Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

dada21
10. jún 2008

Lubi dik 😉 tak ked po takomto vysvetleni moj muz netrafi, tak potom uz neviem 😀 😀

petaba
10. jún 2008

Baby a kedy tam dorazite?

mi pojdeme uz okolo 8-9 kym su este deti v celku dobre, poobede uz viac vymyslaju

kedy si mame prevziat izby a tak?

rainbow
10. jún 2008

lubka ty si manager, raz ked budem mať úspešnú firmu, budeš v správnej rade 😀 😀 😀 😀

dadka super že idete všetci, tešíme sa

my pojdeme v piatok okolo obeda.poobede, lebo muž má ešte prácu doobeda

ešte jedna otázka: neviete či je na izbe chladnička?

rainbow
10. jún 2008

tak už som si pozrela stránku, tak mali by byť izby vybavené chladničkami, lebo náš denisko je maniak na na jogurty 😀

lubi22
10. jún 2008

Mati, diki za ponuku 😀

Vacsinou sa ubytovava po 14 hodine a odubytovava sa do 10. 😉

My pojdeme v case, ked Samko spinkava, lebo inak by sme cestu neprezili v zdravi 😅 Takze vyrazime o 12 na obed a mali by sme tam byt o 14. 🙂

riuska
10. jún 2008

lubi prosim ta hod mi pre istotu tvoje telefonne cislo ak by sme potrebovali
rychlovarna kanvica tam je nech mozme varit detom mliecko?,?,?

ivka07
10. jún 2008

Ahojte, chcem vam len poradit aby ste tam necestovali skoro lebo tam budete cakat do 14, skor vas neubytuje my sme tam čakali dve hodiny a to sa prehnala aj burka a sedeli sme v aute. 😖

susy
10. jún 2008

na izbe je aj rychlovarná a aj chladnička,viem,boli sme tam.
My tiež ideme z domu okolo 12.00 a tam by sme mali byt o 14.00.
Ešte jedna otázočka.Tiež máte niektorá muža futbalového maniaka??

petaba
10. jún 2008

baby toto mi napisala lilyk 🙂

je to tam fajn

na izbe mate chladnicku, wc, sprchu, noziky, dosku na krajanie, 2 pohariky, stolik, 2 stolicky,dokonca myslim ze v kazdej izbe je o jednu postel navyse, nam bola ale nanic, zbytocne zavadzala a skrinu. Vonku na tom poschodi mate, dres na umyvanie a na medziposchodi aj sporak s trubou ( tam sme dopiekli zvysne maso co ostalo z gulasu).

bacha nato aby to co bolo v izbe zostalo v izbe, nato je Sustiak alergicky, ked sa to pomiesa s inymi izbami mam na mysli napriklad len blby nozik.

no ale my sme boli ubytovany v zadnej casti domu...ale on ubytuvava aj prednej casti domu a tam sme neboli....ale no malo by to byt o tom istom

inac je tam fakt super, krasna velka zahrada, bacha ked si budete robit gulas, kotlik vam pozicia..... aby ste mu ho aj stihli vratit, pretoze my sme nestihli tak sme si ho zobrali k nam do domu a dali ho na zem ( podotykam umyty cisty) a vynadal nam ze sme mu zaspinili koberec na tom sme sa dobre zasmiali

susy
10. jún 2008

v tej prednej časti domu je to tak... vstupné dvere,na pravo velkýýý stôl s 300 stoličiek 😀 ,za nimi miestnosť kde je kuchyňa.Na ľavo schodisko.Na prvom poschodí 3 izby,no zdá sa mi,že tá jedna bola aj pre dve rodiny.Potom zase schody,izba,2 schody a 2-3 izby. 😉

petaba
10. jún 2008

baby beriete detom aj odrazadla?

kamilecka
10. jún 2008

Tie rychlovarne konvice su vraj take ze varia vodu veeeelmi pomaly 😀

Petaba my neberieme odrazadlo,mame dost dlhu cestu tak potrebujeme vyuzit dost miesta v aute,ale ved mozete niekto zobrat

petaba
10. jún 2008

my berieme urcite 🙂

susy
10. jún 2008

náš maly chodí teraz v popruhoh,takze asi nie,bolo by to zbytočné.

petaba
10. jún 2008

Vy este nechodite sami?no uz mam co robit aby som nati ustriehla 😀

riuska
11. jún 2008

v podstate ale ked uz nejake kocky budu vo stvrtok ubytovane, tak my co prideme v piatok mozme prist skor, ved veci by sme hodili k vam - alebo ich nechali v aute
🙂

ikka
11. jún 2008

jasne riuska mozte prist skor, my vas ubytujeme 😉 😀

dada21
11. jún 2008

riuska, presne som nad tym rozmyslala, ze ti co pridu v piatok, tak mozu prist skor ako o 14-tej, nie?

riuska
11. jún 2008

ivetka dik 😀 😀 😀

nikol805
18. jún 2008

ahojte baby uz ste boli na stretku??

petaba
18. jún 2008

nikol ano tento vikend 🙂

lubi22
19. jún 2008

2. stretnutie majovych babatiek 2007 😵 😵 😵

😵

😵

😵

😵

😵

2. stretnutie majovych babatiek 2007 😵 😵 😵

lubi22
19. jún 2008

Ahojte 🙂

Takze ako sme hovorili v teme, stretneme sa opat?

Zaciatkom septembra, bol tu navrh na prvy septembrovy vikend, 4. - 7. 9., vyhovoval by penzion Montanara?

http://www.montanara.sk/?mod=hotel-sk

Kto by mal predbezne zaujem?

miriamkac
19. jún 2008

Caute....baby ja by som straaasne chcela ist.....

susy
19. jún 2008

my ideme

lubi22
19. jún 2008

My tiez 😉

eva4444
19. jún 2008

nahlasujem 2+1 🙂

arimzv
20. jún 2008

my tiez, len este neviem ci 2 alebo 3 kusy 🙂

petaba
20. jún 2008

Ja tiez predbezne 2+1 dufam ze Tomasovi nic nepokazi plany 😠 .... My sa uz teraz straaaaaaaaaaaasne tesime 😀

miriamkac
20. jún 2008

tak potvrdzujem...2+3 😝 (ten pocet sa este moze zmenit)..ale predbezne takto....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre