Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

pipi1211
autor
26. feb 2008

takze baby v tej strave som sa sekla je tam moznost len ranajok.... dala som rezervacku na 24ludi z toho asi 4dospeli len na dva dni ale pani povedala ze nevie ci to bude mozne 😒 14 deti a 2 psi
ak mi potvrdia rezervacio do 2dni sa musi uhradit polovica ceny...

pipi1211
autor
26. feb 2008

fuuuuu dufam,ze nic nepopletiem lebo v tom mam normalne chaos 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka80
26. feb 2008

My chceme určite aspoň raňajky.

pipi1211
autor
26. feb 2008

maju k dispozicii len 2 postielky

pipi1211
autor
26. feb 2008

ranajky podla mna bude chciet kazdy nie?

dada21
26. feb 2008

tak urcite aspon ranajky 😉

lubi22
26. feb 2008

Pipi, ja si myslim, ze ano, ale urcite ti, co Ti uz poslali info.

Pipi a nebolo by lepsie zavolat priamo do toho penzionu, ked chces mozem tam brnknut a popytat sa na vsetko. Okrem toho, ked sa to nerobi cez tu limbu, mozno sa bude dat s nimi dohodnut lepsie a dokonca aj ceny su o par korun nizsie 😉

pipi1211
autor
26. feb 2008

no zavolaj tam ak mas cislo lebo ja som ho nikde nenasla urcite by to bolo vyhodnejsie 😵 😵 😵

lubi22
26. feb 2008

Tak dnes som robila velku patraciu akciu, ako sa ten penzion v skutocnosti vola, aby sme neplatili zbytocne cestovkam a inym sprostredkovatelom.

Takze hovorila som priamo s majitelom panom Sustakom, no a z nasho rozhovoru vyplynulo nasledovne:

V termine od 12 do 15.6. by sme k nim v pohodicke mohli prist, mozeme sa rozhodnut, ci chceme zostat dve alebo tri noci. Ak sa rozhodneme pre tri noci, cena bude 300 Sk za osobu a prenocovanie, ak dve noci 350 Sk za osobu a prenocovanie. Za babetko zaplatime 50 sk/prenocovanie. Mozu nam zabezpecit aj polpenziu, alebo iba ranajky, cena za ranajky je 70 Sk na osobu. Ale hovoril, ze oni to dodavaju od restiky, co je hned pri nich, je tam okrem nej aj nejaka zavodna jedalne, takze mozeme to dohonut stade, alebo tam mozeme chodit na vecere.

Mali by sme k dispozicii 14 x 2 lôžkových izieb, kazda izba ma svoje socialne zariadenie, na izbach su kuchynske kutiky, spoločenska miestnost, moznost zahradneho posedenia s grilovanim, pre deti je k dispozicii detske pieskovisko, prelezacky, hojdacky. Za bazenik sa plati 20 Sk osoba/hod, ale povedal, ze oni nam nebudu sledovat, kolko hodin tam budeme. Za saunu sa plati 100 Sk/hodinu (moze tam ist viac ludi). Dalsie poplatky su obecny poplatok 13,-Sk dospela osoba/noc, pes 200 Sk na noc.

Nastup je mozny po 14, odchod o 10. Plati sa 50 % vopred prevodom na bankovy ucet.

Stranka penzionu je: http://www.penzionsustiak.sk/

Mam sa mu ozvat, ci nam to vyhovuje 😉 Taky zlaty panko, hovoril, ze zariadia, co potrebujeme 🙂

kamilecka
26. feb 2008

Lubka no presne co ja som nasla,tiez som doobedu hladala nazov 😀 tak som sa strafila 😀

Je lepsie tam takto priamo zavolat,myslim ze ranajky budeme chciet kazdy a na obed popripade veceru kazdy pojde ako bude chciet,to by nemal byt problem.

rainbow
26. feb 2008

my možeme byt max. 2 noci, manž. je prac.vyťažený

eva4444
26. feb 2008

lubi super, aj ceny su podla mna super 🙂
mne to vyhovuje aj mojim 2 chlapom 🙂

ikka
26. feb 2008

Lubi no ty si uplne skvela 😵 juj tesim sa cim dalej, tym viac 🙂
My mozme aj tri noci....takze by sme sa pridali k vacsine. Ja by som bola kludne aj za 3 😉 A brala by som tu polpenziu, nech sa nemusime moc starat 😉 asi ranajky a veceru??? 😅 no tiez by sme sa pridali k vacsine, nech im tam zas nerobime z toho holubnik 😀

lubi22
26. feb 2008

Takze tu je kalkulácia:

3 NOCI: 12 - 15.6.

1 osoba s bábätkom (3 noci ): 1299 SK, t.j.
ubytovanie 300*3 = 900
babetko 50*3= 150
ranajky 70*3=210
obecný poplatok 13*3 = 39

záloha je 50% z ceny 649,5 = 650 Sk

2 osoby s babetkom (3 noci): 2448 Sk
to iste co pri predchadzajucom + ubytovanie 900+ ranajky 210+ obecny polatok 39

zaloha je 50 % z ceny 1224 Sk

2 NOCI: 13 - 15.6.

1 osoba s bábätkom (2 noci ): 966 SK, t.j.
ubytovanie 350*2 = 700
babetko 50*2= 100
ranajky 70*2=140
obecný poplatok 13*2 = 26

záloha je 50% z ceny 483 Sk

2 osoby s babetkom (2 noci): 1832 Sk
to iste co pri predchadzajucom + ubytovanie 700+ ranajky 140+ obecny polatok 26

zaloha je 50 % z ceny 916 Sk

erika1983
26. feb 2008

no lubi ty si suuuper naqm to vyhovuje skvele zostaneme tri noci a podla mna polpenzia by bola super lebo vecer bezat z nmalou dakde do restiky no neviem si to predstavit

ikka
26. feb 2008

takze sa dohodneme nejako vsetci, ze ci 2 alebo 3 noci? alebo kazdy ako chce? asi by to malo byt jednotne 😉 ak sa da
a ako navrhujete s platenim?

