Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

petaba
23. feb 2008

nam tiez

pipi1211
autor
23. feb 2008

no aj mne tak bude jeden alebo druhy pockame ako sa baby vyjadria 🙂

petaba
23. feb 2008

🙂

susy
23. feb 2008

druhy,druhy,druhy...

cieloo
23. feb 2008

ahojte...tak sme sa napokon s mangelom rozhodli,ze sa zucastnime aj my....mozete si nas napisat na zoznam...

ikka
23. feb 2008

nam by viac vyhovoval 13-15...kvoli muzikovej dovolenke 😅 😉

dada21
23. feb 2008

jooj babenky ja by som isla, len mazelik sa vyjadril, ze on nie a neviem si predstavit tu dopravu bez neho ☹ a druha vec, je to strasne daleko ten termin, tak to neviem na 100% potvrdit

pipi1211
autor
23. feb 2008

ahoj dada a odkial ste? mozno by si sa mohla s dakou dohodnut co pojde autom. my z Ba pojdeme vlakom asi tri 🙂 a dadi tento tyzden sa to bude rezervovat tak potom uz bude asi neskoro 😒

pipi1211
autor
23. feb 2008

takze pocitam ze nas bude okolo 20 tak rezervujem cez tyzden tu terchovu ste za? 😉

pipi1211
autor
23. feb 2008

baby ale akurat tam kukam ze minimalny pocet noci je 3 😅

rainbow
23. feb 2008

ahoj pipi, takže ste vybrali terchová?

rainbow
23. feb 2008

terchovú

dada21
23. feb 2008

pipi my sme z trnavy, tak to by som mohla priskocit k vam do vlaku 😀

pipi1211
autor
23. feb 2008

no to by sa dalo urcite dako dohodnut a potom sa nam babam pojde lepsie ked nas bude viac 🙂

susy
23. feb 2008

myslim,ze ked im nahlasis taky velky pocet osob,da sa urobit vinimka ohladne noci.

susy
23. feb 2008

muž mi zmazal omylom album,zabijem ho 🙄 🙄 ☹

petaba
24. feb 2008

inak susy si si vsimla ze aj psy platia? 270 na den 🙂

riuska
24. feb 2008

pipi mne by nevadili ani 3noci, ale ved vyskusaj 🙂
aj ja chcem ist vlakom 😀 boze to budete mat perfektne, pokial pridete uz sa aj vsetky spoznate a budete tam mat srandu 😅 ZAVIDIM 🙂 🙂 🙂

pipi1211
autor
24. feb 2008

riusik nezavid pockaj ked prideme s petou tak sa vsetky len rehnit budeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my sme totiz take pojasene,ze peti? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
24. feb 2008

moja rec 😀

eva4444
24. feb 2008

pipi pre nas su 3 noci tiez ok 😉

dada21
24. feb 2008

pipi aj ja chcem byt v tabulke, zatial bez tatina 😀 😀 ked vravis, ze doprava nebude problem 😅 😀

riuska
24. feb 2008

peti dobre si zaskocila 😀

pipi zmestime sa na chatku vsetcia 😕 mas to zratane?

riuska
24. feb 2008

aj ja som zaskocila sem 😀 😀

lubi22
24. feb 2008

Ja by som tiez hrozne rada sla na tu terchovu, je mi jedno, ci dve alebo tri noci. Kapacita je tam 5 krat dvojlozkove izby, 3 krat trojlozkove, 3 krat stvorlozkove (31 ludi). Podla tabulky nas ide 8 alebo 9 parov, a 4 maminky s babetkami, cize by to mohlo byt akurat za predpokladu, ze budu maminky s babenkom dve na izbe, napr. na tej vacsej stvorke. Alebo aj nejako inak 🙂

Pipi, volala si tam, ci to je volne v tych dvoch terminoch a ci sa tam da zostat aj dve noci, alebo treba tri? Ak by si daco potrebovala pomoct obtelefonovat alebo zariadit, daj vediet 😉

riuska
24. feb 2008

uz som kukala ten pocet pipi, tak vydim ze sa bez problemov zmestime
lubi ved sa uz len nejak potlacime 😀

erika1983
24. feb 2008

Dobry vecer maminy tak ja som sa sem po dlhom case zase dostala tak by sme sa pridali cela rodinka
takze pipi mozes nas zapisat 3 osobky 😀 uz sa strasne tesime a je to naozaj krasne miesto co ste vybrali

riuska
24. feb 2008

to je perfektne ak sa to tu zaplna 🙂

cieloo
24. feb 2008

tak to je parada erika,ze si sa rozhodla,ze pojdete...tesim sa velmi moc...ozaj a moc ma mrzi,ze zajtra sa nedostavim na spacir do mesta...nemam auto a som tu sama ako prst...3 dni...ako som ti vravela,ak by sa ti chcelo a mala by si moznost tak dobehni ...kludne aj hned rano...ved by ste sa u nas napapali a tak...hm???
...okrem toho by som aj nasej krasnej oslavenkini dala bostek a popriala jej osobne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre