Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
17. okt 2008

zlatka aj ty tu caja?ci to se mi iba sniva? 😠

simbbaa
17. okt 2008

paraaada ne o takom case ale skorej moja..bo ja necem ist z domu o deviatej to uz sicke stoly budu obsadene a co budze stac pri bare jak salene? 🙄

curly1983
17. okt 2008

skorej budzeme pic ?? joj tak potom aby sme o takom case uz pod stolom neboli 😀 😀 😀

jaku si mala navstevu dneska ???

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

cafte kozy

ja neviem ako je s malou bo mam zakazane volac ale snad uz spi
no a zajtra hat neviem neviem budem musiet poriesit spanok do osmej

curly1983
17. okt 2008

no ja tiez skor ako o osmej nevypadnem , no sak ale mozme tam zajtra zajst a rezervovat stol, ci ???

simbbaa
17. okt 2008

neboj nic moja..sicko budze v poradku...ja mam tuhy korienok zeby som esci ja vas nedvihala s pod stola... 😀 ..bol u mna bratm s cajou....me kus pootravovali vyzarli mi chladnicku a isli dzanes domov ..maly uz spi...a ide toto trapne aj mudry schybi ...tha som kukla ci tu nesce...

simbbaa
17. okt 2008

caaffko moja paaaaaarkova... 😉 no mohla by tam dajaka skocit reserve zrobit?ja nemozem bo mi pridze navsteva ...naobed.. 🙄

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

ja nekukam telku nemam cas
iem sa okupat a potom uvidime co bude dalej ale daco musim poriesit nejake stare ucty bo som dostala 5000 sk
ta by bolo dobre ne 😠 😠 😠 😠 😠

curly1983
17. okt 2008

aj mne uz mala spinka, v telke nic tak tiez internetujem. Ja som tiez kedysi mala tuhy korienok 😀 ale bejvavalo 😎

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

noooooooooooooooooooooooooooooo

simbbaa
17. okt 2008

no ved sa uvidi....ze zlati dnes som vymyslela dotycnej osobe prezyvku ale ostane to len medzi nami ok?ze kto ta napadne aj teba jani jo?ze TLUSTOPRDKA? 😅

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

zeby JAJAJAJAJAJAJA 😀 😀
albo TYTYTYTYTY

simbbaa
17. okt 2008

ESTE MAS DVA POKUSY:::::: 😉

curly1983
17. okt 2008

JA !!!!!

dobre ... nerozoberajme tuto temu 😉

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

ostava len Janka a Jarka 😀 😀
ale tie su moletky tak fakt neviem 😅 😀

zacina sa na D????

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

mne niktonenapada fakt

simbbaa
17. okt 2008

bingooooooo ale nechajme to radsej...bo to len mna taku salenu moze daco take napadnut ne zeny? 🤐 dnes som mala na veceru kebab mnaaaaaaaam stareho som poslala z roboty mi kupil vies aka mnamka..

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

mnam mnam ja som mala mekac a cheeseburger k tomu

simbbaa
17. okt 2008

mnaaaaaam..tha ty sa mas.... 😲 a ty jani?co si papala ty?moja? 😅

curly1983
17. okt 2008

jezis ze kebab... to by som si dala 😝

simbbaa
17. okt 2008

vies jake fajne?masko nareane po huja hranolky fasacka omacka ze to tam az plavalo paradajky ...ohh este trochu mam asi si dam 😅

jeane1
17. okt 2008

ja vás pozývam na plnenu kapustu 😝 narobila som plný hrniec 😀

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

to ma fakt zaujima ...co si jedla? len nepovedz ze este postis

curly1983
17. okt 2008

ivka mas provokativnu naladu dneska ??? my biedne zeny co uz vecer nemozme jest tu mame takto trpiet ????

jeane1
17. okt 2008

inak čafte 🙂

zlaticakhalil
autor
17. okt 2008

kto trpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

curly1983
17. okt 2008

no plnenu kapustu by som si teda dala .. to ti poviem 😝 ja taketo veci nerobim . .to je velmi problematicke na mna ..

inak caf jani 😉

simbbaa
17. okt 2008

ne januska mmoja to by som si nedovolila vas provokovat...znace co?tha ja si nedam...budem fer play... 😀 ahoj jeane..my sa este nepozname... 😀

jeane1
17. okt 2008

ved aj jaterničky by sa ti ušlo 😝 😀 už ju mám hotovú 😝

jeane1
17. okt 2008

ahoj simbbaa veru že nie ale zajtra to napravíme 😀 😵