Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

vlasa
5. mar 2008

ahojte,som tu nova 😉 maminky,som len zvedava,nemate niekto narodene babo 20.5.2007?ja som rodila v ruzinove.

petaba
5. mar 2008

ahoj vlasa neviem ale mi sme 21. ale rodila som na antolkej 🙂

erika1983
6. mar 2008

ahoj vlasa vitaj my sme 19.5 ale na kramaroch 😎 😀 preco??

pipi1211
autor
6. mar 2008

vlasa toto je tema o stretku tak pod do https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vlasa
7. mar 2008

ja len tak,som zvedava,ci so s niekym nahodou nelezala v ruzinove 😉 baby,ake velke su vase deturence,ked ich mame rovnako stare 🙂 my mame 11kg a 75cm 😅 a papate uz tuhu stravu,myslim kusky.my len stale kase,bojim sa,ci sa mala nezadrhne ☹ aj ked mala ma uz 8zubov.

eva4444
7. mar 2008

vlasa toto je tema o stretku pod do majovych babetiek 😉

petaba
10. mar 2008

Caute babeny tak nam to tu niako stichlo 😀

ako ste na tom s platenim? my uz to mame za sebou... 😀

ikka
10. mar 2008

my uz sme tiez zaplateny 😀
baby mam taku otazocku, ale ak sa vam to nebude pacit, tak mi to jasne povedzte....muzik povedal tuto jednym znamym z CR, ze ideme do Terchovej na stretko a oni by sa radi pridali...maju dcerku a v lete bude mat skoro 2 rocky. Ja viem, ze keby si tam kazdy doniesol nejakych kamosov, tak by to bolo asi harakiri.....co myslite, nebude vam to vadit? No viem, je to blbe.... 😅

eva4444
10. mar 2008

my sme prave zaplatili 🙂
ikka chcu si pofrajerit s 2-rocnou medzi estebabetkami? 😀 😀
ja sa staviam k tomu neutralne - pre mna za mna 😔

susy
10. mar 2008

asi budem jediná,no mám ústa a svoje názori. Ja som proti 😔 .keby si kazdá mala zobrat svojich známich,tak taku chatu este nevymysleli. 😝 . mna sa tiez pytali asi 3 kamosky a vysvetlila som im to.

petaba
11. mar 2008

ja si myslim, ze uz to ze idu aj ockovia, naburava urcity zmysel tohto stretnutia, poprve bavit sa o niecom pred chlapmi je jedna vec a druha kazda sa bude venovat svojmu muzikovi. A pritom organizovalo sa to preto aby sme sa mi spoznali a aby sme stravili spolu cas. Cize podla mna to malo byt stretko mamiciek a deticiek, totiz neviem si predstavit ako sa budem bavit s niekoho muzom, o tom co uz vsetko nati vie, aka je velka...a opacne 😒

ikka
11. mar 2008

jasne baby....no spiskal to moj muz...asi nechtiac alebo sa zlakol, co ja viem...mna v prvej chvili nic nenapadlo, bola som nejaka zaskocena 😅 ale tiez im to normalne vysvetlim a bude...ked nepochopia, tak smola. ja som hned sa rozculovala, ze co tam niekoho pozyva, ked je to "nase stretko" 🙂 takze akokeby som sa na nic nepytala okej?

peta neboj...chlapy sa budu bavit hadam spolu...pripadne budu strazit deti 😉
keby to stretko bolo jednodnove, tak jasne ze muzika neberiem, ale vikendy s manzelmi su asi kazdemu dost vzacne a hlavne spolocne vylety s detmi 😉

eva4444
11. mar 2008

ja som rada ze idu aj ockovia, ako pise ikka tie vikendy su fakt vzacne, a aj pomozu s babetkami 🙂 vsak oni sa mozu medzi sebou bavit ze ktora z nas je viac na konikovi 😀 😀

ikka
11. mar 2008

evi 😀 tak to rozhodne, to budu rozoberat 😀

kamilecka
11. mar 2008

Je dobre ze idu aj oteckovia,vysleme ich na velku prechadzku s detickami a my budeme klabosit o 100-6 😀

eva4444
11. mar 2008

ty kokso kami tak to si potom odfotim 😀 myslim tych ockov 😀 😀

ikka
11. mar 2008

to bude rarita 😀 aby na nich nezavolali nejaku TV 😀 😀

eva4444
11. mar 2008

ikka mozno sa nam podari stiahnut z tatier tribulu 😀 😀

ikka
11. mar 2008

sice tatry su daleko, ale tak mozno by zaskocil 😀

susy
19. mar 2008

Ahojte.moj muž prave vymyslel,že sviatky pojdeme okuknut tu nasu chatu. Tak potom dam info.Pojdeme od piatka,do nedele. 🙂

lubi22
20. mar 2008

Susy, super, tak poskytnes potom aspon info. Omrknite to, ako sa tam da kde napapat, kam ist, a ako grilovat 😉

My uz sme tiez zaplatili davnejsie, buduci tyzden je myslim posledna moznost na zaplatenie zalohy 😉

Ja si tiez myslim, ze muzikovia k nam patria. Keby sme sa stretli iba v meste na kafe, tak jasne ze manzela netrepem, ale na vikend sme vzdy spolu. Odkedy sa Samko narodil, tak sme neboli spolu maximalne dve noci, ked bol ocko odcestovany, takze my sme zvyknuti vsetko robit spolocne 😉 A Samko bez problemov unavi aj viac ludi ako dvoch 😀

susy
21. mar 2008

už mam infošky. v každej izbe jeTV,wc,sprcha, chladnicka,drez,rychlovarna kanvica,nejaky ten riad. dole na prizemi je spolocna velka kuchyna,kde je aj sporak a rura.vonku je nááádherne dlhá zahrada. momentalne su vsetky hojdacky a lavice poschovavane v bazene,no ked je teplo,je to vonku.

susy
21. mar 2008

čo sa tyka stravy,tak tá tam nie je. žiadne ranajky,obedy ani vecere.kusok odtial je restika,da sa prejst s kocikmi,je tam lacno. a hned oproti su potraviny.

pipi1211
autor
21. mar 2008

boze ja som na to uplne zabudla hned po sviatkoch posielam peniazky ja som ale pipi 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susy
21. mar 2008

a tie co idete vlakom,neviem ako tam pojdete... 😨

pipi1211
autor
21. mar 2008

no my sme sa nastastie dohodli s petou a fibi ze ideme velkym aftom.... ozaj tie postielky tam su? lebo ja jednu urcite potrebujem 🙂

susy
21. mar 2008

tak to neviem.my sme mali izbu s manzelskou postelou a jednym rostahovacim gaucom,no dat tam este aj postielku,tak to asi nehrozí.mala miesnost.

pipi1211
autor
21. mar 2008

no lebo ja s malou vo velkej postely nespavam a zasa nechcem aby mi z velkej v noci kidla na zem....

rainbow
22. mar 2008

tak ako to bude s tými ranajkami, to budeme musieť neikam ráno chodiť na ranajky? ja som myslela že to bude na chate.. 😨

petaba
22. mar 2008

vsak ked mame na izbe kuchynku tak si urobime ranajky same,nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre