• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko májovčatok 07

9. septembra 2008 
a pisu tu ze minimalny pocet noci 3 :slight_smile:
22. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som nepohrdla ani Tatrami ale to bude asi trochu financne narocnejsie,ale lepsie vzduch :grinning:
22. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som brala nieco cenovo dostupne lebo na nieco drahe nemame :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak toto posledne maju este volne su to prijatelne ceny, je to blizko Lipt.Mary, je tam posedenie na zahrade(velky areal) da sa aj grilovat... aj marcovky tam tusim idu :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju tam dokonca k dispozicii 7 detskych postielok pre tie ktore nemaju a co nepojdu autom :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju volny prvy a treti junovy tyzden
22. feb 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooooo si tu pisem sama so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy sa tu urcite rozkecate ked sa mi momo zobudi kua :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mas asi pravdu :grinning:

mne nati spinka a chvilu neplacka tak mozem pokukat novinky :slight_smile:
22. feb 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme sa akurat pred chvilou zobudili :grinning:
22. feb 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis ty si asi vestica si to dopredu vedela ze zacneme pisat az ked sa zobudi :grinning:
22. feb 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co hovorite na ten jurikaliptov a na ten ranc? mne sa tie dve najviac pacia :slight_smile:
22. feb 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa prisposobime ale mozme nieco vyberat az ked budeme vediet pocet ludi :unamused:
22. feb 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no chcela by som to tento vikend doklepnut lebo som uz do par penzo=ionov volala a niekde mali volno a niekde uz nie takze aj ked je dovtedy este dost casu treba to naisto potvrdit nech sa nam nestane ze uz potom bude neskoro
22. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi to uz tahas do Polska :grinning: nieco v strede republiky,cim severnejsie tym chladnejsie a pocula som ze tam je o paru stupnov menej v lete a nie to este zaciatkom leta,
22. feb 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kami tie posledne dve su jedno pri ruzomberku a druhe pri lipt.mare to nie je polsko pri polsku :dizzy_face:
22. feb 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, penzion Luka je malicky, ten ranc by bol v pohode, ale ma dost zvlastnu skladbu izieb, iba jednu dvojku, trojlozkove, stvorlozkove a patlozkove. Ten penzion Juriak nema ziadnu zahradu, alebo kiesto, kde by sme mohli byt vonku s detmi.

Dolezite je, aby sa zistilo, kolko ludi vlastne chce ist a potom mozeme vybrat z toho, co tu mame :wink: Pripadne najst este daco ine :wink: Mali by sa vsetci prihlasit Pipi, aby sa mohlo pokracovat :wink:
22. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do toho jurika som volala a maju tam ze vraj zahradu aj kde sa da grilovat.... no neviem tak mi vsetci napiste cez vikend IP aby sa to mohlo zrata a potom sa rozhodne ake velke to potrebujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi s tym odvozom by nemal byt problem, ved sa potom dohodneme, ti ktori pojdeme na autach mozeme sa vysadit na mieste a posleme po vas na stanicu muzikov s autami, aby vas vyzdvihli :wink:
22. feb 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne to sa bude dat niako dohodnut ved sme ludia nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi poslala som ti IP. Koľko nás je zatiaľ? Mne sa najviac páči Terchová, ale asi nás bude viac, tak to bude malé.
22. feb 2008 o 16:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka tak uz si tam :slight_smile: dospelakov je nas zatial 9 ale to mi este kopu bab nenapisalo
22. feb 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto ma velku zahradu,je to pre 20ludi (zatial je nas 9),pekne zariadene,terchova aj ceny su prijatelne http://www.ujanosika.sk/?lg=sk&ide=fotogaleria :slight_smile:
22. feb 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ani to nie je zle, ale potom radsej ten privat Terchovu, je tam krasne detske ihrisko a bazenik :slight_smile: Asi treba dat babam cas, nech sa cez vikend rozhodnu a buduci tyzden by sme to mali uz vybrat :wink:

Dam este link do majovych babetiek, sa mi zda, ze si to niektore maminky este nevsimli :wink: Aspon by mohol kazdy povedat aj to, ze nejde, nech vieme asi kolko by nas mohlo byt :wink:
22. feb 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi ja som rozposlala vsetkym com asi nevedia cez ip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj takym co len nakukavat chodia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj a ten bazen je prikryty? teraz ma tak napadlo ze deturence uz budu urcite bezkat tak aby dake deculo nehodilo sipnku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to sa bude dat len ked nas bude menej no uvidime cez vikend sa rozhodne a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ne to je dokonca pre 31 osob takze to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uz ani nehladam aj ceny su tam fajn :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok