Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka80
1. júl 2008

Lubi ďakujeme 😉

miriamkac
15. júl 2008

Ahojte...tak my mama uz zalohu uhradenu..... 😎

arimzv
18. júl 2008

aj my

eva4444
26. júl 2008

aj my 😎 😎 😎

petaba
29. júl 2008

aj my 😉

arimzv
31. júl 2008

ja som bohuzial musela nasu ucast na stretku zrusit. ☹

petaba
31. júl 2008

preco?

lubi22
5. aug 2008

Aj my ideme urcite 😉

A co ostatne rodinky, co sa prihlasili?

petaba
5. aug 2008

aj fibi zaplatila len je na dovolenke mozno preto nenapisala 🙂

eva4444
27. aug 2008

ahojte
ja musim byt 15steho v mnichove, tak uvidime, dufam, ze sa nam podari prist aspon do nedele. vsetko je to este vo hviezdach.

susy
27. aug 2008

My tiež ideme,už sa tešíme

eva4444
1. sep 2008

ahojte
tak my nejdeme na stretko, ak ma niekto zaujem o nasu rezervaciu, prenechame radi 🙂 zalohu si tiez moze nechat 🙂

zuzka80
1. sep 2008

My tiež nemôžeme prísť ☹

susy
1. sep 2008

baby a to co je? Kolko nas teda ide?

fibi
3. sep 2008

tak kto teda ide? Lubi, Susy, Petaba a my? 😕

miriamkac
4. sep 2008

😉

susy
4. sep 2008

tak toto je asi aktualna posádka:

Susy
ikka
lubi
miriamkac
fibi
petaba
inge

inge23
4. sep 2008

sysy, ani my nie 😔 , som to pisla do majovcatok, hrozne my to je luto. mangel nemoze 😔

ikka
4. sep 2008

susy...my urcite nie, ja som to hned pisala este ked sa to organizovalo, ze manzel ma pracovny vikend (kazdy druhy vikend pracuje) a akurat v tom termine mame aj krst 😉 Ale radi sa stretneme, ked bude zas nejake dalsie stretko 😉 no niekedy nam to musi vyjst nie? 😅

susy
4. sep 2008

takže takto:

petaba
fibi
miriamkac
lubi
Susy-si to ešte rozmyslí.

☹ ☹ ☹

pipi1211
autor
5. sep 2008

ahojte baby chcem sa spytat ci idete vsetky so svojimi polovickami.... 😅

matula2007
5. sep 2008

Ahojte, aj mi sme majovi.Chcem sa spitat, ci plati to stretko, lebo som si vsimla, ze sa vela bab odhlasilo.Kolko vas je zatial istych?

fibi
5. sep 2008

susy ne.er 😠

my ideme

miriamkac
5. sep 2008

Ale baby nevymyslajte. Moj muz sa uz nevie dockat, ked videl fotky z predchadzajuceho stretka tak si dalsie nechce nechat ujst. Vyuzime este posledne dni pekneho pocasia, lebo dalsia moznost stretka bude "v nedohladne"...

susy
5. sep 2008

tak my nejdeme. Nejako nas prešla chuť ked sme videli kolko nás ide skutočne. je to stretko Májovciat a z predchadzajucich 13 rodin idú 4. Ubohe. Aj my sme sa tešili,že sa nás zase taaaaak vela zíde.
A druhy dovod,nás dovolenka ešte len čaka a to 20.sept.,takže Bešenovú oželeme. 🙄
Ale vy čo idete,tak si to poriadne užite. 🙂

Dufam,že na buduce stretko pojdeme už všetci spolu,min.13 rodin. 😀

kamilecka
5. sep 2008

AHojte,

dobre ze sme sa neprihlasili, manzel bude na sluzobke ....... no ako keby sme to boli tusili

Dajme sankove stretko 😀 a budu preteky na sankach a bobach a kadecom 🙂 😀 😀 🙂 😉

rainbow
6. sep 2008

ahojte my sme chceli ísť veľmi, lenže ja už mám novú prácu, a čakajú ma služobky 😉

no snád sa budúce leto zídeme v čo najvačš.zostave 😵

lubi22
7. sep 2008

No, vidim, ze sa to so stretkom pomaly rozpada ☹ Je mi to luto, tesila som sa, ze sa znovu uvidime, ale asi to predchadzajuce stretko bolo prve aj posledne. No je mi to luto aj kvoli tomu, ze som to s tou pani riesila, ale nevadi, ved zaloha im zostava, tak dufam, ze budu mat inych hosti.

My mame tiez moznost ineho programu, v TT aj BB je navyse v tom case jarmok, ale uprednostnili sme stretko. Musim sa poradit s manzelikom, teraz je na prechadzke so Samkom, ci to nezrusime. Mna nejako opusta nadsenie tam ist 😔

lubi22
7. sep 2008

Takze ja este raz, s manzelom sme sa dohodli, ze vikend v Besenovej si urobime aj inokedy, kedze stretavka nasich deticiek je viac menej zrusena, takze pojdeme na cigansku, kacicu s loksami a burciak. Mrzi ma to, tesila som sa na vsetky deticky, ako podrastli, ale ved sa mozno este niekedy v buducnosti stretneme aspon v takom pocte ako v Terchovej.

petaba
7. sep 2008

nooo totooo... ja som v soku 😨

som sa vratila z dovolenky a este som si nestihla poprecitavat novinky ☹

skoda ze nam to tento krat nevyslo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre