Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

lubi22
22. feb 2008

Ten bazen je prikryty, takze sa tam nedostanu bez dospelych, to je super 🙂 Super, tak snad sa to cez vikedn doriesi, ze kto by chcel ist, aby sa s tmy dalo pohnut predtym ako budu terminy obsadene 🙂

Moj muzik mi povedal, ze sa tesi, ze bude aspon sranda. Tak som rada, ze si uz nerobi zo mna srandu o zavislosti na nete a konikovi 😔

lubi22
22. feb 2008

Ved prave, aj ceny su tam fajn, aj okolie je krasne, gril, bazenik, detske ihrisko 🙂 A vyzera, ze este je to volne. A na kolko noci by sme sli, na vikend na dve?

pipi1211
autor
22. feb 2008

joj no ja by som strasne chcela toho mojho tuta presvedcit nech ide s nami ale neviem,mozno sa mi to podari ked poviem ze idu aj ini chlapi ale tak asi sa bude citit blbo lebo bude medzi nimi najmladsi 😅 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

no podla mna by bolo fajn keby sme tam v pietok podochadzali a v nedelu asi odchadzali nie? 🙂

lubi22
22. feb 2008

To by bolo najlepsie 🙂 Kolko rokov ma tvoj priatel?

pipi1211
autor
22. feb 2008

teraz mal 22 😀 😀 😀 vies u zien je ine ked je daka mlada ale u chlapov asi nie,ja neviem oni su divny 😀 😀 😀 😀 😀

ikka
22. feb 2008

pipi neboj....chlapy sa prave vedia skamosit raz dva 😀
ja uz som teda pisala, ze by sme sli 🙂

lubi22
22. feb 2008

Pipi, sak to je akurat, moj muzik chodi do skoly do stvrtaku s 22 rocnymi a citi sa ako oni 😀 Najradsej by s nimi na akcie chodil, tak ho musim krotit, ze on uz si svoje odchodil 😀 Takze vek nebude problem 😉

pipi1211
autor
22. feb 2008

no snad sa mi to podari i ked tolko deti na tych chlapov tam bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

ikka uz si napisana 😀 😀 😀 😀 😀

majovky
22. feb 2008

uz je nas 14 😀 😀 😀 😀

dada21
22. feb 2008

ja by som sa tiez pridala, len musim to este prebrat doma 😉

pipi1211
autor
22. feb 2008

tak to preberte a posli mi ip 😀 😀 😀

cezetko
22. feb 2008

Ja hlasim, ze rodinna rada rozhodla, ze rusi nasu ucast na stretnuti. Je mi to velmi luto. Prepacte

pipi1211
autor
22. feb 2008

skoda,snad nabuduce...

petaba
22. feb 2008

skoda cezetko mohla byt sranda ☹ ale vsak nebude to prvy a zaroven posledny vylet nasej particky 😀 , nie? 😠

pipi1211
autor
22. feb 2008

no peti par bab z nasej temy idu na stretko zo skypu 😒 😒 ☹ ☹ co uz.... ale tak zatial na je 14 tak pocitam ze nas bude do 20 🙂 🙂 🙂

petaba
22. feb 2008

no super a ake stretko zo skypu? Ako majovky co si pisu aj tam ci co?

pipi1211
autor
22. feb 2008

no myslim ze take nieco 🙂 lebo ked sme boli tehu tak tu pisalo viac bab do temy a ako sa im narodili deticky tak uz ani nenapisu ☹ co uz ale pisala som aj majule a ta by mohla ist lebo ak nepojde ma nastve 😠 😠 😠 😠 😠 maji ciiiitas to? ak s nami nepojdes nastves ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😀 😀 😀 😠 😠 😠

petaba
22. feb 2008

😀 😀 😀

pipi1211
autor
22. feb 2008

no lebo ona je potvora ona nas tu len cita a nepise 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

susy
22. feb 2008

ozaj,a to sa ide na ako dlho? nam sa paci ta Terchova.dufam,ze Simon bude dovtedy chodit 😀 .my budeme brat aj psov 😀 . pipi,este dopis mojho muza a 2x pes

cieloo
22. feb 2008

ahojte..som tu nova a rada by som sa k vam pridala na vylet na kt.sa tu dohadujete...je to mozne?...Lubica

pipi1211
autor
23. feb 2008

dobre ranko baby 🙂 cieloo a pojdete aj s tatom? nech to mozem zapisat do tabulky 😉

pipi1211
autor
23. feb 2008

kedze dost bab z konika si oranizuje stretko zo skypu tak nas napadlo zi by nebolo rozumne spojit tieto dve stretka a urobit jedno velke 🙂 co vy na to? 🙂

petaba
23. feb 2008

pipi a najdeme take velke zariadenie?

olinka6226
23. feb 2008

pipi majka s vami nejde. uz mame zaplatenu chatu na termin 6-8.jun. cize ani ja nepojdem s vami.

pipi1211
autor
23. feb 2008

tak stretko sa spajat nebude....
takze max do pondelka vecer chcem vediet kto este pojde a v utorok to idem rezervovat!!!! 🙂

pipi1211
autor
23. feb 2008

baby vyhovuje vam druhy junovy vikend? len neviem teraz ked kukam do zoznamu ci to je 6-8.jun alebo 13-15.jun 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅

riuska
23. feb 2008

pipi mne je to uplne jedno kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre