Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
17. nov 2008

Caute zeny 🙂

jooooj majka tak nech sa barborka ryyychlo uzdravi 🙂

zlati ty co vydumujes ? 😀 mala pojde k vasim a je 😉

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

ja???????????? nevydumujem nikdy 😝 😀
dik za mikulaska 🙂 mnam mnam 😀

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

betka esteze mas fotky v albume, bo zabudneme pomaly ako vyzerate 😀

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

chcela som nieco napisat ale zabudla som 😠 ☹ sklerotik

norik1
18. nov 2008

sa priznam - kto necitate kosicanky - som vcera vecer - vlastne predvcerom vecer "pokrstila" klavesnicu colou a rumom....este asi pol hodku sla.....vcera zapol muzik pc a sa veeeeelmi divil ze klavesnica nereagujeeeeee... a ja ze hm...ta to cooo...ta som bola dnes kupit novu a uz som vybrala taku, co vraj mozete oliat...pre pripad....bo bez klavesnice sa ani na koňa neprihlasim kurňa... 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

nevyhovaraj sa ze cola s rumom 😅
kazdy tomu inac vravi v dnesnej dobe :-ň

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

pocuj nechce sa ti ist s malym zajtra do centra alebo na projizdku
teraz to bude vsetko na prd ked sa pokazi pocasie budeme len sediet doma a kysnut ...v tom mame prax teda aspon ja 😒

zlaticakhalil
autor
18. nov 2008

norik... ryhclo si zdrhla zeby zase opravujes klavesnicu????? 😝

neboj nezavidim ti 😅

jeane1
18. nov 2008

jééj baby ta nás už ani do školky nechcu, 😠 malej nič neni len hlas nemá 😝 a vraj kašle ale dom aje jak dáblik 😀 😀

majka ja dávam malej homeopatika a tie ukludnuju kašel a nedráždi ju to tak a dnes som kupila aj muconasal s medíkom tak uvidíme či ten hlas vrátime do piatku bo naš tato má v piatok skúšky a nemám kam dať malu 😲

norik1
18. nov 2008

Zlati zajtra ideme ok?

jeane1
18. nov 2008

norik aj ja by som si dala colu s rumom ale chyba mi cola 😀

norik1
18. nov 2008

tak to nie je take zleeee... cola je vlastne len taky oblbovak a bez nej sa zaobides 🙂 😅

norik1
18. nov 2008

inac som nezdrhla....len sme s muzikom dumali, ako sa rozklada cestovna postielka....pol hodinu nam to trvalo he he...

curly1983
18. nov 2008

caute zeny 😉

norik sikulka si 😀 😀 😀 a hlavne ako si sa tvarila ze o nicom nevies 😀 😀 😀 ja nic - ja muzikant 😎

jeane ta co suseda nevyhrala auto ?

zlaticakhalil
autor
19. nov 2008

norik ta de si bola??? my sme boli s jankou v centre
zase prides so super vyhovorkou .... 😉

norik1
19. nov 2008

s jakou vyhovorkou? Sak ja ani neviem do ktoreho centra idete? Kedy? a ja tu smutna sama doma sedim.... nevies zazvonit na zvoncek ked ides okolo hmmm? 😵 😵

simbbaa
19. nov 2008

cawte zeny..mam jednu spravu dolezitu....stahujeme sa... 😒 ...na mier... 😒 budete mi chybat ☹ prveho balime ...cez jedneho znameho a do vacsieho bytu ..z jednej strany sa aj tesim ale z druhej nie ...budem tam sama ☹ ☹ ☹ cmukam vas vsetky

norik1
19. nov 2008

A to co takto rychlo?

zlaticakhalil
autor
19. nov 2008

norik ked ja som zabula ako sa volas 😅
simba to je super sprava 😠 😠
a preco tak narychlo hm? ved ste mali zmluvu aj nadalej ci nie

zlaticakhalil
autor
19. nov 2008

zajtra idem s rukou ku lekarovi a potom som freeeeeeeeeeeeeeee
takze teoreticky by sa aj dalo ist von ked nebude prsat
cinkneme si oky dokey

norik1
19. nov 2008

oki

curly1983
19. nov 2008

Joj ja neviem co zajtra doobeda, treba mi balit a neviem kedy to stihnem ... Pri malej si balenie viem zivo predstavit ako to bude vyzerat ... ja do kufra a ona z kufra 😀 😀 😀

simbaaaa ides preeeeeeec ??? ☹ joooooj to je smutna sprava ☹

norik1
20. nov 2008

Simba sak chlastat do Rodea moooozes prist, ne? 😵

simbbaa
20. nov 2008

juuj zlatka no tak na rychlo totiz to jeden rodinny znamy nam dal vediet ze ma volny byt co zdedil a da nam ho lacnejsie ako tu a este k tomu je vacsi byt ako tu..maly bude mat aj svoju izbicku a to je dolezite..hmmm akurat to ze to nie je na kvp ☹ ☹ ☹ ale ved ja myslim ze nebude problem vonku mozem ist sem tam s vami ved tu mam svokru a tu sme dost casto ...aj zit s vami pojdem to je iste.. 😉

misanik
20. nov 2008

Ahojte kocky, mam otazocku,neboli ste niektora fotit babatko niekde v Ke? Chcea by som dat maleho nafotit tak zhanam nejake referencie. Dakujem. 🙂

zlaticakhalil
autor
20. nov 2008

misanik ahoj, spytaj sa zaja510 jej svagor je prof.fotograf s atelierom tak sa spytaj ci ti da cislo, lebo ja mam ale bez opytania nedam...ved vies ako to chodi 🙂

zlaticakhalil
autor
20. nov 2008

simba verim ze este stretko nejake bude a ze budes chodit nadalej aspon na kona ked nebudes medzi nami.... boze vyznelo to ako keby si zomrela .... 😅

norik1
20. nov 2008

no nic, ved mozno sa este vratite na KVp, nie? Casom....mozno.... 😀

simbbaa
20. nov 2008

heh zlatka dobreeeeeee 😠 tha ty ma uz pod holu zem zaakopavas?hehe 😒 ...jasne ze sa uvidime ..ked budem u svokry dam znac o sebe nebojte sak chcem vs vidiet aj deticky jak rastu nie?tiez sa tesim na betkine drobne ze co to bude ne?aj ked mam tusak ze chlapcek 🙂 ....

norik moj mozno i to bude lebo o dva roky ceme brat hypoteku na byt a ja chcem jedine tu na kvp cize vyzera to tak ze budeme back 🙂
no ale viem ze vyzera to tak ze co sa tyka internetu tam v novom byte asi budeme mat az od januara hmm taze december jedine od svokry ked napisem 😒

norik1
21. nov 2008

ta co zeny, zijete abo co?