Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
15. okt 2008

majka kedy v sobotu ku kadernicke o 11hod. ??? boze ja uz uces sto rokov nemela, ale potrebovala by som uz fakt 😒

zlaticakhalil
autor
15. okt 2008

to hej 😀 😀 😀 😀 😀
jani moj stary doteraz neprisiel domov, co si ho nechali v nemocnici ci co? idem volat

curly1983
15. okt 2008

volaj, volaj a potom daj vediet

moj stary uz v robote 😅

zlaticakhalil
autor
15. okt 2008

uz ide domov 😠 😠 😠 😀 😀 😀
pa poobede

curly1983
15. okt 2008

pa 🙂

simbbaa
15. okt 2008

ta dig tote debaty odpadnem doraz hehehhe...tha kedze ma nikto nepredstavil majke tak ajoj ja som ivka.... 😀

babybell
15. okt 2008

Ahojte zienky z KVP, aj ja som z KVP, a cca za mesiac sa nam narodi prve vytuzene babo 🙂

babybell
15. okt 2008

mozem na Vas hned taku otazocku, mate niekto pediatricku na poliklinike KVP? zistila som ze su tam 3 dr. Lovkova, Halasova, Krajčiova, viete mi poradit vo vybere? chodite k nim niekto? kedze byvam nedaleko polikliniky tak to vidim ako najidealnesie riesenie, mat pediatra poruke.

curly1983
15. okt 2008

ahoj babybell, ja chodim s malou ku lorkovej a som s nou zatial spokojna 😉

babybell
15. okt 2008

dik curly, inak si ma mozno aj pamatas ak si rodila v novej nemocnici, ja som tam robila tie prednasky o masazi dociat, aj som niekedy pred rokom pisala so snaziliek košičaniek, no chvala bohu už nie sme snažilkovsky 🙂

a to sa mi stači ohlasit u dr. až ked bude maly na svete? či si treba predtym zistit, či ma vezme?

norik1
15. okt 2008

Cawteeee 😎 tha uz mam aj ja tu priepustku xi xi

kedy ste zdrhli? ked som sla o tristvrt hodinu tak vas uz nem bolo...ste sli pit alebo coooo? 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
15. okt 2008

cafko bez teba by sme si nedovolili ist ani len na kafco 😝 😀
isli sme na ihrisko s detmi a potom sme sli domov okolo siestej lebo zacalo prsat 😠
takze priepustka vybevena to je super a prednaska nebola?
inac zajtra rano stretko o pol desiatej tak prid ked budes moct

ahoj babybell vitaj u nas
ja chodim ku halaske a nie som spokojna tiez chcem zmenit

zlaticakhalil
autor
15. okt 2008

stareho som poslala poobede do obchodu neeeee
a prisiel aj s tym cokotwistom a pre istotu mi ich kupil 2 a som ich sezrala ako nic
jeho poslat do obchodu boze co nie je na papieri nikdy nekupi ale sladkosti to heeeeeeeeeeej
mnam mnam

zlaticakhalil
autor
15. okt 2008

zajtra by sme mohli ist do centra kocky co vy nato hm?

norik1
15. okt 2008

ta nejak rozmaznava ten tvoj drahy hmmm? co asi chce? 😀
ja zajtra rano nemoooozem bo idem na pol desiatu na masaz deticiek co chodim na kurz (este zajtra a o tyzden), aale poobede by sa dalo hmmmm alebo aj v piatok sa da 😀 😀

dobre som sa dnes citila mamuse dikes 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
16. okt 2008

dobre ranko kocky
norik 1 sme radi ze ti je medzi nami salenymi {neviem ake i,y} 😅
nevadi pojdes inokedy ja v piatok pridem neskor lebo mi do 10:00 maju pristmenit nejake merace
a dnes poobede este neviem lebo by chcela prist koleynka na navstevu

stary chce asi chce tutumutu kedze aj v sobotu ideme na damsku jazdu 😀

zlaticakhalil
autor
16. okt 2008

simba dnes som zjedla len 3 parky na ranajky a 2 ksuy chleba to tak?????? a to je len 7 hod. rano co bude do vecera? 😖

norik1
16. okt 2008

Zlatik dobre i/y si napisala hi hi 😀 nam maju tote merace blbe menit dnes takze ja masaz a letim domov kvoli meracom...ta som zvedava ze co....a aky bordel zrobia...a som zabudla, idem dat dnes poobede decko poistit takze...tiez nic, moj bude mat dnes prechadzku v aute hi hi 😀 😀

jeane1
16. okt 2008

čafte žienky, a vzali by ste na tu svoju dámsku jazdu aj staru raketu ako som ja 😀 😝

zlaticakhalil
autor
16. okt 2008

norik posli mi cislo na teba cez IP aby sme mali
lebo dnes som sa k PC dostala az teraz a kazdeho som sa pytala ze kde si 😉
ja som bola poobede iba chvilku lebo sme mali navstevu a ta odisla pred pol hodkou
doniesla malej mikulasa 😀 ale ja si na nom pochutnam 😀

zlaticakhalil
autor
16. okt 2008

jasne ze mozes prist stretko je o pol deviatej pred jendnotu kto ako bude stihat dat deticky spinkat 😀

norik1
16. okt 2008

chlastackaaaaa!!!!!! 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

dobre ranko kocky ako ste sa vyspinkali?
pocasie je na prd snad sa podari ist aspon trochu von 😠 😠

norik1
17. okt 2008

zlatik ten co pride menit tie merace bude u teba asi tak 7 minut - ak teda nemate jadro prerobene tak, ze sa k vode ani nedostane xi xi tak aspon na chvilu v tohmto hnusnom pocasi...ale treba dohodnut detaily nieee?

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

mala si pravdu bol tu asi 7 minut z toho sarka s nim debatovala 5 min
inac sikovny stary pan 😅
ja som vonku dnes nebola lebo otec m i malu vzal a potom som sla s ivkou vybait noveho lekara pre sarinku
uz mam vsetkos om spokojna 🙂
nateraz

bola som v MCdonalde ci ako sa to pise a tak som sa objedla to je slusne povedane ze az
som zvedava kolko som zase pribrala bo som sa vazila u Ivky a vyslo mi 74,20
tie 20 dkg bol plny mocovy mechur 😀 😀

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

no a tie detaily .... poslem IP

curly1983
17. okt 2008

nešpice ?

zlati takze Mcdonald ??? pekne .. 😝

simbbaa
17. okt 2008

cawte caje aj ty babybell...vitaj medzi nami ....takze cakate babo?chlapceka?super ..norik uz nie sme same...lebo okolo nas len same cajoris..ne?sarka?ninuska?ci viky?no ale pytala si sa na pediatra?ano aj zlatka dnes zmenila halasku za eno nuno doktorku ze olasinovu..peckova doktorka inac...a ano mozes ist dat aj skor vediet ci by ta vzala a iste ta aj vezme...

norik caja tha ty mas novu fotku?paraaaaada...sekne vam to tam... 😉 ...

zlatka no a ze tri parky?sa nehanbis?fuujjj bakane dievca..a este sa apriznaj ze bez chleba a docista odpadnem z teba 😖 ...no taze dievcata sobota to isti uz sa tesime....na chlastacku...taze igelitove tasky kdyby neco....berem aj sodu bikarbonu.. 😀

janka moja ....dufam ze si ready na sobotu..dnes sme sa nevideli bo som mala navstevu.... 😝 tesim sa na vas

a dzeci rychlo spac...o osmej naj uz snivaju 😅 ..ja nemam problema bo mojj stary zna uspac aj sam maleho...

cmukam vas sicke... 🤐

simbbaa
17. okt 2008

janka si tu moja krasna?

curly1983
17. okt 2008

caf ivka 🙂 moj stary dneska uspavala malu a uspesne 🙂 🙂 🙂 Zajtra o tomto case uz budzeme pic 😀 😎