Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

junovka
31. mar 2008

jesienka, u mna na beton , ze uz dalsie nebude 😉

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

hahahaha
ty a tuk???? no neviem kde a ta vysoka veza vraj ta tak vola moj stary
a ked hej ty mu to dovolis??? ja by som mu hned dala nejaku prezyvku 😀

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

dakujem za hlasovanie 🙂

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

jesienocka ja idem oddychnut do vane , kedze nemam malu doma 🙂
prajem ti pekny vecer a ked sa ti nahodou podari skor vstat tak sa stretneme aj v nemcnici
ja tam budem uz od 7:00

dobru noc a pekny vecer vsetkym vam 🙂

junovka
31. mar 2008

jesienka, neboj , ze nepriberas vela.Aspon budes po tehu skor stihlejsia.Svagrova zena za cele tehu pribrala 5 kg a ma dnes 9 rocneho zdraveho syna 😉 Ku koncu tehu to dozenies....este budes si hovorit."uz staciiii." 😀 😀 😀 😀

jesienka
31. mar 2008

zlati no ja mu zajtra dam, ved ja som nevedela ze ma tak vola !!!

zlaticakhalil
autor
1. apr 2008

daj mu daj ..... a poriadne 🙂

zlaticakhalil
autor
1. apr 2008

curly tak co sla si do pauzicky?

jesienka
1. apr 2008

jeeej junovka 🙂 pozeram, ze tvoja Nelinka ma narodky hned den po mne 😵

jesienka
1. apr 2008

cauko zlati. tak uz som doma z prace, bola som pozriet Ridu a Talala ale pokecali sme len chvilku lebo obaja mali pacientov. ten tvoj talal je stale vysmiaty jak leco 😀

zlaticakhalil
autor
1. apr 2008

on je stale vysmiaty jak leco, dufam ze si ho zdrbala
volal mi ze maju vela pacientov. Od dnesneho dna ma plny pracovny pomer tak ako Ty 🙂

jesienka
1. apr 2008

snazila som sa, ale nemohla som az tak ako by som chcela, lebo tam stale pobehovali nejaki pacienti...
a co sa tyka toho plneho pracovneho pomeru-mne sa momentalne viac paci moj-sediet domka a oddychovat 😀 to je paradicka...

curly1983
1. apr 2008

ahojte 🙂

zlati nebola som v pauzicke .. mala som tu sesternicu cely den a ani by som nesla lebo samej by sa mi nechcelo 😒

zlaticakhalil
autor
1. apr 2008

ja som bola dnes cvicit kalanetiku
zajtra svalovica urcite lebo uz citim cele telo
ale ked chcem schudnut tak musim makat

curly1983
1. apr 2008

zlati ja som dnes mala ist .. ale zacina o 19 hod. a akurat vtedy prisiel majo domov tak to by som uz nestihla 😠

jesienka
1. apr 2008

vidim ze ste sa dali na chudnutie 😀

do januara som to riesila stale aj ja, ale ja sa neviem donutit cvicit, vzdy som zacala chodit a pri tretom cviceni to skoncilo. tak aspon teraz mam do konca roka cas nechudnut a potom to zacne znova... uz sa toho hrozim 🙂

jaaj a som sa este chcela spytat, nemate niektora doma dvd s cvikmi pre tehotne? sa mi este nepodarilo zohnat a rada by som sa aspon trocha hybala...

curly1983
1. apr 2008

jesienka ja mam 🙂

zlaticakhalil
autor
2. apr 2008

ja nemam ja som necvicila vobec pocas tehotenstva
curly idem aj vo stvrtok na kalanetiku takze ak chces a mozes tak prid 🙂

jesienka
2. apr 2008

ahojte kocky. vidim ze kazda mame svoj cas kedy chodime na konika, len nie a nie sa stretnut vsetky naraz 😀

curly aj ja by som chcela to dvd, dalo by sa aby si mi ho pozicala alebo napalila ? doma si ho nenapalim, ale u znamych by sa dalo...

jak vam zavidim, teraz ked nemozem klasicke cvicenia tak by som chodila o sto sest, a je lepsie kedchodia viacere spolu lebo samu ma to nikdy nebavilo

jesienka
2. apr 2008

halooooo, kde ste ? ☹

zlaticakhalil
autor
2. apr 2008

ahoj
my sme sa prave vratili z vonku
zoznamila som sa s kockou ktora byva blizko mna cez mamaaja 🙂
aj poobede pojdeme von ked nebude prsat
jesienka 😝 my nevstavame o 11:00 ale skoro rano vies takze o takom case nikoho na koniku nenajdes :-ň

junovka
2. apr 2008

ahojte 🙂
My sa len chystame ste dnes vonku 😉

ZlATI, ved nechaj Jesienku, nech si pospinka ☹ , ..potom to uz nebude mozne 😀 😀 😉 🙂

curly1983
2. apr 2008

ahojte 🙂

zlati a kam chodis cvicit ????

jesienka ja ti to dvd-cko poziaciam kludne na cele tehu .. mne chybat urcite nebude 😉

jesienka
2. apr 2008

diky junovka 🙂
ja si teray musim nadbehnut vsetko co potom nenaspim... ja ale vecer nejdem spat skor ako o dvanastej a potom celu noc buntosim , lebo kazdu hodinu beham na malu na wc a potom sa prehadzujem a cumim na stenu 😠 ...a potom cez den samozrejme cez den dospavam 😵

jesienka
2. apr 2008

zlati a kedy ides vonku poobede ?

curly diky, ja ti ho na dlho nevezmem-dam si ho napalit u znamych. mohli by sme sspravit stretko-vy s kocikmi-je ako obkukavac-a pozicala by si mi ho. a by sme mohli ist aj na ten kolacik, ktory sa tu minule spominal sa mi zda... mnaaaam 😎 dufam ze sa vsetky pridaju, ale tie co chudnu si daju samozrejme lenlen nieco dietne... 😝

curly1983
2. apr 2008

jesienka jasne .. mozme sa stretnut .. zajtra ???

majka35
2. apr 2008

ahojte ... keďže sa o tri mesiace sťahujem na to užasne tiché sídlisko /momentálne bývam v centre, pri hoteli slovan/, tak sa k vám chcem pridať ... jednu sympatickú kamošku už na kvp už mám /curly/ ... tak reku ... nech nás je viac ... 🙂
môžem sa pridať?

jesienka
2. apr 2008

vyborne curly, sa tesim 😵
kto sa prida???????? 🙂
a bolo by mozne aj poobede, ci len doobedu? mam totiz doobedu poradnu a neviem kedy skoncim... a nech sa este stihnem napapat, lebo budem len fucat 😀
jooooooj ale sa tesim, konecne medzi ludi.. 😅

jesienka
2. apr 2008

ahoj majka, vitaj 🙂
a na ktoru ulicu sa stahujete ?

majka35
2. apr 2008

hemerková 😉