Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa07
20. jún 2008

ahojte
Tak aj ja sa hlasim, ze 2+1 😵 . Dufajme, ze sa nic nezmeni, ale bolo by to super 🙂 . Lubi a myslis, ze to ide ubytovat troch na jednu izbu, ked tam je napisane,ze maximalne dve osoby na izbu bez pristelky? Neviem, mozno ide len o dospele osoby, nebolo to tam blizsie specifikovane.....
Ak nam to vsetkym vyjde, to bude maxistretko 😀 .

kamilecka
20. jún 2008

Predbezne aj my 2+Davidko 😀

Sisa velmi sa netes,ked je vela ludi tak nestihas ani pokecat,lebo vsetky deti sa rozutekaju svojimi smermi 😀

lubi22
20. jún 2008

Sisa, urcite dve dospele osoby, deticky do 2 rokov sa nepocitaju na samostatne lozko 😉 Takze pozerala som ten penzion na inej stranke a predbezne tam bolo volno na ten september. Pockam este cez vikend, kto sa poprihlasuje a v pondelok tam zavolam. Na tej stranke som nasla aj, ze ma kapacitu 11 izieb, je tam aj jeden apartman, takze ak nas bude viac parov, tak budeme sa musiet poobzerat po niecom inom. No uvidime, aky pocet by nas bol a podla toho sa zariadime.

Takze zatial:
Lubi
Susy
Evka
Peta
Sisa
Kami
Miriamka
Mirka

fibi
20. jún 2008

aj fibi 2+1 😀 Dúfam

lubi22
20. jún 2008

No uvidime, kolko by nas islo, podla toho musime vybrat aj zariadenie 🙂 Tu som nasla este dalsie ubytko, ale to je uz Besenova.

http://www.domzelniche.sk/index.php?lg=10&p=11&... (kapacita 14 izieb - dom zelniche + vila flora)

http://www.penzionfontana.sk/foto.php?lang=sk&r... (kapacita 30 izieb)

http://www.penzionzamlynom.frage.sk/foto.php (kapacita 13 izieb)

Sturovo som presla cele, je tam este toto:

http://www.penzionbaillys.sk/sk/

ale to vyzera tiez tak na 10 izieb.

Vacsie je jedine potom hotel Thermal, alebo ubytko v apartmanoch na Vadasi, co davla odkaz Peta.

kamilecka
20. jún 2008

No Lubka ked pojdeme ty co sme boli tak sa zmestime 😀 😀 😀 ale nie srandujem 😀

Inak som nevedela ze Lm je na juhu 😀 kedze ste chceli ist na juh 😀

Nam sa naj paci penzion za mlynom, penzion fontana je sice pekny ale je kusa drahe kde jedna osoba 750sk,tak za mlynom 😀

lubi22
20. jún 2008

Kami, ty provokater 😉

Som napisala, ze viac ako to, co som nasla aspon ja osobne uz na juhu pri Sturove a Vadasi nie je, ze dalsie vhodne pre pobyt s malymi detickami je uz ina lokalita - Besenova 😉 Kedze ucim na katedre cestovneho ruchu tak musim reagovat na Tvoj prispevok, viem kde je sever 😉 😀

Co sa tyka cien, uvidime podla skupiny, urcite sa budeme snazit vyjednat daku zlavu, ak to co len trosku pojde 🙂 Ved uvidime, zaklad je vediet kolko by nas islo 😉

sisa07
21. jún 2008

Kami, ved my sa stiahneme, v pohode 😉 . Mne je jasne, ze nestihas velmi pokecat, hlavne ked mas take aktivnejsie dietatko, ako napriklad my 😀 . Mam s tym uz dost bohate skusenosti -ine maminy v pohode drobca pol hodinu hojdaju na hojdacke a debatia a ja robim s Adelkou kazde 3 minuty nieco ine a beham okolo nich v okruhu 50 metrov 😀 . Ale kedze zeny zvladaju aj viac veci naraz, uz som si to nejako zladila 😀 .

zuzka80
21. jún 2008

Ja ešte neviem či pôjdeme, Marcel ešte netuší, že nejaké druhé stretko sa bude konať 😀 Pokecám s ním a uvidíme, ale Štúrovo je pre nás veeeeeľmi ďaleko, my máme problémové cestovanie ☹ Mne by sa viac páčila Bešeňová.

petaba
22. jún 2008

Inak a co keby sme sa skusili so Sustiakom dohodnut na to kurenie... predsa viacerym to vyhovuje a bolo tam vsetko co sme potrebovali

co vy na to?

lubi22
22. jún 2008

Peti, nam je s manzelikom jedno, kam sa pojde, ak vacsina povie, ze Terchova, tak pojdeme aj tam. Ale nebude sa tam dat kupat v septembri urcite. To potom skor ta Besenova, je to sice na severe, ale je tam termalne kupko. Ale ako som povedala, my sa prisposobime. 😉 Len sa treba cim skor rozhodnut, kam, aby sa to dalo rezervovat 🙂

petaba
22. jún 2008

ja len preto, ze viacerym je to sturovo daleko 🙂

susy
23. jún 2008

mne sa zda,že šuštiak má ten bazééénik krity. A na druhej strane,nebudete mal cez leto vody dost?

petaba
23. jún 2008

hej ma len ci by ho napustil? 😒 pri jeho ochote 😖

miriamkac
23. jún 2008

Dievcata...este je jedna lokalita na juhu s moznostou kupania aj v septembri
lubi22 skus pozriet, ci nieco nebude vo Veľkom Mederi....(byvale Čalovo) 😀

petaba
23. jún 2008

miriam len to je asi dost daleko pre niektorych 😖

miriamkac
23. jún 2008

to verim, ja len to, ze ste sa rozhodli pre juh SR a Štúrovo je ešte dalej.... 😀 ...v podstate, mne je to jedno... 😀 to bol len typ,....lebo viem, ze je tam kupalisko a to je v prevádzke celorocne... 😀

lubi22
23. jún 2008

Miriamka, ja som tu lokalitu uz pozerala, ale je velmi daleko pre rodinky z vychodu, je to este dalej na zapad ako Sturovo, co je 300 km, takze asi by to bolo pre nich uz moc.

Besenova je 270 km z Blavy a 200 z Kosic, je trosku vychodnejsie ako Terchova.

Tak ja neviem, ako dalej, navrhujem, aby sa kazdy vyjadril, ci znovu Terchova a Sustiak, alebo Besenova - viac moznosti - ubytovanie okolo 450 SK, alebo Sturovo a Hotel Montanara.

Zatial:
1. Lubi
2. Susy
3. Evka
4. Peta
5. Sisa
6. Kami
7. Miriamka
8. Mirka
9. Fibi
10. Cake

Mozno Ikka, Rainbow, Zuzka, este nepovedali na 100 %, Riuska urcite nie, Dada sa neozvala zatial vobec, niektore baby si planuju stretko tak ako minule - zo skypu a nepojdu na nase 🙂 Takze by sme to mali dat dako dokopy a dohodnut sa na jednej z tych troch lokalit, alebo ak niekto ma iny napad 😉

lubi22
23. jún 2008

Takze zacnem, ja som za Besenovu 😉 Ale ak sa dohodne vacsina na inom mieste, velmi radi pojdeme aj tam 🙂

miriamkac
23. jún 2008

Ja sa pridam k vacsine, .....my to mame vsade blizko 😀 .....Ale najviac sa mi paci penzion za mlynom 😀

pipi1211
autor
23. jún 2008

kedy sa to planuje? na ako dlho? tych 450sk je na jednu noc?

eva4444
24. jún 2008

my mame poradie: 1.besenova 2. sustiak 3. sturovo 4. ostatne 🙂 ale prideme jasne vec hocikde 🙂

arimzv
24. jún 2008

ja som v besenovej este nebola, takze aj u mna je na prvom mieste, ale v podstate je mi to jedno, my sa prisposobime 🙂

ikka
24. jún 2008

za besenovu by som aj ja celkom hlasovala, aj ked este stale neviem na 100%...ten termin uz je urceny? lebo podla toho by sme celkom rozhodovali 😉

petaba
24. jún 2008

nam sa pacilo aj u sustiaka keby sa dalo s nim niako dohodnut... ale paci sa mi aj ta vila Flora, ale mi sa prisposobime vacsine

susy
24. jún 2008

Bešeňová

susy
24. jún 2008

Penzion za Mlynom

lubi22
24. jún 2008

Ahojte 🙂

Takze mam pocit ze zatial vsetci okrem 1 su za Besenovu, Petka za Terchovu, ale prisposobi sa 😉 Takze volala som do Penzionu za mlynom pri Besenovej. Takze nasledujuce info:

Cely penzion pre seba by sme mohli mat v termine od 11. do 14. septembra, v termine od 4 do 7. septembra su uz dve izby obsadene.

Struktura ubytovania je nasledovna: maju

9 dvojlozkovych izieb s moznostou pristelky, kupelna, WC
1 apartman pozostavajuci z 2 dvojlozkovych izieb, kupelna, WC
1 apartman pozostavajuci z 2 dvojlozkovych izieb + obyvacka, kupelna, WC

Cize v podstate je to 13 spalni, za predpokladu, ze by sa nasli 2 dvojice, co by sli spolu do apartmanov, ak nie je to asi pre nas bezpredmetne. Cena je 440 Sk na osobu a prenocovanie. Pri pobyte nad 15 osob zlava 10 %, cize by to bolo 400 Sk.

Je moznost ranajok, polpenzie, cena za polpenziu je 240 Sk.

Je mozne grilovat sami, mali by sme k dispozicii aj gril, aj ohnisko.

Je tam detske ihrisko, parkovanie.

Je tam detske ihrisko, zlava do thermal parku Besenova 15 %.

lubi22
24. jún 2008

To destke ihrisko je iba jedno 😀 To kopirovanie 😅 😀

susy
24. jún 2008

mne sa to pozdáva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre