Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

junovka
16. mar 2008

😕 😕 😕

curly1983
16. mar 2008

junovka preco si smutna ????

sisulik
16. mar 2008

ahojte babenky...
zlati, dufam ze uz je sarunke lepsie..
junovka...co je?? co smutis??

jeane1
16. mar 2008

ahojte 🙂

junovka
16. mar 2008

Nelinka cim dalej viac kasle a ja neviem preco ☹ Davam jej homeopatika Stodal sirup, ale mam pocit, ze este ponom viac kasle.Neviem, ci to tak ma byt, aby vykaslala to co ma, alebo ja neviem uz ☹

curly1983
16. mar 2008

junovka tak drzim palce nech to nelinke rychlo prejde ... veru to je najhorsie ked je babo chore a my mu nevieme pomoct ☹

sisulik
16. mar 2008

junovka..no ja ti neporadim aj ked aboodi je rekordman co sa tyka kaslania...odkedy sme v kuvajte..ale tu je to tym, ze je tu dost prasno..

zlaticakhalil
autor
17. mar 2008

dore ranko kocky
sarinka sa ma lepsie vcera nekakala vlastne ano raz ale nelamala rekordy nebolo to 5 x 🙂
junovka- skus dat detsky hedelix ten je vyborny mojej znamej mala kaslala a davala jej to 3 dni a preslo ako nic
davam sarinke pit aj pigi caj a ako ste mi poradili ale aj som prestala davat sarinke vsetky tie hovadiny do mlieka moznoze aj z toho mala stale hnacky
kto vie?
snad uz dneska s niekym aj pokecam ked je blbe pocasie 🙂

junovka
17. mar 2008

haloo 😕
Tak, dnes sme boli u dokiny.Nelka ma zapalenu dych,trubicu a pomaly jej to lezie na pridusky.Tak, dufam, ze nedolezie, nakolko nam nasadila ATB +Hedelix ☹

zlaticakhalil
autor
17. mar 2008

to vazne a z coho to ma? kasle ti?
verim ze sa coskoro vylieci moja zlata

junovka
17. mar 2008

kasle ☹ neviem z coho.Dnes bolo dos vela deti u lekarky 😕

sisulik
17. mar 2008

zlati..a to co vsetko si davala malej do mlieka??

zlaticakhalil
autor
18. mar 2008

sisu -ahoj no pridavala som uz neviem ako sa voalju tie kvapky aby nemala hnacku a potom nutriton
to je prasok proti grckaniu
dneska sme ale mali hnacku ☹ no fakt uz neviem z coho dokonaca papame aj banany
inac ten pigi caj ani sladeny mi nechce ☹
sisu- v piatok idu chlapi do popradu na sviatky ide aj tvoj?
ja sa tesim ze moj ide budeme u nasich

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

ahojtekocky nejdeme s detmi vonku? je pekne

curly1983
19. mar 2008

my sme boli vonku od 9,30 do 10,30 ... 🙂 teraz spinkame 😔

zlati niekedy musime dohodnut a pojdeme vonku spolu 😉

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

jasne kedykolvek ja som bola vonku a teraz sme prisli a dokonca na nas padal sniezik 🙂

jesienka
19. mar 2008

caute kocky. ako sa mame?
ja sa konecne chystam ku kadernicke, uz vyzeram fakt otrasne odrastene, jak jezibaba... 😀
to som ale zvedava, ze ako mi chyti melir, lebo mam nejake divne vlasy odkedy som tehu, take nejake vysusene, jak slama. snad nebudem oranzova...
mali ste aj vy take divne vlasy ked ste cakali babo ?

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

ahoj jesienka som rada ze si tu, dneska som sla okolo tvojho bloku lebo sme boli v bille
mne iba vypadavali vlasy a aj teraz mi vypadavju a mala som makke nechty inac vsetko pos tarom
potom posli foto ako vyzeras aspon ta konecne uvidim

jesienka
19. mar 2008

mile rada by som foto poslala, ale stele mi ukazuje prekrocenu velkost prilohy, alebo ze fotka nie je vo formate .jpg
proste tomu nerozumiem. vidim to tak, ze si dame vsetky z KVP nejake kocikove stretko a tam sa osobne spozname, ja sa aspon priucim co to o babätkach 🙂

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

jasne to beriem
vies ze aj mne stale vypisovala prekrocena velkost a neviem co este ale po viacerych pokusoch mi to vzalo
predtam som tam mala na fotke len sarinku ale mi to niekto zmazal vraj tam musim byt aj ja
je prevdou ze som si podmienky neprecitala tak som to akceptovala a nasla som jednu kde som aj ja
nic moc ale nevadi

jesienka
19. mar 2008

no tak uz som doma. co robite vy? je tu vobec niekto?

junovka
19. mar 2008

🙂

jesienka
19. mar 2008

🙂

junovka
19. mar 2008

ako sa mas?Mozem sa ta opytat, ku komu chodis na gyndu?Ja chodim na Kvp ku Dzurovi 😉

jesienka
19. mar 2008

ja chodim ku Sestinovej. si spokojna s Dzurom ?

junovka
19. mar 2008

Velmi som spokojna 😵 😵 on ma dal dokopy, ked ma Sestinova dobabrala zo silnym zapalom.Pre mna je to otrasna lekarka 😉 🙂

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

ahojte kocky ako sa mate? my sme okupkany a sarinka sa prave povracala ale nevadi
jesienka - dalsia kocka co mala problemy so sestinkou tak vidis nie som sama co som od nej odisla aj mna dokafrala
mne stale hovorila ze nebudem mat deti a pozri mam krasnu dceru
to je tepsa a hotovo

junovka
19. mar 2008

😀 😀 😀 😀 suhlasim
Inak, mam kamosku, ktora je 13 rokov vydata, nema deti, lebo ,ze vraj nemoze mat a chodi k Sestinke.P...a jedna, povedala som kamoske,aby sla k Dzurovi, ale ona nie.Chapete to!! 😕

junovka
19. mar 2008

jesienka, cim skor od nej utekaj, lebo ta este nedajboze dobabre v tehu.Inak, lekara spoznate , ze je dobry, podla toho kolko ma ludi pred ordinaciou.Sestinka nikdy kopu ludi nemala a este aj jej prac.doba je taka vseliaka.Ked ma zacat o 8 h , tak si pride jak herecka okolo 8.30h.Aj ta sestricka je na p...co u nej pracuje. 😉
Kdez to Dzur....dakedy som sa nacakala 😝 😝 😝 😝 aj 3 hodiny

zlaticakhalil
autor
19. mar 2008

jesienka curly junovka co tak zajtra rande ked bude pekne povedzme o 10:00 pri poliklinike?