Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jesienka
15. mar 2008

...myslim kakania 😀 😝

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

nie kravske mlieko som neskusala len raz som jej spravila z neho krupicu asi kupim to plnotucne a vyskusam
lebo to je uz hroza
boli sme u lekarky uz 3 krat a stale nic ja uz neviem co robit
az ju ltujem aku ma rotku vystipanu urcite aj preto obcas place lebo ju to boli
po kazdom kakani ju umyvam ale aj tak

na kardiologii sme dopadli v celku dobre tak uvidime co bude dalej
dufam ze uz pojdeme len k lepsiemu

janino
15. mar 2008

veru...skús kravské mlieko...beď aj my sme na ňom vyrástli atu sme 😉

a čo na kardiológii???

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

jesienka - vies ja musim skusat ked nasi lekari su taky aky su nevedia co im je
sorry cest vynimkam
nutrilon AR mozu deti brat len do jedneho roka potom to nepreplaca (50%) ani poistovna a ani ti mlieko nedaju
musis ist potom k reviznemu lekarovi a ten rozhodne ci to dieta potrebuje to AR mlieko alebo nie

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

vies co, my sme vyrastali na sunari tak preto idem skusit sunar
kardiologia? - nasli sarke selest na srdiecku ☹

janino
15. mar 2008

hm....tak držím palce, nech to dopadne dobre...aj ja som mala šelest a sa mi to upravilo 😵 😵 😵

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

jesienka a ty papaj poriadne a ziadne keksy skrine .....
ked potrebujes navarim aj tebe ved vidis ako vyzerame aj s manzelom raz dva priberies 🙂

junovka
15. mar 2008

zlatica, citam, ze mala ti ma problem s cervenou ritkou?Moja mala tiez vkuse 2 x, az nakoniec sme skoncili na koznom ☹

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

verim ze ten selest sa upravi a ma problemy este so srdieckom nieco tam nasli ale neviem co

junovka - to vazne ste boli na koznom az?

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

inac dakujem vsetkym co hlasuju za sarinku kazdy den 🙂

janino
15. mar 2008

hm...to ma mrzí, dúfam, že nič vážne to nebude...myslíme na vás aj s palinom (akurát včera mi ukazoval fotky, čo si mu poslala) 🙂

junovka
15. mar 2008

no, ona mala skor stale cervenu pisulu.Mam pocit, ze tio bolo z Tesco plienok.Dala nam Candibene.

Zlati, a kam chodite na kardio?My chodime tiez.

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

no ja pouzivam tsco plienky a musim povedat ze som spokojna
tu ritku prikladam tomu kakaniu no neviem
na kardio chodim do novej nemocnice ku doktorke fickovej asi tak sa vola nepamatam sa
a ty?

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

FILKOVA sa vola doktorka pozrela som papiere

janino
15. mar 2008

kam mám hlasovať? 🙂

junovka
15. mar 2008

My chodime na Masiarsku ku Pircovej 😉

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

na www.minibazar.sk a sarinka je na prvej strane v takej ciapke lebo ine fotky mali velky format tak mi ich nevzalo
teraz nemam ziadne foto aby som ti posala najnovsie ale nic sa nezmenilo
este stale len cuvame ale nechodime ani po styroch ani na nozickach asi mame cas 🙂

janino
15. mar 2008

nevadi...zlati, aj ja som len cuvala a potom som sa rovno postavila 😀 😀

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

ja tiez tak uvidime cim ma este prekvapka 🙂
ale tesim sa
neuveris boli sme v utorok v poradni a bol tam jeden chlapcek 3,5 mesacny ked sa usmial skoro som odpadla
mal 4 zubky a my nic 😀

curly1983
15. mar 2008

ahojte kvp-canky 😀

zlati citam ze mate problemy so srdieckom ☹ drzim palce nech je to rychlo v poriadku 🙂

no co sa tyka tych hnaciek ... my nemame ani hnacky ale kakame strasne, strasne riedke ... uplne sa nam "hovienko" vpije do plienky .. a trva to uz strasne dlho .. uz sme tiez pomenili mlieka, mali sme dietu, robili nam vyter ... isty cas sme pili mliecko s nizkym obsahom laktozy --- vtedy sa nam to trochu upravilo a potom sme mali zacas pit normalny nutrilon a boli sme tam kde sme boli predtym .. tak od dneska zase davam to mliecko - som zvedava ci sa to upravy ... to nieje normalne ake ninka kaka ☹

inak my sme vcera spravili prve krociky po svojich 😵 😵 😵 taka som bola pysnaaaaaaaa 😀

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

gratulujeme tesime sa s tebou
aj ja chcem aby sme uz chodili 🙂

vyter robili aj nam nasli nejake bacila a dostala kvapky ale nic nezabera preto chcem vyskusat mlieko sunar lebo kazdy vravi ze upchava tak aspon nech sa upravi kakanie
ked nie tak uz neviem

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

jesienka kam si zmizla? rabujes chladnicku? 😀

janino
15. mar 2008

curly...blahoželám 😉

heh...každé deco je iné 🙂 🙂

curly1983
15. mar 2008

uz nam aj dr. vravela ze ked to takto bude pokracovat tak budeme musiet ist na gastro .. aby malej urobili nejake vysetrenie ☹ tak ja neviem ...

smska1979
15. mar 2008

Ahojte, ja mam termin v juni a dozvedela som sa, ze si treba najst pediatra pred porodom. Na KVP by mali byt dve pediatricky, nema niekto z Vas s nimi skusenosti? Alebo mi neviete odporucit nejakeho dobreho lekara, lekarku? Dakujem.

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

curly - chodis sa obcas prechadzat aj po moste ktory ide ku milionovej stvrti? myslim ze som ta vcera alebo predvcerom zahliadla ale nebola som si ista tak som sa neozvala

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

smska- ahoj
padiatra treba mat to mas pravdu ale staci si vybrat podla bydliska a nie su len dve je ich viac
mi mame strasne zlatu pani doktorku a aj ta vo vedlajsej miestnosti je strasne zlata
a kedy mas presne termin? ja som rodila 29.6

curly1983
15. mar 2008

janino ty si tiez z KVP ?

smska1979 ja chodim na kvp na polikliniku k Dr. Lorkovej ... celkom som s nou spokojna 😉

zlati chodim chodim ale vcera som sa tam neprechadzala 🙂

smska1979
15. mar 2008

Ja som hladala na internete, nasla som len dve. Mam termin cca 8.6.
Curly - tiez by som chcela doktorku na nasom sidlisku, aby som to nemala daleko.
Budem tam musiet zajst, ale este mam hadam dost casu.

zlaticakhalil
autor
15. mar 2008

myslism ze to bolo predvcerom lebo vcera som nebola doma pomylila som sa 🙂
ja chodim ku Halaszovej Ludmile a som spokojna