Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

eva4444
20. máj 2008

no nakukla som neznie to moc lakavo ☹
toto som skopcila z junovciatok ☹

citat:

Prisli sme sem s tým, ze mame objednanych 12 izieb (?????) ALISIA musela dnes odist, takze povedal, ze odchadza s tym, ze ma zaplatenu jednu noc ale sedlak sustiak povedal ze musi zaplatit za obe noci, lebo on mohol tu izbu prenajat hocikomu a takto mu unikne kseft. Povedal, ze bud to zaplatime alebo sa mame zbalit a odist.
S malymi sme od rana vonku na deke, 10°C. Od rana ho prosíkame aby nám otvoril spolocensku miestnost, pricom sa stale vyhovara a ked ju nakoniec otvoril, tak tam bolo chladno, nezakurene, vykachlickovana chladna podlaha (tam mame byt s detmi). Vonku leje, isli sme na izby a budeme asi na chodbe na medziposchodi. Jednaju tu s nami ako so "soplosmi", totalny sedlak. Slusne povedane "kááár". Som vytočená. Keby som bola vedela ako bude s nami jednať, tak sem nejdem.

ikka
20. máj 2008

No evi vsak uvidime, predpokladam, ze asi to uz rusit nebudeme a k tomu citatu: s tym sa asi musi pocitat, ze ked sa nahlasis na dve noci, tak chcu mat tak aj zaplatene...je to na ludoch ako sa dohodnu...no a asi sa nedalo a ako si pamatam, tak lubi pisala, ze nastup na izby je o 14,00...takze ak tam chce byt niekto od rana, tak tiez s tym musi pocitat, ze bude vonku. Ja neviem, co si mam o tom mysliet, ale pocitam s tym, ze idem na horsky penzion, kde to pre male deti asi nemaju dostatocne prisposobene (cim myslim napr. detsky kutik s kobercom). Takze dufajme, ze bude krasne pocasie a budeme vonku na trave a nie v studenej miestnosti...prip. sa budu deticky valat po posteliach 😅 Avsak, ze s nimi skaredo jednali, to je smutny fakt 😒

eva4444
20. máj 2008

ikka jasne ze rusit sa nic nebude 😉 ved sa uz tak tesime, ze? ja si myslim ze to nebude zle, ved sme ludia a dohodneme sa 🙂
tam jasne tazko povedat ako to bolo ked sme tam neboli 😅
ja verim lubi a pipi ze to dobre vybavili 😀 😀

ikka
20. máj 2008

ja sa tesim veeeelmi 😉
a tiez si myslim, ze lubi s nim komunikovala, tak ona najlepsie vie ako s nou jednal, ale myslim, ze vsetko prebiehalo uplne v pohode

melory
20. máj 2008

baby my sme dosli od sustiaka, bolo fantasticky, majitel sa da prezgriet, ale je na peniaze....ako sa odhodnete tak platite...prostredie nadherne.

ikka
21. máj 2008

melory tak to si nas potesila 🙂 v dnesnom svete je na peniaze vela ludi 😅
vam akurat vyslo asi pekne pocasie ze?

melory
21. máj 2008

ano vyslo nam super pocasie, domaca sadila kvety a sustiak sa realizoval na stavbe povyse.
na izbach su sprchy a zachod, chladnicka, televizor, video, dve lampicky, postele, stol, stolicky, { mi sme mali aj balkon} roldorka.

veronika13
21. máj 2008

mne sa tiež páčilo, majiteľ mi až tak nevadil, izby si treba radšej vopred nahlásiť aké majú pripraviť a koľko, aby potom neboli problémy s prístelkami a pokiaľ je možné, prísť cca v rovnakom čase, vtedy sa otvoria všetky izby a majitel tam tým padom nechodí často. My sme chodili skoro po jednom, ale aj viacerí naraz, tak sme museli viackrát majitela volať, nech ide otvoriť izbu. Toľko by som ešte poradila 🙂 kedy tam idete?

eva4444
21. máj 2008

my ideme 12-15.6. cize coskoro 😵

veronika13
21. máj 2008

nech vám to výjde a ste spokojní 🙂

olinka6226
28. máj 2008

kocky drzim palce nech vam to vyjde a co sa tyka majitela, ak si niekto zarezervuje izbu na 2 noci a v den pobytu 1 zrusi bohuzial vsade musi ratat so 100% stornom. Co sa tyka prijazdu. Po stanovenej hodine je to podla mna jedno - ved on tu je od toho aby Vam poskytol sluzby. Ze sa nabeha? Ma to zaplatene. Tot moj skromny nazor.

eva4444
6. jún 2008

tak sa nam to blizi 🙂
ja som dnes asi posledny krat na konovi do stretka, my prideme vo stvrtok ca 14-15.00 zalezi ako bude petko spat. hlavne nech nam vyjde pocasie 🙂

susy
6. jún 2008

to pevne verím aj ja,že bude pekne.Nebolo by zlé,keby bol napustený bazén 😎

zuzka80
6. jún 2008

Aj my sa už tešíme 😵 😵 😵

ikka
6. jún 2008

baby a nechceme sa teda nejak dohodnut s Riuskou na tom mase na grilovacku? alebo ich teda nebudeme obtazovat a kazdy sa zariadi sam? lebo som si tak predstavovala, ze co za vagon by to musel byt pre tolkych ludi 😅 ja viem, ze Riuska hovori ,ze OK, ale tak asi by sme to mali nejako dohodnut co? 😕

eva4444
6. jún 2008

ikka ja by som sa pridala.. 😝 😝 😝 😝 pockame na riusku co ona na to ma toho urcite dost tomaska + brusko a este aj nas 😅
ale keby ste cosi podnikali tak nas zaratajte 2+1, vsak sa vyrovname na mieste 🙂 ja uz zial dovtedy na nete nebudem, len dnes....

ikka
6. jún 2008

Inak velmi sa tesime a dnes mi aj manzelik oznamil, ze sa celkom tesi...co najprv bol taky nijaky k tomu 😅 😀 Evi tak zatial stastnu cestu 🙂

petaba
6. jún 2008

baby a ako to bude napriklad aj s uhlim na grilovanie?

Inak nejde niekto s BA alebo okolia? V aute totiz ideme dve (ja a fibi) a este jedna sa zmesti, a zlozili by sme sa na cestu 🙂 je to pohodlnejsie ako niaky vlak a vyjde to asi aj rovnako

ikka
7. jún 2008

peta grilovacie uhlie by sa snad kupilo aj tam niekde na pumpe alebo tam budu mat, s tym si asi nerobme vobec starosti 😉
a co pipi? ide? no ale peta ty mas asi riadne velke auto, ked by ste sa tam 3 pomestili 😉

petaba
7. jún 2008

no pipi nejde, a preto hladam este niekoho, pretoze by nas ta cesta strasne vela vysla 2

riuska
7. jún 2008

babulky masko nieje problem, ved auto odnesie, nam to chlapy nalozia do auta a na chate druhy chlapy vylozia 😀 a ved idem aj s manzelikom takze nieje problem len sa treba dohodnut co a kolko a my to donesieme

riuska
7. jún 2008

a este maju aj specialitku tocene primatorky - ideme akurat dnes grilovat - to je stocena tenucka klobaska mnam mnam mnam 😝 trosku pikantna, ale neskutocne vynikajuca

riuska
7. jún 2008

lubka len mame maly problem my mozme az od piatka, ale zaplatene mame od stvrtka, dalo by sa to prosim nejako zariadit?
dakujem vopred 🙂

petaba
7. jún 2008

riuska zaplatit budete musiet asi to co stesi nahlasili, taky problem mali aj junovky tusim

ikka
7. jún 2008

jej riuska....tak vidis a my zas mame az od piatku a radi by sme uz od stvrtku 😉 tak si to teda vymenime a my vam korunky doplatime resp. vsak vies ako myslim, zaplatime viac a vy menej...ak teda suhlasis, tak napis a potvrd! Ja som teda inak prave pisala sustiakovi, ze by sme si to o ten jeden den chceli predlzit, ale sa mi neozval....tak mu zavolam, ze vsetko ostava po starom a bude to snad OK a nerozculi sa 😀

riuska
7. jún 2008

ivetka neni problem, jasne vymenime to - a este raz krasne dakujem za knizocku si milucka 😵

DAKUJEM IKKUSKA PA a este raz dodavam neni problem co treba dovezieme na auticku 🙂

ikka
7. jún 2008

skoda, ze sa zatial nevyjadrili ostatni, ale ja by som to asi nechala riuska na vas...kedze tam budeme bez obedov a veceri, tak masko sa hodi nie? aspon na jednu grilovacku....ja by som bola aj za tie klobasky co opisujes 😝 nejake spekacky, klobasky a to masko...joj len ja tu stale slintam a nikto nic nepise...to tu teraz vyzeram ako nejaky hamoun 😅
ale Riuska asi proste nieco naberte, aby ste nemali vela a nebojte sa, ze by sa to nezjedlo 😅 😀 😝 a samozrejme, ze kto bude mat chut...tak sa vyrovname co?

petaba
7. jún 2008

ja som tiez za 🙂

susy
7. jún 2008

ahojte. Ja si tiež myslím že by sa to malo vypočítať kolko ide rodín a kolko,klobas,špekačiek a inych chrumkavych veci pripadne na rodinu a to asi x3 dni.neviem,dedukujem.

ikka
7. jún 2008

juj susy len ide cca 24 dospelych, vies si predstavit tie hory masa na 3 dni? 😅 Asi by som to nechala na Riuskinom muzikovi, vsak sa vyzna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre