Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

petaba
22. feb 2008

a pisu tu ze minimalny pocet noci 3 🙂

kamilecka
22. feb 2008

Ja by som nepohrdla ani Tatrami ale to bude asi trochu financne narocnejsie,ale lepsie vzduch 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

no ja by som brala nieco cenovo dostupne lebo na nieco drahe nemame ☹ ☹ ☹ ☹

pipi1211
autor
22. feb 2008

tak toto posledne maju este volne su to prijatelne ceny, je to blizko Lipt.Mary, je tam posedenie na zahrade(velky areal) da sa aj grilovat... aj marcovky tam tusim idu 🙂

pipi1211
autor
22. feb 2008

maju tam dokonca k dispozicii 7 detskych postielok pre tie ktore nemaju a co nepojdu autom 🙂

pipi1211
autor
22. feb 2008

maju volny prvy a treti junovy tyzden

pipi1211
autor
22. feb 2008

halooooooo si tu pisem sama so sebou 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008
pipi1211
autor
22. feb 2008

vy sa tu urcite rozkecate ked sa mi momo zobudi kua 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
22. feb 2008

pipi mas asi pravdu 😀

mne nati spinka a chvilu neplacka tak mozem pokukat novinky 🙂

pipi1211
autor
22. feb 2008

no my sme sa akurat pred chvilou zobudili 😀

petaba
22. feb 2008

vidis ty si asi vestica si to dopredu vedela ze zacneme pisat az ked sa zobudi 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

co hovorite na ten jurikaliptov a na ten ranc? mne sa tie dve najviac pacia 🙂

petaba
22. feb 2008

my sa prisposobime ale mozme nieco vyberat az ked budeme vediet pocet ludi 😒

pipi1211
autor
22. feb 2008

no chcela by som to tento vikend doklepnut lebo som uz do par penzo=ionov volala a niekde mali volno a niekde uz nie takze aj ked je dovtedy este dost casu treba to naisto potvrdit nech sa nam nestane ze uz potom bude neskoro

kamilecka
22. feb 2008

Pipi to uz tahas do Polska 😀 nieco v strede republiky,cim severnejsie tym chladnejsie a pocula som ze tam je o paru stupnov menej v lete a nie to este zaciatkom leta,

pipi1211
autor
22. feb 2008

kami tie posledne dve su jedno pri ruzomberku a druhe pri lipt.mare to nie je polsko pri polsku 😵

lubi22
22. feb 2008

Pipi, penzion Luka je malicky, ten ranc by bol v pohode, ale ma dost zvlastnu skladbu izieb, iba jednu dvojku, trojlozkove, stvorlozkove a patlozkove. Ten penzion Juriak nema ziadnu zahradu, alebo kiesto, kde by sme mohli byt vonku s detmi.

Dolezite je, aby sa zistilo, kolko ludi vlastne chce ist a potom mozeme vybrat z toho, co tu mame 😉 Pripadne najst este daco ine 😉 Mali by sa vsetci prihlasit Pipi, aby sa mohlo pokracovat 😉

pipi1211
autor
22. feb 2008

do toho jurika som volala a maju tam ze vraj zahradu aj kde sa da grilovat.... no neviem tak mi vsetci napiste cez vikend IP aby sa to mohlo zrata a potom sa rozhodne ake velke to potrebujeme 🙂 🙂 🙂

lubi22
22. feb 2008

Pipi s tym odvozom by nemal byt problem, ved sa potom dohodneme, ti ktori pojdeme na autach mozeme sa vysadit na mieste a posleme po vas na stanicu muzikov s autami, aby vas vyzdvihli 😉

pipi1211
autor
22. feb 2008

no jasne to sa bude dat niako dohodnut ved sme ludia nie? 😵 😵 😵 😵

zuzka80
22. feb 2008

Pipi poslala som ti IP. Koľko nás je zatiaľ? Mne sa najviac páči Terchová, ale asi nás bude viac, tak to bude malé.

pipi1211
autor
22. feb 2008

zuzka tak uz si tam 🙂 dospelakov je nas zatial 9 ale to mi este kopu bab nenapisalo

pipi1211
autor
22. feb 2008

toto ma velku zahradu,je to pre 20ludi (zatial je nas 9),pekne zariadene,terchova aj ceny su prijatelne http://www.ujanosika.sk/?lg=sk&ide=fotogaleria 🙂

lubi22
22. feb 2008

Pipi, ani to nie je zle, ale potom radsej ten privat Terchovu, je tam krasne detske ihrisko a bazenik 🙂 Asi treba dat babam cas, nech sa cez vikend rozhodnu a buduci tyzden by sme to mali uz vybrat 😉

Dam este link do majovych babetiek, sa mi zda, ze si to niektore maminky este nevsimli 😉 Aspon by mohol kazdy povedat aj to, ze nejde, nech vieme asi kolko by nas mohlo byt 😉

pipi1211
autor
22. feb 2008

lubi ja som rozposlala vsetkym com asi nevedia cez ip 🙂 🙂 🙂 aj takym co len nakukavat chodia 😀 😀 😀 😀 ozaj a ten bazen je prikryty? teraz ma tak napadlo ze deturence uz budu urcite bezkat tak aby dake deculo nehodilo sipnku 😅 😀 😀 😀 😀 a to sa bude dat len ked nas bude menej no uvidime cez vikend sa rozhodne a basta 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

a ne to je dokonca pre 31 osob takze to je super 😀 😀 😀 😀 😀 tak uz ani nehladam aj ceny su tam fajn 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre