• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko májovčatok 07

9. septembra 2008 
Ahojte, vcera som toto oznamila muzikovi a nejak neprotestoval....takze by sme sa pravdepodobne pridali :wink: juuj to by bolo skvele. A ta Terchova sa mi tiez velmi paci....hi a niezeby sme to mali potom zo Ziliny veeeelmi blizko :grinning: a v Terchovej na chaticke sme mali aj svadbu :wink:
21. feb 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Terchova vyzera skvele. Aj my by sme radi prisli
21. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa najviac paci ta Terchova od Riusky. Tam sa mesti asi 11 parov, teda za predpokladu, ze kazdy bude mat sam izbu. Takze asi by bolo najprv potrebne zistit, kto sa chce zucastnit, stanovit termin a na zaklade toho hladat a rezervovat ubytko. Ak by bolo treba nieco vacsie, v Terchovej je este aj toto:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/privat/terchova/829/objekt-detailne
21. feb 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som 11 rodiniek :sweat_smile:
21. feb 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme išli :wink: (predbežne, až do toho niečo neočajkávané nepríde)
21. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tiez na 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak teda nebudeme chory
21. feb 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poslite mi do IP kto ide a kto nie,urobila som tabulku :slight_smile:
21. feb 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som pisala ja :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My by sme si tiez :wink: IP som poslala do majoviek :wink:
21. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi si v tabulke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, vidim sa :grinning:
21. feb 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne je jedno kam sa pojde, ja sa prisposobim len nech to nie je drahe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa tesim, teda snad to vyjde :wink: Moj manzel sice na mna tak neveriacky kukol, ze ci fakt sa daco take ide diat, ale samych nas ist nenecha :grinning: Aspon trosku vypadneme a tesim sa na vsetky babetka :dizzy_face: Samozrejme aj na ich sprievod :grinning:
21. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no moj muzik je uplny izolant od ludi,chcela by som ho presvedcit aby isiel s nami ale ako ho poznam pochybujem :angry: co uz :unamused:
21. feb 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj momentalne spi,takze neviem. ale myslim si,ze asi nepojde s nami. skor mi nalozi do auta nasich psov.
21. feb 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si spomenula,ze my mozno budeme mat steniatka a prvy junovy urcite pojdu prec. Nedalo by sa to konec Juna? to by bolo este teplejsie
21. feb 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne je jedno len je lepsie ist ked este nie je sezona a neviem kedy ta zacina lebo v sezonu je drahsie ubytovanie
21. feb 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vacsinou mimosezona je tak este prvy junovy tyzden, dovtedy su ceny vyhodnejsie, koniec juna by bol uz hlavna sezona, cize drahsi :wink:
22. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo by fajn zaciatkom juna aj koli tomu ze tam bude menej ludi a pod... no len ako susy... a co druhy vikend v juny? ozaj chceme to na vikend? alebo na kolko dni? :slight_smile:
22. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dokelu zasa som sa zabudla z majoviek odhlasit teraz sa mi to asi bude castejsie stavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ale mali by sme asi hladat nieco vacsie ked chceme brat aj oteckov :slight_smile:

a ako sa tam chceme vlastne dostat tie co nemame auta? Vlak alebo autobus neviem ci nas tolke zoberie.
22. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti no asi vlak... potom asi busom na miesto alebo popripade tie co budu mat auto nech nam vezmu trebars tasky nech vlakom tolko netahame :slight_smile: podla mna sa bude dat dako rozumne dohodnut :slight_smile:
ten penzion durko je podla mna dost velky nie?
22. feb 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je o nom pisane kolko osob sa don zmesti? Lebo myslim ze s ked pojdu aj ockovia tak nas bude dost :slight_smile:
22. feb 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat som volala do durka a jun maju obsadeny takze to pada :unamused:
22. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tomto pripade som potom za tu terchovu privat :grinning:
22. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok