Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

fibi
20. feb 2008

niekedy na jar 🙂

pipi1211
autor
20. feb 2008

no mne by sa pacil napriklad maj,kedze sme majovcatka alebo zaciatok juna... 🙂

fibi
20. feb 2008

možno skôr začiatok júna, lebo v máji budú všetky deti oslavovať narodeniny. Teda okrem momo 😀

lubi22
20. feb 2008

Ja som tiez za zaciatok juna 🙂 A islo by sa dakde na vikend aj s manzelikmi alebo ako by ste si to predstavovali? 😕

erika1983
20. feb 2008

no mne by sa tiez pacil jun a ja by som navrhovala z ocinkami ale kto nece nemusi ja by som brala nech sa aj oni spoznaju 🙂

a kde by sme si to dali stred, vychod, zapad slovenska ????

riuska
20. feb 2008

no ja by som tiez sla ale max. do polky juna, potom to uz bude naprt 😀
najlepsie by bolo niekde na stred slovenska nech to ma kazda tak akurat 😉 ale vieme sa prisposobit

kamilecka
20. feb 2008

Ja navrhujem niejaky Slovensky raj,je to v strede SR a je tam kraaasne 🙂 Ale co sa tyka mesiaca tak skor na teplejsie obdobie ako je Jun,lenze ja takto velmi dorpedu nemozem rozmyslat ci mi manzela neposlu na sluzobku,ale za jun by som bola

pipi1211
autor
20. feb 2008

no nam by tiez ten jun vyhovoval a tiez niekde na strednom slovensku... 🙂

petaba
20. feb 2008

ahojte aj my sa hlasime na ten jun to uz bude pekne teplucko, deticky nam budu chodit .... uz teraz sa tesime 🙂
my ale bez ocinka...ma vela prace ☹

kamilecka
20. feb 2008

Ja navrhujem toto

http://www.slovenskyraj.sk/staravoda.html

Je tak uplne krasneeee aj pre deturence,no ale to je len moj napad 😀

kamilecka
20. feb 2008

Aj toto je pekne ale tam treba slapat vela k hotelu

http://www.slovenskyraj.sk/geravy.html

zuzka80
20. feb 2008

Tak aj my by sme sa pridali a tiež som za jún. Stredné Slovensko bude asi najlepší nápad. Nikto to nebude mať veľmi ďaleko 😉

petaba
20. feb 2008

kamilecka su to velmi zaujmave miestecka 🙂

riuska
20. feb 2008

http://www.limba.com/objekt_detail.php?idobjekt...
toto som odkukala od melory z apriloviek - sa my to velmi paci, vonku pre deticky parada 🙂

riuska
20. feb 2008

len akurat pozeram ze to je max. pre 31ludi 😕
(a je to Terchova)

riuska
20. feb 2008

ale je to stale stred slovenska

petaba
20. feb 2008

tak to vyzera este lepsie 🙂

petaba
20. feb 2008

vsak uvidime kolko sa nas nazbiera

riuska
20. feb 2008

tak to je jasne, hlavne treba popozerat aj ine ubytka, nech mame z coho vyberat 😀
petka co nevbehnes aj do majovciatok? ako sa ma natali?

petaba
20. feb 2008

rius ani sa nepytaj nati ma horucky a cely den prespi zajtra ideme odniest moc aby zistili co jej je ☹
Je podozrenie na tzv. 6 chorobu, je to ze ma dieta 4 az 5 dni teploty aj dost vysoke a potom sa vyhadze ako pri kiahniach, no nic co by clovek chcel 😒
a do majoviek by som aj prisla len vzdy je tam taka rozbehnuta tema ze kym sa dostanem k trosku do obrazu tak uz tam nik nie je ☹

pipi1211
autor
20. feb 2008

joj peti to ma mrzi aj my sme mali cca pred dvoma tyzdnami horucky az 39 asi 4 dni a potom to samo preslo no a vcera som malej zbadala dva spodne zubky takze mozno to mala z toho...
ale k teme 🙂 ja skusim odkukat aj nieco od junoviek oni chystaju stretko v maji tak pozistujem co a ako kedze my sme aj tak trosku junovky,xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fibi
20. feb 2008

aj my pôjdeme bez tata, ten má v strede júna štátnice..

rainbow
20. feb 2008

my ideme na dovolenku do slov.raja na Dedinky ale až v júli

riuska
20. feb 2008

zlatusik natali, boze nech vam to prejde cim skor 😒
tak nam aspon petka napis ako, co mate nove, co viete robit (do majoviek) my si aspon precitame trosicka 😉

no pipi veru obkukaj, ja som kukala aprilovky, ale pacilo sa my tam najviac to co som dala link, ale urcite je toho po SK vela krasneho

lubi22
20. feb 2008

Riuska, mne sa ta Terchova moc paci. Je tam pekne okolie, priroda, detske ihrisko, dokonca bazenik, ranajky, blizko restika a este aj dobre ceny. Ja som presla na nete viacere stranky a hrozne vela zariadeni, ale toto je fakt fajn zo vsetkych hladisk 😉 Ja som za to 🙂
Iba jedna poznamocka na okraj k Slovenskemu raju, je na vychodnom nie na strednom Slovensku 🙂

lubi22
20. feb 2008

Ale mne je jedno, ktorym smerom sa pojde, my to mame vsade zhruba rovnako 🙂 Takze sa prisposobime 😉 Ale prioritne som za tu Riuskinu Terchovu 🙂

kamilecka
20. feb 2008

Lubka vies to ze ked to ma byt na vikend a mame sa spoznat tak tolko aktivit je az na tarchu,to bude kazdy rozlietani po hotely 😉
Ja som skor za skromnejsi hotel,staci niejaka priroda a opekacka ......atd

riuska
21. feb 2008

kami aj tak ked deturence budu buvat tak budeme mat na seba tooooolko casu, prip. ak tam budu s nami aj chlapy oni sa mozu venovat detickam a my mozme kecat 🙂
radsej nech je z coho vyberat akoby tam nemalo byt nic 🙂 aspon ja si myslim

rainbow
21. feb 2008

terchová by bola super

lubi22
21. feb 2008

Ja mam presne taky isty nazor ako Riuska, podla mna je super, ze tam je toho viac. Okrem toho to nie je take velke zariadenie, takze nemyslim, ze by sme boli rozlietani. A ked uz pojdeme na vikend, nech sme v peknom prostredi 😉 To okolie tam vyzera super, mozeme grilovat, hrat sa s detickami na travicke alebo na ihrisku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre