Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

fibi
8. sep 2008

tak bude vôbec niekto v tej bešeňovej, alebo len my? ☹

miriamkac
8. sep 2008

fibi....ak vy idete, my tiez.....

miriamkac
8. sep 2008

my iny program nemame a manzel si koli tomu bral dovolenku. Toto je jedina moznost u nas ako takej "dovolenky" 😒

eva4444
9. sep 2008

no skoda baby. my sme sa tesili, ale 15steho musim byt v mnichove, a to keby sme mali zase v nedelu vcsarano odist tak sa to velmi neoplati, tie cesty mame predsa dost dlhe. dufam ze sa este niekedy stretneme, ved minule bolo taaak super ze sa nam vobec nechcelo odist 😉

lubi22
9. sep 2008

Baby, ktore nejdete, takze vsetky okrem Fibi, Miriamky a Peti, dali ste dufam vediet do penzionu, ze nepridete? Lebo dnes mi prisiel mail od tej pani, ked som pisala, ze my neprideme, vyzera to ze rata s viacerymi ucastnikmi 😕 Telefonne cislo je na webovej stranke, mali ste ho k dispozicii. Ak ste jej nezavolali, urobte to prosim cim skor 😉 Aby ubytovanie mohli este predat a neratali s Vami.

petaba
9. sep 2008

jeeej tak to som nevedela ze sa to nerusilo celkovo

fibi
9. sep 2008

tak u nás zasadla rodinná rada a rozhodli sme sa, že teda tiež nejdeme ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre