• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
Caute zeny :slight_smile:

jooooj majka tak nech sa barborka ryyychlo uzdravi :slight_smile:

zlati ty co vydumujes ? :grinning: mala pojde k vasim a je :wink:
17. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja???????????? nevydumujem nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dik za mikulaska :slight_smile: mnam mnam :grinning:
18. nov 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betka esteze mas fotky v albume, bo zabudneme pomaly ako vyzerate :grinning:
18. nov 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcela som nieco napisat ale zabudla som :angry: :frowning2: sklerotik
18. nov 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa priznam - kto necitate kosicanky - som vcera vecer - vlastne predvcerom vecer "pokrstila" klavesnicu colou a rumom....este asi pol hodku sla.....vcera zapol muzik pc a sa veeeeelmi divil ze klavesnica nereagujeeeeee... a ja ze hm...ta to cooo...ta som bola dnes kupit novu a uz som vybrala taku, co vraj mozete oliat...pre pripad....bo bez klavesnice sa ani na koňa neprihlasim kurňa... :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevyhovaraj sa ze cola s rumom :sweat_smile:
kazdy tomu inac vravi v dnesnej dobe :-ň
18. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocuj nechce sa ti ist s malym zajtra do centra alebo na projizdku
teraz to bude vsetko na prd ked sa pokazi pocasie budeme len sediet doma a kysnut ...v tom mame prax teda aspon ja :unamused:
18. nov 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik... ryhclo si zdrhla zeby zase opravujes klavesnicu????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neboj nezavidim ti :sweat_smile:
18. nov 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj baby ta nás už ani do školky nechcu, :angry: malej nič neni len hlas nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj kašle ale dom aje jak dáblik :grinning: :grinning:

majka ja dávam malej homeopatika a tie ukludnuju kašel a nedráždi ju to tak a dnes som kupila aj muconasal s medíkom tak uvidíme či ten hlas vrátime do piatku bo naš tato má v piatok skúšky a nemám kam dať malu :astonished:
18. nov 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlati zajtra ideme ok?
18. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik aj ja by som si dala colu s rumom ale chyba mi cola :grinning:
18. nov 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie je take zleeee... cola je vlastne len taky oblbovak a bez nej sa zaobides :slight_smile: :sweat_smile:
18. nov 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som nezdrhla....len sme s muzikom dumali, ako sa rozklada cestovna postielka....pol hodinu nam to trvalo he he...
18. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny :wink:

norik sikulka si :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne ako si sa tvarila ze o nicom nevies :grinning: :grinning: :grinning: ja nic - ja muzikant :sunglasses:

jeane ta co suseda nevyhrala auto ?
18. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik ta de si bola??? my sme boli s jankou v centre
zase prides so super vyhovorkou .... :wink:
19. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s jakou vyhovorkou? Sak ja ani neviem do ktoreho centra idete? Kedy? a ja tu smutna sama doma sedim.... nevies zazvonit na zvoncek ked ides okolo hmmm? :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte zeny..mam jednu spravu dolezitu....stahujeme sa... :unamused: ...na mier... :unamused: budete mi chybat :frowning2: prveho balime ...cez jedneho znameho a do vacsieho bytu ..z jednej strany sa aj tesim ale z druhej nie ...budem tam sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: cmukam vas vsetky
19. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to co takto rychlo?
19. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik ked ja som zabula ako sa volas :sweat_smile:
simba to je super sprava :angry: :angry:
a preco tak narychlo hm? ved ste mali zmluvu aj nadalej ci nie
19. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra idem s rukou ku lekarovi a potom som freeeeeeeeeeeeeeee
takze teoreticky by sa aj dalo ist von ked nebude prsat
cinkneme si oky dokey
19. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki
19. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja neviem co zajtra doobeda, treba mi balit a neviem kedy to stihnem ... Pri malej si balenie viem zivo predstavit ako to bude vyzerat ... ja do kufra a ona z kufra :grinning: :grinning: :grinning:

simbaaaa ides preeeeeeec ??? :frowning2: joooooj to je smutna sprava :frowning2:
19. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simba sak chlastat do Rodea moooozes prist, ne? :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj zlatka no tak na rychlo totiz to jeden rodinny znamy nam dal vediet ze ma volny byt co zdedil a da nam ho lacnejsie ako tu a este k tomu je vacsi byt ako tu..maly bude mat aj svoju izbicku a to je dolezite..hmmm akurat to ze to nie je na kvp :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ved ja myslim ze nebude problem vonku mozem ist sem tam s vami ved tu mam svokru a tu sme dost casto ...aj zit s vami pojdem to je iste.. :wink:
20. nov 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, mam otazocku,neboli ste niektora fotit babatko niekde v Ke? Chcea by som dat maleho nafotit tak zhanam nejake referencie. Dakujem. :slight_smile:
20. nov 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
misanik ahoj, spytaj sa zaja510 jej svagor je prof.fotograf s atelierom tak sa spytaj ci ti da cislo, lebo ja mam ale bez opytania nedam...ved vies ako to chodi :slight_smile:
20. nov 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simba verim ze este stretko nejake bude a ze budes chodit nadalej aspon na kona ked nebudes medzi nami.... boze vyznelo to ako keby si zomrela .... :sweat_smile:
20. nov 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, ved mozno sa este vratite na KVp, nie? Casom....mozno.... :grinning:
20. nov 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh zlatka dobreeeeeee :angry: tha ty ma uz pod holu zem zaakopavas?hehe :unamused: ...jasne ze sa uvidime ..ked budem u svokry dam znac o sebe nebojte sak chcem vs vidiet aj deticky jak rastu nie?tiez sa tesim na betkine drobne ze co to bude ne?aj ked mam tusak ze chlapcek :slight_smile: ....

norik moj mozno i to bude lebo o dva roky ceme brat hypoteku na byt a ja chcem jedine tu na kvp cize vyzera to tak ze budeme back :slight_smile:
no ale viem ze vyzera to tak ze co sa tyka internetu tam v novom byte asi budeme mat az od januara hmm taze december jedine od svokry ked napisem :unamused:
20. nov 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co zeny, zijete abo co?
21. nov 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok