Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

fibi
24. jún 2008

aj mne

eva4444
24. jún 2008

aj nam

petaba
24. jún 2008

mi sme tiez za 🙂

lubi22
24. jún 2008

Takze Penzion za mlynom, Liptovská Teplá (pri Bešeňovej), 11 - 14. 9. 2008 (3 noci):

1. lubi
2. susy
3. fibi
4. evka
5. peta

Prosim ostatne baby, ak sa Vam da, vyjadrite sa co najskor, aby som to mohla rezervovat este tento tyzden, ak teda ste za a vyhovuje termin. 😉

fibi
24. jún 2008

ehm ehm neviem, marí sa mi že vtedy je cyklistický maratón v Brne, tak to neviem, či by sme išli... Ešte to zistím

miriamkac
25. jún 2008

lubi22 ja potvrdzujem ale az od piatka (12.9), lebo mi to nevychadza vo stvrtok....bude to mozne?

arimzv
25. jún 2008

aj ja som za 🙂
len este podobne ako miriamkac neviem ci nie az od piatku.

sisa07
25. jún 2008

Lubi, tak mna to veeeeelmi mrzi ☹ , ale my neprideme. Muz dostal rozpis sluzobiek a je nam jasne, ze v septembri cestovat nikam nebudeme, bude mat toho dost v robote. Takze sa z tejto peknej temy lucim a dufam, ze bude platit, ze do tretice vsetko dobre a uz sa nam podari konecne s Vami stretnut 🙂 !pa

inge23
25. jún 2008

Ahojte, si ma urcite pamatate, da sa este prihlasit, radi by sme sa pripojili. ja nestiham velmi casto pisat...ale citam vas o to castejsie a pravda je, ze niekedy som trosku nesmelela pisat 🙂

kamilecka
25. jún 2008

Ja zatial hovorim tak na 50% je to daleko a mne mozu manzela vyslat na sluzobku hocikedy. Ale ked tak tiez az od piatku tak ako sme prisli aj do Terchovej 😉

zuzka80
26. jún 2008

My tiež na 50% ideme, len Marcel ešte nevie či mu dajú dovolenku.

lubi22
29. jún 2008

Ahojte 🙂

Takze zajtra idem rezervovat ubytovanie v Penzione pod mlynom, kto sa chce este pridat, dajte vediet 😉

Zatial potvrdili v termine od 11.9. do 14.9:

1. lubi 2+1
2. susy 2+1
3. petaba 2+1
4. miriamkac 2+3
5. fibi 2+1
6. eva4444 2+1

Rainbow da este vediet. Ikka, dufam, ze budete moct prist 😵 Mirka, ak chcete ist od piatku - posli mi prosim do IP meno a priezvisko. Tiez poprosim o meno a priezvisko do IP Inge, Cake, a ostatne maminky, ktore este nedali vediet, ci ano alebo nie 😉

Zelam este pekny zvysok vikendu 😵

fibi
29. jún 2008

lubi len tak rozmýšľam, či by nebol lepší termín od 12.9. do 15.9. keďže 15.9. (pondelok) je št. sviatok, ušetrili by naše polovičky deň voľna ;)

lubi22
29. jún 2008

Fibi, nam je to jedno, ako sa dohodneme, dajte vediet, co Vam lepsie vyhovuje 😉

kamilecka
29. jún 2008

Ahojte, tak musim napisat ze my nepojdeme ☹ Zial neda sa 😒

eva4444
29. jún 2008

nam tiez vyhovuje termin 12-15 lepsie 😉
este sa musi muz v robote opytat 😖

miriamkac
30. jún 2008

My sa prisposobime.... 😉

petaba
30. jún 2008

ten termin do 15 je lepsi 🙂

susy
30. jún 2008

nám je jedno. Až 20.9 ideme na dovču 😎

arimzv
30. jún 2008

ako som napisala aj Lubi v IP nam je to tiez jedno, prisposobime sa vacsine 🙂

lubi22
30. jún 2008

Ahojte 🙂

Takze dnes som rezervovala ubytovanie v Penzione za mlynom v termine 12 az 15. 6. (piatok az pondelok, Inge od soboty), za ktory sa priklonila vacsina. Keďže by nas malo byt minimalne 16 (ti ktori potvrdili stretko), dostaneme cenu 400 Sk na osobu a prenocovanie, t.j. cely pobyt pre dvojclennu rodinku s dietatkom (alebo tromi 😉) vyjde na 3 noci 2400 Sk.

Co sa tyka stravy, dohodneme sa na mieste a kazdy si objedna, ci chce ranajky, alebo polpenziu, alebo sa bude stravovat individualne, alebo si bude vyberat z jedalneho listka. Cena ranajok je 100 Sk na dospelu osobu, kazdy den je bufetovy stol plus nieco ine, raz prazenica, parky, hemedex a pod. Polpenzia je 240 Sk, ranajky + vecera, pričom na večeru si človek vyberá z 2 jedál, ktoré si môzeme pri prichode dohodnut.

Maju dve postielky, ak by dakto potreboval.

Zálohu požaduju 500 Sk do konca júla, kazdy individualne posle na ucet penzionu, do poznamok uvedie meno a priezvisko. Poslu mi obratom cislo uctu, rozposlem ho hned ako budem mat do IP.

Teta bola velmi zlata, taka ustretova, mala som z nej omnoho lepsie pocit ako zo Sustiaka, dokonca sa tesia na babetka, tak snad tam bude fajn 😉

Takze ubytovanie je rezervovane pre:

lubi
susy
petaba
fibi
eva
miriamkac
arimzv
inge

Dalsie baby pisali, ze by chceli ist, este sa rozhoduju, tak bud mi dajte vediet do 4. jula, alebo az po 20. juli, ci sa pridate 😉 Alebo mozete rovno zavolat do penzionu, povedat, ze patrite ku skupinke majovych babetiek, rezervovat si ubytovanie a poslat zalohu. 🙂

eva4444
30. jún 2008

lubi diki moc si zlata ze sa o nase stretko tak staras 🙂

arimzv
30. jún 2008

aj odomna Lubi pochvala 🙂

miriamkac
30. jún 2008

lubi, uz sa tesime......vsetci 😉

lubi22
30. jún 2008

Aj my sa tesime 😵

petaba
30. jún 2008

lubi si sikula, dakujeme za vybavenie 🙂 ... a tiez sa uz moc tesime 😀

susy
1. júl 2008

Lubi,si zlatko 🙂

inge23
1. júl 2008

Lubi, dakujeme 🙂 , mozno sa nam podari prist uz v piatok, uvidime. Bude teda stacit ak zavolam rovno do penzionu, vsak Lubi?

zuzka80
1. júl 2008

Tak aj my sa pridáme, ale až od soboty a tiež ďakujeme Ľubke za vybavenie 😉

lubi22
1. júl 2008

Zuzi, vybavene 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre