Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

pipi1211
autor
27. feb 2008

ahojte 🙂 lubi tak to je super,som rada ze si to vyzistila ved naco platit viac cestovke no nie? 🙂

dada21
27. feb 2008

pipi a vy pojdete na kolko noci? ja len tak kvoli tomu, ze keby som isla s vami vlakom, tak aby som naspat potom nesla sama 😅 😀

lubi22
27. feb 2008

Dadi, Pipi ide na tri noci 🙂

lubi22
27. feb 2008

Ahojte 🙂 Takze penzion uz mame zahovoreny, uz mam poslat iba ujovi mail s nasimi menami a vsetkymi poziadavkami. On mi nasledne posle potvrdenie a sposob akym budeme platit. Poprosila by som este Kamilecku, Cieloo a Dadu, aby sa definitivne rozhodli, co a ako 😉 Dakujem.

cieloo
27. feb 2008

AHOJ LUBI....TAK JA SOM TI POSLALA NA IP VS.POTREBNE INFORMACIE...AZ TERAZ SOM SI SPATNE CITALA O COM STE VCERA DEBATILI,TAK AJ JA BY SOM BOLA ZA TIE RANAJKY...OBED SI NEJAKO ZARIADIME A VECER BUDE MASOZRACKA... 🙂 TZ.LAHKA VECERA NA DOBRA SPANIE

lubi22
27. feb 2008

Takze uz iba Kamilecka 😉

eva4444
27. feb 2008

lubi super 😵

kamilecka
27. feb 2008

Aj ja som poslala Ip tak som prehovorila manzela na 2 noci,ale prideme az vecer,mame to 3 a pol hodky autom.

Lubka kedy treba dat zalohu a co ak nebudeme moct tak nestaci dat zalohu tak 3 tyzdne pred terminom?

riuska
27. feb 2008

fuha kami to je dost 😕

lubi22
27. feb 2008

Kami, 50 % zalohu budete musiet zaplatit vopred, ujo mi posle termin presne dokedy, myslim vsak ze to bude maximalne buduci tyzden. Inak Ti nezabezpecia ubytovanie ani ziadne ine sluzby. 😉

riuska
28. feb 2008

lubka ked budes vediet sumu a kam to poslat potom napis 🙂

pipi1211
autor
28. feb 2008

baby mna teraz napadlo ze ja momentalne nebudem mat na tu zalohu kedze je pred vyplatou.... budem mat peniazky tak koncom bud tyzdna 😒 😒 😒 😒

susy
28. feb 2008

a teraz čo?

eva4444
29. feb 2008

je nieco nove? ja som zvedava 😕 😕 🤐 😀

lubi22
29. feb 2008

Ahojte 🙂
Tak vcera vecer som dostala posledne informacie od mamiciek majovcatiek, tak dnes som ujovi Sustiakovi poslala zoznam mien aj vsetkych pozadovanych sluzieb. Ma mi poslat cislo bankoveho uctu a termin, do kedy je potrebna uhrada. Dam hned vediet, ked to budem mat. Pri uhrade je potom velmi DOLEZITE uviest aj do poznamok k uhrade svoje meno a priezvisko a termin pobytu. 🙂

kamilecka
29. feb 2008

Lubka taka mala poznamka na ktoru sa pyta manzel,kto nam potom da potvrdenku o rezervacii?

pipi1211
autor
29. feb 2008

kami predpokladam ze nam to bud faxnu alebo poslu postou a kto? no asi majitel nie? to je logikus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva4444
29. feb 2008

nam by vyhovovalo najlepsie na mail 😅

pipi1211
autor
29. feb 2008

alebo mailom aj tak sa da 🙂

lubi22
29. feb 2008

Budete mat potvrdenie o zaplateni, t.j. z Vasho bankoveho uctu, ze ste peniaze poslali, a mozem Vam forwardnut potvrdenie rezervovania ubytovania, ktore mi posle mailom 😉 Ak to chcete, tak mi poslite vase mailove adresy. 🙂

lubi22
29. feb 2008

Pipi, posielam Ti na Tvoj mail, ktory si mi uz poslala tu tabulku s definitivnymi infos od majoviek. Mozes ju dat do majoviek? Je tam napisane, aj kto bude kolko platit zalohu 😉

pipi1211
autor
29. feb 2008

ok 🙂

lubi22
2. mar 2008

Dobre ranko 🙂

Tak mame potvrdene rezervovanie ubytovania v Penzione Sustiak na dohodnute terminy. Teraz je potrebne zaplatit zalohu 50 % do 29. marca 2008. Cislo uctu poslem dnes do IP Vam vsetkym, zalohu platte podla tabulky v majovkach, kazdy tam ma uvedenu vysku celkovej sumy ako aj zalohy. DOLEZITE pri platbe nezabudnite do poznamok uviest vase meno a priezvisko a termin pobytu INAK nebude mozne identifikovat platbu 🙂

Postielka je iba jedna, za psiky sa plati na mieste, ak ich ujo Sustiak ohodnoti ako malickych, tak tych 100 Sk na psika a den 😉

lubi22
2. mar 2008

Pipi, dala som do albumu majoviek tie info o stretku, uz nemusis 😉

eva4444
2. mar 2008

lubi diki si perfektna 🙂 🙂 🙂

ikka
2. mar 2008

lubi vdaka...super 🙂

kika21
2. mar 2008

ahojky zlaticka jeej co to tu citam tak stretko 😅 😅 😅 uz teraz sa tesiiime uz viete kde a kedy?
Codim velmi malicko na PC lebo tato nasa Dorotka Meggie ma obera o vsetok cas hehe 😀 ale ked budete vediet presny termin tak mi odtuknite do mojej schranky 😉

kika21
2. mar 2008

prave som si pozerala ten penzion a je tam krasna priroda dcufam ze sa k vam ete zmestimeee 😀 hned poslem aj zalohu 😀 len nam dajte vediet DAKUJEMEEEE 😅 😅 😅

pipi1211
autor
2. mar 2008

jej super kika tesime sa na vas 😵 😵 😵 😵 😵 daj vediet lubi cez ip 😵 😵 😵 😵

lubi22
2. mar 2008

Ahoj Kika, super, davno sme Ta nevideli, tak sa tesime, ze sa k nam pridate s Meggie na stretko 😵 Je tam viac izieb, takze by s tym nemal byt problem 😉 Ak sa chces pridat, posli mi prosim do IP tvoje meno a priezvisko, kolko dospelych osob pojde, a ci pojdete na 3 noci ako vacsina z nas, alebo na dve. Kalkulacie su myslim na 6. strane, ak by si chcela akekolvek info, daj vediet. Poslem mail majitelovi penzionu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre