• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko májovčatok 07

9. septembra 2008 
Ten bazen je prikryty, takze sa tam nedostanu bez dospelych, to je super :slight_smile: Super, tak snad sa to cez vikedn doriesi, ze kto by chcel ist, aby sa s tmy dalo pohnut predtym ako budu terminy obsadene :slight_smile:

Moj muzik mi povedal, ze sa tesi, ze bude aspon sranda. Tak som rada, ze si uz nerobi zo mna srandu o zavislosti na nete a konikovi :pensive:
22. feb 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved prave, aj ceny su tam fajn, aj okolie je krasne, gril, bazenik, detske ihrisko :slight_smile: A vyzera, ze este je to volne. A na kolko noci by sme sli, na vikend na dve?
22. feb 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj no ja by som strasne chcela toho mojho tuta presvedcit nech ide s nami ale neviem,mozno sa mi to podari ked poviem ze idu aj ini chlapi ale tak asi sa bude citit blbo lebo bude medzi nimi najmladsi :sweat_smile: :grinning:
22. feb 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no podla mna by bolo fajn keby sme tam v pietok podochadzali a v nedelu asi odchadzali nie? :slight_smile:
22. feb 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by bolo najlepsie :slight_smile: Kolko rokov ma tvoj priatel?
22. feb 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz mal 22 :grinning: :grinning: :grinning: vies u zien je ine ked je daka mlada ale u chlapov asi nie,ja neviem oni su divny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi neboj....chlapy sa prave vedia skamosit raz dva :grinning:
ja uz som teda pisala, ze by sme sli :slight_smile:
22. feb 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, sak to je akurat, moj muzik chodi do skoly do stvrtaku s 22 rocnymi a citi sa ako oni :grinning: Najradsej by s nimi na akcie chodil, tak ho musim krotit, ze on uz si svoje odchodil :grinning: Takze vek nebude problem :wink:
22. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snad sa mi to podari i ked tolko deti na tych chlapov tam bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikka uz si napisana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je nas 14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa tiez pridala, len musim to este prebrat doma :wink:
22. feb 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to preberte a posli mi ip :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hlasim, ze rodinna rada rozhodla, ze rusi nasu ucast na stretnuti. Je mi to velmi luto. Prepacte
22. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda,snad nabuduce...
22. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda cezetko mohla byt sranda :frowning2: ale vsak nebude to prvy a zaroven posledny vylet nasej particky :grinning: , nie? :angry:
22. feb 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no peti par bab z nasej temy idu na stretko zo skypu :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: co uz.... ale tak zatial na je 14 tak pocitam ze nas bude do 20 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super a ake stretko zo skypu? Ako majovky co si pisu aj tam ci co?
22. feb 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no myslim ze take nieco :slight_smile: lebo ked sme boli tehu tak tu pisalo viac bab do temy a ako sa im narodili deticky tak uz ani nenapisu :frowning2: co uz ale pisala som aj majule a ta by mohla ist lebo ak nepojde ma nastve :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: maji ciiiitas to? ak s nami nepojdes nastves ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry:
22. feb 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no lebo ona je potvora ona nas tu len cita a nepise :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,a to sa ide na ako dlho? nam sa paci ta Terchova.dufam,ze Simon bude dovtedy chodit :grinning: .my budeme brat aj psov :grinning: . pipi,este dopis mojho muza a 2x pes
22. feb 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som tu nova a rada by som sa k vam pridala na vylet na kt.sa tu dohadujete...je to mozne?...Lubica
23. feb 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko baby :slight_smile: cieloo a pojdete aj s tatom? nech to mozem zapisat do tabulky :wink:
23. feb 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedze dost bab z konika si oranizuje stretko zo skypu tak nas napadlo zi by nebolo rozumne spojit tieto dve stretka a urobit jedno velke :slight_smile: co vy na to? :slight_smile:
23. feb 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a najdeme take velke zariadenie?
23. feb 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi majka s vami nejde. uz mame zaplatenu chatu na termin 6-8.jun. cize ani ja nepojdem s vami.
23. feb 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak stretko sa spajat nebude....
takze max do pondelka vecer chcem vediet kto este pojde a v utorok to idem rezervovat!!!! :slight_smile:
23. feb 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby vyhovuje vam druhy junovy vikend? len neviem teraz ked kukam do zoznamu ci to je 6-8.jun alebo 13-15.jun :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne je to uplne jedno kedy
23. feb 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok