Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

susy
7. jún 2008

to áno,to by musel ísť aj kamion s nami.
😀

ikka
7. jún 2008

😀 😀 😀

petaba
7. jún 2008

😀

riuska
8. jún 2008

ahojte 🙂
OK nechame to na mojho muzika, neviem ale ci chcete aj nejake parocky, pripadne suncicku ... 😕
ale naberieme to nejak na 24ludi + deti 😀 😀 😀 nam napr. tomasko strasne lubi uvarenu parku v ktorej je syr (nieje vobec slana), ale zboznuje aj sunku
tak treba povedat aspon co a my to uz rozratame 😉

pipi1211
autor
8. jún 2008

ahojte baby, hrozne ma to mrzi ale so mnou neratajte ☹ ☹ ☹ nemame teraz peniaze a nemozem si teraz dovolit minat peniazky na ubytovanie a na cestu takze to musim zrusit ☹ asi ma tu teraz ukamenujete kedze som to cele vymyslela, ale neda sa fakt ☹ chcela som vas strasne moc vidiet ☹

riuska
8. jún 2008

pipi to je v pohode 😵 mozno zase o rok

ikka
8. jún 2008

pipi my ta neukamenujeme, len nam tam budete s momo chybat 😉

ikka
8. jún 2008

riuska veru o rok a ty uz s dvoma fesakmi 😉 😀 uz ste vymysleli meno?

pipi1211
autor
8. jún 2008

riusik ved mozno mi sa stretneme v auguste ak si urobite vylet do bojnic 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riuska
8. jún 2008

ivetka este ee 😖 vsak este chvilku casu mame 😅 😵
pipi pokial sa bude dat urcite s radostou pridem za tebou do bojnic - ved to mam 5minutiek z domu 😀 😵

susy
8. jún 2008

to nas Simon je taky mäskový typ,takže kludne može byt aj paročky,slaninka... 😵

rainbow
9. jún 2008

ahojte, Iľko predpovedá dosť chladný víkend, no škoda ☹ no nemuselo by pršať

riuska
9. jún 2008

OK ved nieco donesieme, budeme sa snazit prist v piatok okolo 11.00 hod
Illko je klamar 😀 😀 😀 bude urcite kraaaaaaaaaaaasne 😀 😀 😀 😵 😵 😵
Kolko nas teda je? 24dospelych a 12deti? Ma to vobec niekto spocitane? Nebola nahodou urobena aj tabulka?

ikka
9. jún 2008

riuska podla tabulky a bez pipi by malo ist 23 dospelych a 13 deti 😉

petaba
9. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

no tabulka je tu, ale je nam na nic, pretoze nejde ani pipi ani erika a to uz je 5 ludi, a bohvie kolko este nepovedalo ze nejde 😒

ikka
9. jún 2008

peta tak ostatni vsetci idu, co viem...co pisali v majovych babatkach...akurat cieloo sa nikam nevyjadrila a veeeelmi dlho nic nepisala, takze este tam je ? a dada tusim tiez nepisala, ale myslim, ze baby spominali, ze ide

takze asi 21 dospelych a 12 deti

lubiiiii kde siiiii 😀 nemas nejaky prehlad?

kamilecka
9. jún 2008

Ahojte

my urcite ideme 🙂a tesime sa,trochu tej cesty bojime ale ved bude niejako 🙂
Paru stran dozadu pisala aj Kika ze pride.

dada21
9. jún 2008

ahojte 🙂
tak my sa tiez chystame, ale bez muzika 😉

co sa tyka toho maska, tak sa mi tiez pozdava, ze by riuska nieco priniesla, ked to nie je problem 😉

zuzka80
9. jún 2008

My sa tiež chystáme a tešíme sa 😀 Prídeme v štvrtok.

riuska
9. jún 2008

bude sa tam dat aj opekat - napr. spekacky, slaninku ... ??? neviete

susy
9. jún 2008

to by bola dobra otazka na tie,čo tam už boli.A ked nie,tak si to opečieme na panvici,nad šporákom a bude 😀 .Ja idem pisať zoznam čo doniesť.Aj cestovnu postielku som si bola dnes kupiť 😅

lubi22
9. jún 2008

Ahojte 🙂

No ja neviem, kto nakoniec zaplatil a kto nie, takze ani neviem kto ide uplne presne.

Takze zatial na 100 % idu:

my, riuska, ikka, rainbow, dada, susy, evka, zuzka, kami, peta - neviem, ak som na dakoho zabudla, to su vsetci, co sa posledne dni vyjadrili ze idu.

Kto nakoniec ide od stvrtku? Riuska vy nejdete od stvrtku tiez nahodou? 🙂

A som za s maskom, ak mozete priniest, rozratajte to a zaplatime vam, myslim, ze by sa tam malo dat grilovat, ved lahko nalozime maso do pacu 😉

Aj ja som pocula, ze ma byt okolo 20 stupnov, no uvidime, ak nebude prsat, tak je to pohoda 🙂

petaba
9. jún 2008

ja a fibi ideme od stvrtku 🙂

dada21
9. jún 2008

ahojte 🙂
tak moj muzik prave povedal, ze by isiel teda s nami 🙂
Lubi, myslis, ze by sa to dalo doobjednat?

riuska
10. jún 2008

jasne nieco donesieme, zoberiem aj koreniny nech to tam potom nalozime do pacika 🙂
lubi vymenili sme sa s ikou, my prideme v piatok okolo 11.00, takze na obedik uz mozme grilovat 😀 😀

lubi22
10. jún 2008

Dadi na 100 %, lebo izbu budete mat rovnaku, ci ste dvaja s Matuskom alebo s muzikom, su tam dve postele, takze akurat na mieste doplatite aj za muzika, ani mu nemusis nic davat vopred vediet 😉 No super, ze sa prida aj Tvoj manzelik 😉

Dobre Riuska, tesime sa 😵

lubi22
10. jún 2008

Takze aj fibi ide, takze nejdu akurat dve maminky- fibi a erika, no a nevieme ako cieloo 😉 Myslim, ze je to celkom slusna ucast 😵 No som hrozne zvedava na tie nase deticky pokope 😀

lubi22
10. jún 2008

Sorry, nejdu iba Pipi a Erika 😉

dada21
10. jún 2008

Lubi tak super, len dufam, ze urcite to tak bude😉 nerada by som, aby potom boli nejake problemy 😉 ale ked vravis, ze by sme mali aj tak svoju izbu, tak by to teda nemal byt problem 🙂
inac aj ja som strasne zvedava ako budu deticky na seba reagovat 😀

lubi22
10. jún 2008

Dadi, adresa je:

Penzion Sustiak
Vyšné Kamence 935
013 06 Terchová

Ide sa na Zilinu, odtial Teplicka nad Vahom- Gbelany- Krasnany- Belá - Vysne Kamence-Terchova.

Vo Vysnych kamencoch sa ide cez potok, napravo potom autobusova zastavka, odboci sa za nou dolava, a na najblizsej krizovatke znova dolava. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre