Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

cieloo
24. feb 2008

jjjjjeeej ja som uz ako madar...strasne ako pisem.. 😖

cieloo
24. feb 2008

...ja sa uz tak tesim...aj ja vam zavidim tu cestu vlakom..ak by sa ale niektora mamina chcela pridat k nam do auta kludne by mohla...budeme mat volne jedno miesto pre maminu a pre autosedacku....a pomestia sa aj vs.potrebnosti...my vyrazime zo Samorina,tak cestou kludne....prinajmensom by sme moli pomoct tak,ze by sme dievcatam co vyrazia vlakom z BA vzali batozinu,aby ste sa nemuseli tralakat ovesane...hm???

erika1983
24. feb 2008

ahoj lubi no super som si myslela ze budem musiet janciho prehovarat ale nie suhlasil hned aspon sa zabavime 😀 😀 😀
no zajtra auto nemam a aj gabika bude tapetovat takl nam to asi nevyjde ved jej das bostek najblizsie ja si ho budem pamatat ze nam dlhujes 😀 😀 😀

fibi
24. feb 2008

no tak môj chlap má 7.júna štátnice. Tam nás nepotrebuje 🙂 Ale či nebude mať ten ďalší víkend promócie 😕 Neviete ako to chodí? Ja som už na svoje dáááávno zabudla

riuska
24. feb 2008

my budeme mat tiez jedno miesto pre babatko a mamicku pokial by mal niekto zaujem, len ja som z Prievidze

eva4444
24. feb 2008

aj ja davam jedno+jedno miesto do placu, dokonca aj s autosedackou lebo my berieme 100% este vajicko a jednu sedacku mame zabudovanu v zadnom sedadle 😵 len neviem este odkial budeme vychadzat ci martin alebo banska stiavnica 🙂

erika1983
24. feb 2008

ja by som tiez dala miesta do placu ale my pojdeme podla vsetkeho od v. krtisa a to pojdeme isto nabasleni ale ved to je este daleko vsetko sa moze zmenit

pipi1211
autor
24. feb 2008

tak baby ste zapisane 🙂 este niekto?
a este som tam nevolala lebo som nevedela presny pocet ale zajtra tam zavolam a pozistujem aj to ci maju postielky,ci musime byt tri noci a pod 🙂 ak mate dake otazky na nich tak mi dajte vediet a ja sa ich spytam 😀 😀 😀

pipi1211
autor
25. feb 2008

byby chcete ranajky, polpenziu alebo plnu penziu? podla mna polpenzia by bola fajn a na obedit si vzdy nieco ugrilujeme,hm?

erika1983
25. feb 2008

no pipi mne je to uúplne fuk ja sa prisposobim ja som taky prisposobyvi tip 😀 😀 😀

susy
25. feb 2008

pipi,to my asi plnu penziu.

pipi1211
autor
25. feb 2008

takze volala mi baba z cestovky da sa to jedine na tri noci 😒 zisti mi ci maju teda volno,pootm ci maju k dispozicii postielky a kolko, ale do vecera by som rada vedela kto chce plnu,pol penziu,kto si zaobstara postielku a kto ju vezme.... a odkedy dokedy ci od stvrtka do nedele alebo od piatku do pondelka... 🙂 prosim piste mi IP aby som tu stale nemusela kukat kto co kde napisal 🙂 a este vopred sa plati zaloha 50%

pipi1211
autor
25. feb 2008

tabulku mam vo svojom albume lebo sa mi nechce stale prihlasovat a odhlasovat z majoviek 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
25. feb 2008

Dobre, poslala som IP 🙂

cieloo
25. feb 2008

...aj aj som poslala IP 🙂

pipi1211
autor
25. feb 2008
fibi
25. feb 2008

neviem či to dobre chápem, ale je tam 450 Sk/noc, deti 95 Sk/noc a je tam len možnosť raňajok... 😨

kamilecka
25. feb 2008

Kratšie pobyty sa v letnej a zimnej sezóne obvykle vybavujú iba na poslednú chvíľu (najviac dva týždne pred začiatkom pobytu).

18. apríl 2008 - 2. júl 2008 Letná mimosezóna 375 Sk/lôžko/noc

A aj ja som to tak pochopila ze len ranajky,ked napisane ze moznost ranajok,kedze kazda izba ma aj kuchynu so sporakom ....atd

petaba
25. feb 2008

takze potom 375 + 95 by to malo byt

lubi22
25. feb 2008

Tych 95 korun za dieta som si ani nevsimla, to je smiesne, este som sa s tym nikde pri ubytovani nestretla, ze by clovek platil aj za dieta, ktore nema vlastnu postel 😕 Ja som to pochopila ze je to 375 Sk na osobu a prenocovanie, tiez tam pisu iba ranajky, ale nie cenu, ale ked sa da polpenzia, bolo by fajn.

riuska
25. feb 2008

pipi ak tam budes este volat popytaj sa prosim aj na tu stravu, pripadne ako je to s grilovanim - ak sa da ci si masko mame doniest, alebo ho oni zabezpecia 😕
ak treba doniest tak oto by som sa postarala ja ved mam za muza masiara 😀
samozrejme ci aj ostatne veci ako chleba ... si mame doniest
lebo ked je tam kuchynka nieze nakoniec tam budeme 3dni varit, to by som fakt nechcella

lubi22
25. feb 2008

Prinajhorsom 500 m odtial je restika, ja tiez nehodlam varit, tiez 500 m je obchod. Ja som myslela, ze akurat budeme grilovat, ale je dobra otazka, ze ci to zabezpecia oni, alebo si mame doniest veci my.

Riuska, to mas dobru partiu, Tvoj muzik by sa pacil mojmu 😀 😀 😀 My v kuse robime iba maso, dokonca Samko mi uz nechce jest raz do tyzdna zltok s cestovinkou, tak ma kazdy den masko. 😅

riuska
25. feb 2008

😀 aj mojmu malinkemu masko straaaaaaaaaaaasne chuti, uz papal aj chlebik s masielkom a sunkovou penou (tu robia oni) tak som vedela ze je OK a neskutocne mu chutilo, spapal skoro cely chlebik 🙂

riuska
25. feb 2008

ja mam skor rada co robia parocky - syrove al. spisske 😝

booooooze uz som z toho hladna 😀 😀 😀 😝

erika1983
25. feb 2008

no to by bolo naozaj dobre zistit ci sa o nas postaraju alebo si to mame zabezpecit mi myslim tu stravu ale jatiez nehodlam varit alebo mozem este muziky zapojit on vie robit dobry kotlikovy gulas
😝 😝 😝

riuska kde robi tvoj muzik kvoli tomu myyslim ze ktoru masiaren mam pozerat po kupovani

rainbow
25. feb 2008

baby a kedy je to presne, halooo

lubi22
25. feb 2008

Rainbow, myslim ze terminy boli dva a teraz je v tabulke 12. az 15. 6, takze asi to je definitivny 😉

pipi1211
autor
25. feb 2008

ahojte baby dnes som nebola doma len teraz som si precitala vsetky IPcka 😀 😀 😀 😀 😀 som mala co robit,kolke ste mi pisali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz fakt nevladzem vsetko zajtra poriesim aj sa na vsetko popytam tej babeny ked mi bude volat 😉

pipi1211
autor
26. feb 2008

Baby neposlali ste mi vsetky informacie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre