Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

rainbow
22. mar 2008

ano ale my sme si nahlásili ranajky, este som to neplatila, tak neviem či sa to dá ešte zrušiť...lebo neviem ráno sa niekam presúvať na ranajky... 😖

petaba
22. mar 2008

no ja som uz platila, tak snad to odrataju ked nebudu 😠

ikka
22. mar 2008

baby, ved lubi to vybavila...tak snad budu 😉 a ja som to pochopila tak, ze nam ich donesu...a ved tam nejdeme na tyzden, tak snad tych par dni by sme boli schopne chodit aj niekam na ranajky nie? 😉

eva4444
22. mar 2008

ja to vidim tak ze kym muzik prebali pooblieka a dokocikuje petrika ja uz budem dlavit druhy chleba a tretiu zemlu 😀

rainbow
22. mar 2008

ikka, ale pri našom hyperaktívnom deniskovi je každý presun , obliekanie hotový maratoooon 😀 😀 😀 😝 😝

rainbow
22. mar 2008

ale ved to je jedno, veci sa snád doriešia na mieste

petaba
22. mar 2008

ale vsak uz v juni snad nebudeme deti musiet obliekat na prechod niekam aj ked rano nebyva ani v juni teplo

ikka
22. mar 2008

vsak uvidime... 😅

lubi22
22. mar 2008

Baby nespekulujte, je to tak ako sme sa dohodli. Ranajky su v cene, ktoru platime. Su nahlasene pre vsetkych, donesu nam ich tam 😉

lubi22
22. mar 2008

To sa neda, aby sa stale daco menilo, vsetky sme sa dohodli na ranajkach, tak su zapocitane v zalohe, donesu ich do penzionu. Ostatne, ako sme sa dohodli, bud povieme ujovi na mieste, ze chceme aj vecere a bude nam ich nosit, alebo sa pojdeme stravovat do restiky, alebo budeme grilovat. Ale ranajky su vyriesena zalezitost.

Co sa tyka tej postielky, je iba jedna, tu chcela ako prva Pipi. Viac postielok nie je. 🙂

susy
22. mar 2008

ujo mi povedal,ze oni na chatu nic nenosia. o stravovani nic nevie. tak ranajky a ine polpenzie sa nezaplatia(na mieste.)

susy
22. mar 2008

ja len tak,ze som tam bola osobne a ziadna jedalen tam nie je. iba jedna restika,hned kusok odtial (len tyzden čerstvo otvorena)pri pumpe.

lubi22
22. mar 2008

Susy, rozpravala som sa s nim, normalne ranajky nemaju ale na poziadanie hosti su Ti schopni doniest cokolvek. Nerobia to pre jednotlivcov, ale iba pre skupiny. To kde sa ranajky konzumuju, ci na izbe, alebo v nejakej miestnosti, tak to som sa nepytala. Takze ranajky su objednane pre vsetkych, mam to potvrdene aj v maili. Su sucastou tej ceny, ktoru som uviedla 😉 Tak ako bolo uz pisane, stoja 70 Sk na osobu a den.

Ja by som to nechala uz tak, dohodnuti sme za celu skupinu, ak bude nejaky problem, bude sa riesit na mieste 😉 Kedze doplatok sa plati az na mieste, nikto sa nemusi bat, ze by zaplatil za nieco, co nedostane. Teraz je potrebne, aby sa do 29. 3. uhradila zaloha, aby sme mali ubytovanie rezervovane. 🙂

susy
22. mar 2008

lubi 😉 , nádych a výdych...

lubi22
22. mar 2008

Susy nechapem, ale fajn 😕

susy
22. mar 2008

myslela som to tak,ze kluuuud.nemaj obavi,ze teraz sa ti zacnu odhlasovat a stazovat atd. zaplatene je,ide sa,tesime sa a bodka. 🙂

lubi22
23. mar 2008

Susy, ja ziadne obavy nemam, to je kazdeho osobna vec, ci pojde alebo nie. Kazdy je zodpovedny sam za seba a vie, ake sluzby si objednal. Ja som len napisala to, na com sme sa s majitelom penzionu dohodli.

rainbow
25. mar 2008

tak peniažky som už poslala, tak už len aby nám vyšlo počasie 😉 😵

eva4444
25. mar 2008

no ja som teraz z toho jelen. ale zaplatili sme tak sa tesime 🙂 😉

susy
25. mar 2008

😀 😀 😀 😵 tešíííme

eva4444
26. mar 2008

susy a aky je tam pristup autom - asfaltka? dufam ze nie moc do kopca, lebo ja vtedy bojim bojim 😅 😔 lebo raz sme isli este za slobodna do jedneho penzionu v rakusku pomedzi majere, bolo to fakt v kopci a nejako muz zacuval tak, ze nam ostalo 1/3 auta vo vzduchu, proste som chcela vystupit a nebolo kde. tak ho muz podopieral a ja som lietala po okolitych majeroch a zhanala pomoc. samozrejme ze vtedy bolo v dedine divadlo a nikto nebol doma, nastastie jeden chlapik bol, a s traktorom nas vytiahol, ale nebolo mi vsetko jedno.

susy
27. mar 2008

😨 je to hned prva zakruta pri ceste,takze asfaltka 😉

eva4444
27. mar 2008

susy dik, necuduj sa ja som uz bola vo vselijakych krkahajoch 😉

susy
27. mar 2008

😀

petaba
25. apr 2008

Tak co baby kedy pojdeme niekam do parku, ked uz je tak krasne 🙂

susy
29. apr 2008

to by sme mohli...

petaba
29. apr 2008

prave kukam ze som sa netrafila do temy 😀 som zabudla ze uz mame dve 🙂

ivka07
3. máj 2008

Ahojte babenky, škoda že ste zaplatili už tu zalohu lebo jednanie šuštiaka je na urovni 9-viataka na ZŚ. Sme všetky zhrozené jednaním. (junovky07)

susy
4. máj 2008

možeš konkretizovať? 😒

misulka101
4. máj 2008

susy pozri sa do junavcatiek ivka to opisovala v sobotu 😔 🙄 je to chruno stary ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre