• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko májovčatok 07

9. septembra 2008 
autor
ahojte :slight_smile: lubi tak to je super,som rada ze si to vyzistila ved naco platit viac cestovke no nie? :slight_smile:
27. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a vy pojdete na kolko noci? ja len tak kvoli tomu, ze keby som isla s vami vlakom, tak aby som naspat potom nesla sama :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, Pipi ide na tri noci :slight_smile:
27. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Takze penzion uz mame zahovoreny, uz mam poslat iba ujovi mail s nasimi menami a vsetkymi poziadavkami. On mi nasledne posle potvrdenie a sposob akym budeme platit. Poprosila by som este Kamilecku, Cieloo a Dadu, aby sa definitivne rozhodli, co a ako :wink: Dakujem.
27. feb 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ LUBI....TAK JA SOM TI POSLALA NA IP VS.POTREBNE INFORMACIE...AZ TERAZ SOM SI SPATNE CITALA O COM STE VCERA DEBATILI,TAK AJ JA BY SOM BOLA ZA TIE RANAJKY...OBED SI NEJAKO ZARIADIME A VECER BUDE MASOZRACKA... :slight_smile: TZ.LAHKA VECERA NA DOBRA SPANIE
27. feb 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze uz iba Kamilecka :wink:
27. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi super :dizzy_face:
27. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som poslala Ip tak som prehovorila manzela na 2 noci,ale prideme az vecer,mame to 3 a pol hodky autom.

Lubka kedy treba dat zalohu a co ak nebudeme moct tak nestaci dat zalohu tak 3 tyzdne pred terminom?
27. feb 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha kami to je dost :confused:
27. feb 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, 50 % zalohu budete musiet zaplatit vopred, ujo mi posle termin presne dokedy, myslim vsak ze to bude maximalne buduci tyzden. Inak Ti nezabezpecia ubytovanie ani ziadne ine sluzby. :wink:
27. feb 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ked budes vediet sumu a kam to poslat potom napis :slight_smile:
28. feb 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mna teraz napadlo ze ja momentalne nebudem mat na tu zalohu kedze je pred vyplatou.... budem mat peniazky tak koncom bud tyzdna :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. feb 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz čo?
28. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nieco nove? ja som zvedava :confused: :confused: :zipper_mouth: :grinning:
29. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak vcera vecer som dostala posledne informacie od mamiciek majovcatiek, tak dnes som ujovi Sustiakovi poslala zoznam mien aj vsetkych pozadovanych sluzieb. Ma mi poslat cislo bankoveho uctu a termin, do kedy je potrebna uhrada. Dam hned vediet, ked to budem mat. Pri uhrade je potom velmi DOLEZITE uviest aj do poznamok k uhrade svoje meno a priezvisko a termin pobytu. :slight_smile:
29. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka taka mala poznamka na ktoru sa pyta manzel,kto nam potom da potvrdenku o rezervacii?
29. feb 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kami predpokladam ze nam to bud faxnu alebo poslu postou a kto? no asi majitel nie? to je logikus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam by vyhovovalo najlepsie na mail :sweat_smile:
29. feb 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo mailom aj tak sa da :slight_smile:
29. feb 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budete mat potvrdenie o zaplateni, t.j. z Vasho bankoveho uctu, ze ste peniaze poslali, a mozem Vam forwardnut potvrdenie rezervovania ubytovania, ktore mi posle mailom :wink: Ak to chcete, tak mi poslite vase mailove adresy. :slight_smile:
29. feb 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, posielam Ti na Tvoj mail, ktory si mi uz poslala tu tabulku s definitivnymi infos od majoviek. Mozes ju dat do majoviek? Je tam napisane, aj kto bude kolko platit zalohu :wink:
29. feb 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok :slight_smile:
29. feb 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Tak mame potvrdene rezervovanie ubytovania v Penzione Sustiak na dohodnute terminy. Teraz je potrebne zaplatit zalohu 50 % do 29. marca 2008. Cislo uctu poslem dnes do IP Vam vsetkym, zalohu platte podla tabulky v majovkach, kazdy tam ma uvedenu vysku celkovej sumy ako aj zalohy. DOLEZITE pri platbe nezabudnite do poznamok uviest vase meno a priezvisko a termin pobytu INAK nebude mozne identifikovat platbu :slight_smile:

Postielka je iba jedna, za psiky sa plati na mieste, ak ich ujo Sustiak ohodnoti ako malickych, tak tych 100 Sk na psika a den :wink:
2. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, dala som do albumu majoviek tie info o stretku, uz nemusis :wink:
2. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi diki si perfektna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi vdaka...super :slight_smile:
2. mar 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zlaticka jeej co to tu citam tak stretko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uz teraz sa tesiiime uz viete kde a kedy?
Codim velmi malicko na PC lebo tato nasa Dorotka Meggie ma obera o vsetok cas hehe :grinning: ale ked budete vediet presny termin tak mi odtuknite do mojej schranky :wink:
2. mar 2008 o 21:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som si pozerala ten penzion a je tam krasna priroda dcufam ze sa k vam ete zmestimeee :grinning: hned poslem aj zalohu :grinning: len nam dajte vediet DAKUJEMEEEE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2008 o 22:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej super kika tesime sa na vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daj vediet lubi cez ip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kika, super, davno sme Ta nevideli, tak sa tesime, ze sa k nam pridate s Meggie na stretko :dizzy_face: Je tam viac izieb, takze by s tym nemal byt problem :wink: Ak sa chces pridat, posli mi prosim do IP tvoje meno a priezvisko, kolko dospelych osob pojde, a ci pojdete na 3 noci ako vacsina z nas, alebo na dve. Kalkulacie su myslim na 6. strane, ak by si chcela akekolvek info, daj vediet. Poslem mail majitelovi penzionu :wink:
2. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok