4.2008 aj ked byt s vami niekde 13. aprila=totalna katastrofa. 😀 😀 😀

takze rychlo sa vyjadrite: mima, mimi, rybka, lenka, bilushka, katika.

co sa mna tyka - ak nas ma byt potom viac, tak hlasujem za druhy termin. 😉

mima07
29. jan 2008

adka mne je to jedno 😀 😀 😀

ada78
autor
29. jan 2008

chces ma zabit?

rybka78
29. jan 2008

mne vyhovuje povodny termin, dalsi nemoze muz, lebo maju tu hlupu odstavku a bude zarezavat aj cez vikend.

ada78
autor
29. jan 2008

ked uz adrenalin, tak poriadny. 😀 😀 😀 😀 😀

co tak prvy majovy termin?????????????? uz bude aj teplejsie a pocasie nebude take blaznivo-aprilove. 😀

rybka78
29. jan 2008

tak to uz vobec nie, budem uz pracujuca matka.

mimonenka1
29. jan 2008

ada78 - diky 😀 je to tazke s malymi detmi, hlavne aby boli vsetky zdrave 🙂 augustovky - prajem vam krasne stretko

baileysa
29. jan 2008

inak aj seki pisala, ze keby sme zmenili termin tak dojde, ale neviem, ci nemyslela vasu rychlu stretavku dnes 😉

no a moje vyjadrenie je taketo: keby sa zmenil termin, tak by to bolo uplne cool, keby nie, tak musim premyslat, ale neznamena, ze nepridem...

bilushka
29. jan 2008

Ja som za prvy majovy tiez 😀
Ale vcelku mam rovnaky nazor ako Ada, ze ak nas ma byt o tyzden neskor viac, tak mozeme ist aj vtedy....
Boze baby, co ste take komplikovane, ved sme zeny na materskej a je to fakt len o chceni, nezabudnite, ze uz aj Miki Dzurinda hlasa, ze KDE JE VOLA, TAM JE AJ CESTA.

baileysa
29. jan 2008

rybka, fakt uz ides do roboty? sa ti chce? alebo musis?

baileysa
29. jan 2008

ada, som bola smirovat v stretku u juloviek, to mal byt naznak stazovania??? 😀 😀 😀 to si snad nezasluzime... ved nam v podstate vsetko jedno 😀 😀 😀

rybka78
29. jan 2008

baily, ak nechcem prist o miesto... a to by som nerada.

baileysa
29. jan 2008

rybka, a nemusia ti ho drzat rok? ja som myslela, ze rok tu istu poziciu a tri roky ta musia zamestnat aj ked na inom poste, ale mozno sa mylim...

baileysa
29. jan 2008

baby, viete kolko ide juloviek 😕 😕 😕 uplne ze najviac... 😲

rybka78
29. jan 2008

pol roka tu istu a tri roky miesto vo firme. ale my sme mensia firma, tak neviem, co by som tam potom robila...

baileysa
29. jan 2008

no ved to by riesil zamestnavatel, nie? ja si inak neviem predstavit, ze by som uz isla do roboty... ☹

mimi.k
29. jan 2008

ja mozem aj tyzden po tom povodnom termine. a aj ten prvy majovy je ok, zatial...

ada78
autor
29. jan 2008

som tu uz len na skok, ale neda mi. 🙂

baily - nehanbis sa smirovat u juloviek??? clovek vas uz ani ohovarat nemoze. 😠 😀 😀

rybka - a keby sa nahodou odklepol ten maj - vsak cez vikendy sa nerobi. alebo u vas ano??? viez, ze by si zmizla poobede z roboty a ... 🙂 ale to su len take moje uvahy. 😉

katika1
30. jan 2008

fakt ich ide strašne veľa 😲 😲 😲 si berte príklad DIEVčATá!!!!!!!!

mima07
30. jan 2008

no sak aj nas zo zaciatku bolo hodne uvidime co z nich zostane 😀

rybka78
30. jan 2008

ak by to bolo este ten druhy aprilovy vikend by som prisla asi sama, ale v maji uz nie. my sme taki specificiki, ze prvy vikend v mesiaci vzdy robime. ale aj keby som nie, treba doviezt svokru, aby sa starala o Hanku. 😉

lenkamt
30. jan 2008

poďme 18,19,20.apríl 😀 Adi kľud 😀

ada78
autor
30. jan 2008

no ste sa niektore vyjadrili. (mima, lenka, katika) 😠 😀 😀

mima07
30. jan 2008

ada co sa ti nepaci ja mozem ist aj tento vikend mne je to sum a fuk
a zobudilo sa mi dieta 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre