• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko májovčatok 07

9. septembra 2008 
to áno,to by musel ísť aj kamion s nami.
:grinning:
7. jún 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
OK nechame to na mojho muzika, neviem ale ci chcete aj nejake parocky, pripadne suncicku ... :confused:
ale naberieme to nejak na 24ludi + deti :grinning: :grinning: :grinning: nam napr. tomasko strasne lubi uvarenu parku v ktorej je syr (nieje vobec slana), ale zboznuje aj sunku
tak treba povedat aspon co a my to uz rozratame :wink:
8. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby, hrozne ma to mrzi ale so mnou neratajte :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemame teraz peniaze a nemozem si teraz dovolit minat peniazky na ubytovanie a na cestu takze to musim zrusit :frowning2: asi ma tu teraz ukamenujete kedze som to cele vymyslela, ale neda sa fakt :frowning2: chcela som vas strasne moc vidiet :frowning2:
8. jún 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to je v pohode :dizzy_face: mozno zase o rok
8. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi my ta neukamenujeme, len nam tam budete s momo chybat :wink:
8. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska veru o rok a ty uz s dvoma fesakmi :wink: :grinning: uz ste vymysleli meno?
8. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riusik ved mozno mi sa stretneme v auguste ak si urobite vylet do bojnic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka este ee :confounded: vsak este chvilku casu mame :sweat_smile: :dizzy_face:
pipi pokial sa bude dat urcite s radostou pridem za tebou do bojnic - ved to mam 5minutiek z domu :grinning: :dizzy_face:
8. jún 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nas Simon je taky mäskový typ,takže kludne može byt aj paročky,slaninka... :dizzy_face:
8. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Iľko predpovedá dosť chladný víkend, no škoda :frowning2: no nemuselo by pršať
9. jún 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK ved nieco donesieme, budeme sa snazit prist v piatok okolo 11.00 hod
Illko je klamar :grinning: :grinning: :grinning: bude urcite kraaaaaaaaaaaasne :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kolko nas teda je? 24dospelych a 12deti? Ma to vobec niekto spocitane? Nebola nahodou urobena aj tabulka?
9. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska podla tabulky a bez pipi by malo ist 23 dospelych a 13 deti :wink:
9. jún 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1190657&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D2120%26vOrderBy%3D2

no tabulka je tu, ale je nam na nic, pretoze nejde ani pipi ani erika a to uz je 5 ludi, a bohvie kolko este nepovedalo ze nejde :unamused:
9. jún 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta tak ostatni vsetci idu, co viem...co pisali v majovych babatkach...akurat cieloo sa nikam nevyjadrila a veeeelmi dlho nic nepisala, takze este tam je ? a dada tusim tiez nepisala, ale myslim, ze baby spominali, ze ide

takze asi 21 dospelych a 12 deti

lubiiiii kde siiiii :grinning: nemas nejaky prehlad?
9. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

my urcite ideme :slight_smile:a tesime sa,trochu tej cesty bojime ale ved bude niejako :slight_smile:
Paru stran dozadu pisala aj Kika ze pride.
9. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sa tiez chystame, ale bez muzika :wink:

co sa tyka toho maska, tak sa mi tiez pozdava, ze by riuska nieco priniesla, ked to nie je problem :wink:
9. jún 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa tiež chystáme a tešíme sa :grinning: Prídeme v štvrtok.
9. jún 2008 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude sa tam dat aj opekat - napr. spekacky, slaninku ... ??? neviete
9. jún 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bola dobra otazka na tie,čo tam už boli.A ked nie,tak si to opečieme na panvici,nad šporákom a bude :grinning: .Ja idem pisať zoznam čo doniesť.Aj cestovnu postielku som si bola dnes kupiť :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

No ja neviem, kto nakoniec zaplatil a kto nie, takze ani neviem kto ide uplne presne.

Takze zatial na 100 % idu:

my, riuska, ikka, rainbow, dada, susy, evka, zuzka, kami, peta - neviem, ak som na dakoho zabudla, to su vsetci, co sa posledne dni vyjadrili ze idu.

Kto nakoniec ide od stvrtku? Riuska vy nejdete od stvrtku tiez nahodou? :slight_smile:

A som za s maskom, ak mozete priniest, rozratajte to a zaplatime vam, myslim, ze by sa tam malo dat grilovat, ved lahko nalozime maso do pacu :wink:

Aj ja som pocula, ze ma byt okolo 20 stupnov, no uvidime, ak nebude prsat, tak je to pohoda :slight_smile:
9. jún 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja a fibi ideme od stvrtku :slight_smile:
9. jún 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj muzik prave povedal, ze by isiel teda s nami :slight_smile:
Lubi, myslis, ze by sa to dalo doobjednat?
9. jún 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne nieco donesieme, zoberiem aj koreniny nech to tam potom nalozime do pacika :slight_smile:
lubi vymenili sme sa s ikou, my prideme v piatok okolo 11.00, takze na obedik uz mozme grilovat :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi na 100 %, lebo izbu budete mat rovnaku, ci ste dvaja s Matuskom alebo s muzikom, su tam dve postele, takze akurat na mieste doplatite aj za muzika, ani mu nemusis nic davat vopred vediet :wink: No super, ze sa prida aj Tvoj manzelik :wink:

Dobre Riuska, tesime sa :dizzy_face:
10. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze aj fibi ide, takze nejdu akurat dve maminky- fibi a erika, no a nevieme ako cieloo :wink: Myslim, ze je to celkom slusna ucast :dizzy_face: No som hrozne zvedava na tie nase deticky pokope :grinning:
10. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry, nejdu iba Pipi a Erika :wink:
10. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi tak super, len dufam, ze urcite to tak bude:wink: nerada by som, aby potom boli nejake problemy :wink: ale ked vravis, ze by sme mali aj tak svoju izbu, tak by to teda nemal byt problem :slight_smile:
inac aj ja som strasne zvedava ako budu deticky na seba reagovat :grinning:
10. jún 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, adresa je:

Penzion Sustiak
Vyšné Kamence 935
013 06 Terchová

Ide sa na Zilinu, odtial Teplicka nad Vahom- Gbelany- Krasnany- Belá - Vysne Kamence-Terchova.

Vo Vysnych kamencoch sa ide cez potok, napravo potom autobusova zastavka, odboci sa za nou dolava, a na najblizsej krizovatke znova dolava. :slight_smile:
10. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok