Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

safiah
17. apr 2008

ahoj zlati ako sa mas ty vonkova dracica ? 😉

curly1983
17. apr 2008

ahojte kvp-canky 🙂

boli sme s ninkou tyzden u mojej sestry vo Zvolene .. uz sme doma a mame uz aj za sebou prechadzsku so zlatkou a jej sarinkou 😵

jesienka mne dieta uz skoncila, teraz ako som bola vo Zvolene tak som sa prezierala jedna radost 😠 ale zase chcem zacat .. tak snad aj zacnem 😅

anma ja som z Jasuschovej 😵

zlaticakhalil
autor
18. apr 2008

ahoj safiah - mame sa dobre a vonku chodim aj rano aj poobede
zajtra si ta pekne vyspovedam 😀 a potom sa dohodneme na rande 🙂

anma2
18. apr 2008

ahojte mamuse ako sa mate???
ja niejako nestiham chodit ani na internet 😒 😒

safiah
18. apr 2008

hehe sedi vec pani zlatkova zlaticka sarinkina maminka inshaAllah sa uvidime 😉

safiah
18. apr 2008

juj inak aj sa som uz s kvp fihaaaaaaaaaaaaaa este neuvedomujem 😉

sisulik
18. apr 2008

ahoj safi..kvpeckarka..hehe

safiah
18. apr 2008

hehe sisu dnes sme boli s tanickou von robili sme prieskum hehe a nasli sme vela zaujimavych obchodikov co su v blokoch a aj janusku mshallah taaa byva blizzko blizsie ako ty a zlatka haha a zmokli smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

safiah
18. apr 2008

len tu na kvp je vela kopcekov a to nase nove dvojickove ferari bolo tazke tak som si dobre pretiahla moja huspeninove poporodne svalstvo

zlaticakhalil
autor
18. apr 2008

ahojky safiah shlonec? zajtra sa stretneme inshalah
verim ze tam trafime
dobru nocku tebe aj dvojcatkam
aziza a ty ako sa mas?a co deticky? zubkz uz mate?

zlaticakhalil
autor
19. apr 2008

dobre ranko kocky ako ste spinkali? my o nicom lebo sme spali u babky a sarka tam ma velku postel a lieta z jednej strany na druhu
a vstali sme o 5:00 😠 😀

zlaticakhalil
autor
19. apr 2008

safiah preco si neprisla? ja aj vsetky kocky sme sa na teba ale viac na babatka tesili ☹

safiah
19. apr 2008

zlati mas ip

junovka
19. apr 2008

ahojte 🙂
Zlati, nic neboj, mozno tato noc bude este horsia, nakolko bude spln 😖 😀 😀 My sme mali tiez otrasnu noc 😠 😖

zlaticakhalil
autor
20. apr 2008

ahojte kocky ako sa mate? my sa mame dobre ako stale
vcera som dala sarinke jednu celu palacinku s dzemom a dneska som jej kupila brumika jahodoveho
ta to spasala ako keby nic
to bude papkac po mne 🙂

junovka
20. apr 2008

to nemyslis vazne, zlati??? 😕

anma2
20. apr 2008

ahojte mamuse
Zlati to je,ale papkac len nech papa aspon bude velka 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
20. apr 2008

junovka - to myslis smrtelne vazne uz ako 6 mesacna jedla babovku a zjedla cely kusok
zda sa to divne ale je to pravda ona spapa vsetko ma rada hlaavne vsetko co je sladke ako vianocka s dzemom a maslom alebo chlebik s dzemom
kolaciky skoro vsetky co sa piekli tak ochutnala
vcera sme boli na navsteve a vsetci zirali kolko ona spapa a chvalabohu nic jej nie je potom este zbuchala mlieko 150 ml a bola mrtva este v aute mi zaspala 🙂
je to velky papkac bude po mne 🙂

my uz aj spagety bolognese papame asi 2 mesaice ale nie kupne ale tie co ja robim s paradajkovym pretlakom mnam mnam

junovka a ty nelinke nedavas nic take papat?

junovka
20. apr 2008

akoze.....prave preto sa cudujem, ze toto vsetko jej uz davas 😨 😕 No, ale kazdy podla svojho zvazenia.
Ja som sa ponaucila pri Timeike a nerada by som robila znova take chyby 😎 😉 Vtomto pripade, co sa tyka zavadzanie prikrmov, tak som dost prisna a povedala by som, ze az velmi opatrna 😉 Keby som vtedy mala take info o prikrmoch ako mam teraz, tak veru Timeika by nemusela asi takto dopadnut ☹ 😢 😢 😢 uz som si pritom aj poplakala a prekliala aj moju svokru, pretoze som jej verila, kedze uz odchovala dve deti....a ja vtedy taka hlupa, naivna prvorodicka 😢 😢 😢 😢 strasne ma to teraz boli pri srdci 😢 😢 😢 😢

zlaticakhalil
autor
21. apr 2008

junovka a co sa stalo Timejke
zacala si jej priskoro nieco davat papat?

junovka
21. apr 2008

Zlati, presne tak ako pises.Trpela atopakom, potom, samymi alergiami....a co myslis, tie alergeny hoc ked uz niesu v nej take silne ake boli, tak tie jej asi ostanu po cely\ zivot ☹ 😖 😖 preto nemienim, aby Nely tiez takto trpela a.........co sme sa mi nachodili po doktoroch s Timeikou 😢 😢 😢 😢 nerada na to spominam, a nerada by som o tom uz vsetko rozpisovala, nakolko uz znova ma to teraz vsetko rozplakalo.Dufam, ze sa na mna nehnevas, ze som takto reagovala na tvoj prispevok 😔

zlaticakhalil
autor
21. apr 2008

ale nie cosi, som smutna ze si nieco take musela prechodit, verim ze jej to neostane na cely zivot
som si ista ze sa to casom napravy 🙂

zlaticakhalil
autor
21. apr 2008

ahojte kocky tak kde ste kto? jesienka curly anma zijete este? 😀

junovka
21. apr 2008

😉 .....................

curly1983
21. apr 2008

zijemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

zlaticakhalil
autor
22. apr 2008

no slava aspon viem ze zijes 🙂
idem vonku o 10.00 tak ak mas cas tak pod aj ty

zlaticakhalil
autor
22. apr 2008

hallo everybody
dnes bola super prechadzka 2 krat po skoro 3 hodinky wow
kazdy den a pomaly budem chuda ako prutik 😀 😀 😀 😀

penelope10
22. apr 2008

ahojte chcem sa spytat, ci z vas chodi niekto na Diamantovu na plavanie s detickami?
a vase nazory, skusenosti, postrehy... 🙂

zlaticakhalil
autor
22. apr 2008

ahoj poznam jednu kocku ktora rodila ako ja
je to dost drahe a nie je s tym velmi spokojna
nemem na nu kontakt skoda ale je tu jedna kocka co chodi do barce a tak sa spytaj jej
jej nick je curly1983
curly dufam ze ma nazabijes 😝 😀

zlaticakhalil
autor
23. apr 2008

dobre ranko kocky ako sa mate? dnes nejdeme vonku aspon do obeda nie lebo je fuj pocasie a vraj nam maju prist nieco menit do zachoda ale ja o nicom neviem to mi len sused povedal
takze aj keby som chcela musim byt doma ☹