Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

anma2
12. nov 2008

Ahojte mamuse ja sa z Vami na isty cas lucim kym si dam prehlasit net ☹ ☹ ☹
papapa ☹ ☹ ☹

zajo510
12. nov 2008

ahojte, no ja to tu len čítam 🙂 ale keď už ma simba spomenula, tak sa pripájam. už je malej lepšie, mala dva dni horúčky bez iných príznakov, tak som čakala či to nie je ta 6. choroba, ale okrm jednej vyrážky na chrbte nemá nič, tak ja neviem čo to potom bolo. zajtra ideme k dr. na kontrolu a konečne už budeme zase vonku, lebo mi tu doma už haraši. ak bude prcka bez teploty, tak ideme v piatok plávať, takže z kočíkovania zase nič ☹ (zlatka, curly, ivka), ale šak ja sa tohto roku ešte ozvem - he he. papa mejte sa krásne a budte zdraví a tí čo sú chrí sa skoro uzdravte. paaaaaaaaaa

curly1983
12. nov 2008

ahojteeeeeeeeeeee 😉

jéééééj betka vitaaaaaaj 😉 No som si kukla tvoje albumiky, krasne fotecky mate, mala je rozkosna 😵 a hlavne ako je vo vodicke 😵 Tak nech ste rychlo zdravučkíííí, my sme tiez boli a este niesme uplne ok, boli sme tiez tri dni doma a uz mi sibalo z toho 😒 Dneska uz sme boli v centre trosku medzi detickami tak hned rychlejsie zbehol den 😉

simbaaaaa mne jedno aky bude plan, len nech uz je piatoooook 😀

norik ta ty nevesta jak še patri ... taky obed či veceru si navarila, ja by sebe dala najma totu tortu 😝

simbbaa
12. nov 2008

ajoj betka moja....konecne ze si napisala aj tu....neboj nic mala bude ok....to bolo asi len nieco take vo vzduchu....

janka....aj mne to jedno sak uz doraz paaaaaaaatek....tha som zvedava ze co a jak bude... 😀 len znam ze sa treba obliect bo zimno....

norik tha ja by som si zase dala radsej tote lasane ci jak se to pise 😉 ...mnam...a ja ze si im zrobela dajaku tacku s chlebikami abo jednohubky s cibulou hehehe....

zlatka a ty ako sa mate?mala je ok?a tvoje ruky?uz su funkcne? 😝 ...daj znac osebe...cmukes...sickym 😲

zlaticakhalil
autor
13. nov 2008

cafte baby
pozdravujem vas vsetky
ja dnes idem na to EMG z rukou neviem co to je a ani neviem co mi budu robit
ale jedno viem isto ze ma ruka neboli bo ide piatok 🙂
mala vcera spala u dedka a ababky lebo my sme so starkym boli trosku oslavovat aj s jeho kolegami jeho atestaciu
takze uz ma po 🙂
o tyzden ide chystat materialy na dalsiu skusku joj nech to ma vsetko za sebou

no a podme na piatok stretko bude o pol deviatej pred jednotou ako minule
len mam jednu otazku ideme aj ked bude prsat bo ja bars nemusim dazd a dazdovky 😅
ale viem co mi napisete tak radsej nepiste 🙂 ide sa heeeeeeeeeeej

curly1983
13. nov 2008

zlati nevydumuj 😀 Ja idem aj keby koniec sveta mal byt 😀

zlaticakhalil
autor
13. nov 2008

curly mam problem ja zajtra nikam nejdem
keby si videla moje vlasy tak sa posikas od smiechu
proste na mne experimentovali 😠 😠 ☹ ☹
teraz uvazujem ze zajtra rano chytro kupim farbu na vlasy a musim to dat nejako dokopy lebo inak fakt nepojdem
mam oranzove vlasy vraj melir hahahahah
nech ma niekto nerozosmeje, segra ked ma zbadala sa zacala az dusit od smiechu
ta tak
☹ ☹ 😠 😠 ☹ ☹

jeane1
13. nov 2008

hod foto nech sa zasmejeme aj mi 😉 😀

norik1
13. nov 2008

zlati nic si z toho nerob ja som tak skoncila asi pred mesiacom a pol, na druhy den som si so siltovkou na hlave utekala kupit tmave daco, kupila tom cokoladovy sampon no a ten vysledok si videla....Ak myslis ze mam cierne vlasy od prirody....len sa mi zda ze ta cokolada v sampone bola aspon 98%....Vyzerala som ako spravna spoluobcianka... v tej tme to aj tak nebude vidno a po tretom poldeci.... 😀 ale vazne, ja som sa skoro tiez posikala ked som sa videla, aj do smiechu mi bolo...no a potom som sa v zrkadle spoznala.... 😝

jeane1
13. nov 2008

norik aspon by si mala vyhody na uradoch ako naši spoluobčania 😀

norik1
13. nov 2008

keby len tam, vsade! aj byt by som dostala zadara, v autobuse by ma vsetci pustili si sadnut he he to by bol respekt... alebo by som byvala na Hlavnej, ved tam maju po Luniku svoje druhe sidlo, nie?

simbbaa
13. nov 2008

zlatka tha ty si teda heheheh.....a kto ti robil ten melir?asi si nemala spravny pomer peroxidu s praskom....to si si davala akoze blond? 😒 moooooooja...neboj nic sak mozes kupit tmavsi sampon hod na hlavu a mas to raz dva... 😉

simbbaa
13. nov 2008

zlatka a kolko nas vlastne bude?ide aj tvoja sestra?aj s nejakymi kamoskami?som daco zapocula...ci niee? 😀 a ze zajtra tam sicke budete pred jednotou ale presne aby sme tam niektora nestali sama..v tej tme plnej uchylov ok?jeden za vsetkych........vsetci za jedneho..hehe 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
14. nov 2008

babule ... čaute ... ja dnes asi neprídem, som včera bola na pracovnej večeri, prišla som o polnoci ... dnes ráno som dostala MS, takže sa tak cítim, ako zbitý pes ... ☹

zlaticakhalil
autor
14. nov 2008

majka majka majka tesili sme sa ze prides aby sme ta konecne spoznali aj tie co ta este fyzicky nepozname ☹
ja som dnes objednana ku kadernicke na 11:00 snad s tym spravi nejaky zazrak, vraj sa to da a bude to stat asi babu
takze menej na pijatiku do prdele ☹
dakujem vsetkym co si zo mna robili zarty 😉 ale ja to prezijem
takze vecer o 8:30 pred jednotou

neviem ci pride aj moja segra ale ak hej napnete usi lebo tak rychlo rozprava ze obcas mam co robit aj ja

simbbaa
14. nov 2008

OK ZLATIK TAK TI DRZIM PALCEKY verim ze sa kadernicke podari zazrak heh...prides jak hviezda 😉 😉 😉 tak vecer ...tesim sa 🙂 🙂

norik1
14. nov 2008

bude z teba cajoris Zlatka, queen of Rodeo 😉

zlaticakhalil
autor
15. nov 2008

cafte kozy
vcera bolo na 4- 😠 minule bolo lepsie
ked ste odisli Janku zacal balit obcan narodnostnej mensiny romskej 🙂
bola tam este aj tombola ci co no proste o nic ste neprisli ked ste sli domov

Jeane bude vrazda.... ty si sa niekde zasekla ze si neprisla????????? 😠

jeane1
15. nov 2008

nezasekla som sa zlati 😉 ale sekla som sa doma s polovičkou 😠 tak som už mala tak po nálade že sa mi nechcelo,a tak som kysla doma jak ťapa 😖 čože bolo zle a kde ste boli a prečo niekto odišiel skor 😕

norik1
16. nov 2008

Jeane sorry ale ked napíšem že som sa sekla s polovičkou tak tam dam smajlika he he ale ty si asi nemyslela sex..... 😵 práve že si sa mala obliecť a ísť a seknúť s pollovičkou a nekysnúť doma 😵

ale zhodujem sa so Zlatkou - v sobotu hrá asi iný DJ, lebo tento piatkový bol na prd...

Ináč cesta domov včera večer nemala chybu, na Ružíne sa na nás zavesil debil a celú Jahodnú nám rozsvecoval diaľkové svetlá....išiel za nami asi 5 metrov, všade hmla...keď mužík pribrzdil na 40, pribrzil aj on, keď ho púšťal, aby nás obehol - tak to nie....a tak celú cestu do KE...keď stretnete červenú oktávku ktorá svieti diaľkovými tak to bude super debil....ja som sa skoro posrala - malé decko vzadu, keď si predstavím, čo sa mohlo stať...

zlaticakhalil
autor
16. nov 2008

jeane aj tak si mala prist
bolo sice na hovno ale lepsie von ako byt doma no nie kocky? ved nechodime kazdy den
odisla skor Norika a Ivka lebo deti neposluchali 😉
my sme s jankou ostali az do zaverecnej nechcelo sa nam ist domov
moj stary povedal ze som bola hlucnejsia ako minule, ked sa pytal ze kolko som vypila povedala som ze 6 a potom ze si ale neuveril mi, bo som bola hlucna vraj
ale ze on ma vymkol 😠 tak to sa nerata...jasne ze som hlucna ked sa dobijam domov

zlaticakhalil
autor
16. nov 2008

cafte kozy oddychujete co? mne segra uz odisla resp. opatrovatelka ☹

jeane1
16. nov 2008

čafte 🙂 oddychujem až to bolí, malá mi je zasa sopľavá a kašle ☹ tak dufam že ju to do pondelka prejde 😝

norik máš pravdu nebolo to koli sexu 😉 ten mám rada 😝
na buduce už fakt dojdem aj keby biele cigáčatá padali 😀 😀 a simba nebola 😕

majka35
16. nov 2008

ahojte ... aj ja sľubujem, že nabudúce prídem určite ... prisaháááám ... 😲
ináč aj moja kašle a aj teplotu mala, ale zrazili sme ju paralenom, na kašeľ jej dávame kvapky, tak tiež dúfam, že do utorka sa vyliečime ... 🙄

norik1
16. nov 2008

Jeane, Simba= Ivka 😵

zajo510
16. nov 2008

ajojte kočky, tak som tu druhý raz, hihi...ale zato vás mám prečítané. aj moja mala najprv vysoké horúčky 2 dni, potom bol jeden deň kľud a naraz mi začala strašne kašlať a mala úplne uochatý nos.ešte kašle ale už našťastie odkašliava. jak vám fajne, že takto chodíte žúrovať. ja si ešte počkám na žúrky 😖

zlati, no to by som ťa chcela vidieť...hehe, je to lepšie ako bol "glóbus" v lete? ta to si mala meniť kaderníčku, ja myslela, že si sa v lete už "popálila" 😀

pridala som nové foto. papa

curly1983
16. nov 2008

caute herecky 🙂

jeane ja som sa tiez chytila s mojim a práve preto som sla, aby som si vyvetrala hlavu od neho 😎

Ja som sa aj vracala z disky domov, lebo ked som odchadzala von tak mala spinkala v postielke v spalni a majo zaspal v obyvacke co znamena ze keby sa mala zobudila tak majo nepocuje - takze som nemala pokoj ked som si predstavila malu ako placka a hlada nas po posteli .. tak som sla domov, zobudila maja, "preniesla" ho do spalne a spokojne sla naspat na disko 😀

Noooo nebolo zase az tak zle, az na toho DJ-a a bolo strasne vela ludi a vekovy priemer 16. V sobotu je asi lepsie ist, lebo asi bude menej ludi a snaaaaaaaad normalny DJ 😉

Majkaaaaaa nabudúce ideeeees 🙂

Zajko 🙂 pozerala som fotky, krasnu oslavu mala malá, pekné fotečky 😉

Ja pozeram Talent a som zvedava teda kto dneska postupi, jooj silna desiatka je dneska podla mna ... viac ludi by som si vedela predstavit aby postupilo 😉

šicko z mojej strany 😀

curly1983
16. nov 2008

joooooj a este to som chcela 😀 Detičky nech Vám rychlo vyzdraveju 🙂

majka35
17. nov 2008

ahojte ... no tak my sme celú noc prebdeli, malá 39 horúčky, nie a nie zísť dolu tá teplota ... no a nenormálne kašle, jak starý prekúrený chlap ... chúďatko, tak mi jej je ľúto, ani poriadne sa vyspať nemôže, lebo sa stále budí na ten kašeľ ... ☹ už som z toho na nervy, furt je chorá ... 😒 ☹

zlaticakhalil
autor
17. nov 2008

caute kocky rychle uzdravenie detickam prajem
nasa je chvalabohu zdrava
zajo mate pekne fotecky

no a to nabuduce..... neviem kedy to bude z mojej strany 😒