lubi22
26. feb 2008

My tiez chceme ist s manzelom na tri noci, ked uz sa trepeme 😉 Ale je mozne, aby ti ktorym to vyhovuje sli na dve a ostatnym zase na tri noci. Vecere je mozne potom doobjednat na mieste, tak by som bol zatial iba za tie ranajky, aby to bolo jednotne, ujo povedla, ze vecer sa nosia z jedalne oproti, takze ten kto bude chciet, moze ist bud tam, alebo si ich aj dat doniest. No a bude sa vela grilovat 😉

Ja by som navrhovala nasledovny postup, ak s tym suhlasi Pipi a ostatne maminky. Mohli by ste mi poslat do IP vase mena a priezviska s poctom noci a dospelych osob, ktore sa zucastnia. Ja ten zoznam poslem majitelovi penzionu a zajtra ked s nim budem hovorit vypytam cislo uctu, na ktory bude individualne posielat peniazky kazda rodinka za seba priamo panovi Sustiakovi (potom je dolezite uvist do poznamok meno a priezvisko, aby vedel od koho ma peniazky). Zistim zajtra dokedy mu treba poslat peniazky, predpokladam, ze tam da rezervu nejaky tyzden. Co vy na to? Napada vas nieco ine?

lubi22
26. feb 2008

A ak ste za polpenziu, mozem s nim dohodnut aj to, len by bolo super, keby to bolo jednotne 😅

eva4444
26. feb 2008

lubi my 3 noci a daj tie ranajky, vsak ked vravis ze sa bude grilovat 😝 😝 😝 a cez den sa asi pojde aj na nejaky vyletik vsak je tam krasne 🙂 aspon teda my sme take vyletove tipy 😀
meno uz posielaaaam

lubi22
26. feb 2008

Evi, ved praveze aj ja si myslim, ze pojdeme na vyletiky cez den vsetci, a vecer bud budeme grilovat alebo nam z restiky daju vecere do penzionu. 😉

ikka
26. feb 2008

tiez by som to teda jednotne dala len na ranajky a tam by si dalej teda objednal kazdy sam podla seba nie? tie noci este preberiem s manzelikom...na ako dlho bude mat dovcu, lebo my este potom zaskocime rovno k nasim do Ziliny 😉
lubi ten zoznam s platenim sa mi zda ako dobry napad 😉
zajtra ti poslem IP, ked sa dohodnem s muzikom 🙂

Riuska a teba by sme zobrali za slovo s tym maskom na grilovacku.... 😀 😝 😝 😝

lubi22
26. feb 2008

Riuska, vy budete musiet prist s tym maskom na nakladniaku 😀

Dobre Ikka, posli mi zajtra, ja budem ujovi Sustiakovi vecer volat 😉 Taky bol v soku, ze 14 babetiek 😀 Ale povedal, ze uz sa tesi 😉

rainbow
26. feb 2008

lubi my sa doma dohodnme a pošlem IP 😉

petaba
26. feb 2008

lubi no sikula 🙂

eva4444
26. feb 2008

este ma tak napadlo tam su postele spojene ze ano? 😀 😀 lebo my sme chceli ist na dovcu na sk len tak na slepo sme chodili po penzionoch a v mnohych boli 2-jky volne, ale take internatne ze sa ani spojit nedali 😀 no a co my mladomanzelia 😅 ianc este dobre psycho bolo ze v tatrach pod stan v kempe vyslo rovnako ako hotel 😅 😅 😅 ale uz nejdem od temy 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

riuska
26. feb 2008

😀 s tym maskom to bolo dobre, to nieje problem samozrejme donesieme (mame autochladnicku) takze nieje problem - mozme doniest aj spekacky, slaninku proste cokolvek
pecivko by sme tam kupili samozrejme cerstve
lubi napisem ti do IP tie udaje 😉

kamilecka
26. feb 2008

Inak som rozmyslala ze naco brat postielku ved tolko vydrzime spat traja na 2 posteliach 😀 Davidko medzi nami 😀
Inak ste mi take chutky urobili s tym opekanim a spekackami mnaaaaam 😀
Ja mam taku otazku a co jedna noc a dve osoby s dietakom?

lubi22
26. feb 2008

Kami, uz bol dost problem ho presvedcit na tie dve noci, aj to som mu hovorila, ze asi vacsina ludi pojde na tri noci 😅 Mozem sa spytat, ale predpokladam, ze nebude suhlasit.

petaba
26. feb 2008

a kami to chces iba na jednu noc?

riuska
27. feb 2008

kami ja budem brat urcite postielku aby sa tomasko nenaucil buvat medzi nami a potom bude problem ho dostat do jeho postielky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre