Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jeane1
21. nov 2008

čafte ženy 🙂 dnes som domáááááá 😵 tatik má skúšku a peťka sa ešte lieči z kašla len ju to nejako obchádza dufam že v pondelok im tam nezakašle 😠 bo ma porazí

curly suseda skončila druhá a jej manželík asi štvrty /neviem/ dostali každy po 10tis. a ona sama ešte 100tis. 😉 ta sa oplatilo tam 5 dní vystávať neeeeee 😀

simbaa aspon budeš mať bližšie do mesta a tam su discy dlhšie otvorene 😀 ako na kvp 😲

norik1
21. nov 2008

jeane a to kde rozdavaju take prachy za vystavanie? 😵

Inac ja som bola na diske s kalkulackou pre teba v kabelke...ta sme si mohli rundy na euro prepocitavat he he 😵

jeane1
21. nov 2008

hehe norik keby som vedela ta nedojdem 😉 dnes pojdete vonku žeby sme hodili stretko na euro 😀

curly kam cestuješ že balíš

jeane1
21. nov 2008

a prach ysa rozdávalai na súťaži ruka na auto čo bolo v optime 😀

norik1
21. nov 2008

jaaaaj... tak to som sla okolo he he plno ludi...a ja ze co, prachy rozdavaju?

jeane1
21. nov 2008

baby mohli by sme sa dnes stretnut v Dracovom Parku otvorili tam ľadovu plochu na korčulovanie a celý víkend je zadarmo 😉

zlaticakhalil
autor
21. nov 2008

super a kde je ten draci park, ja som sice bez malej lebo dneska ostava u deda
strasne ju chcu a mne to vyhovuje lebo aj stary ide prec zajtra

gratulujeme ku skuske

susede blahozelame, boli sme sa na nu kukat 3 dni myslela som si ze to vyhra

jeane1
21. nov 2008

zlati niekde medzi drabovou a polícou máš to niekde pod oknami 😀 len mne mala spí už dobré dve hodinky tak dufam že sa tam dovalíme ešte dnes ak nie tak zajtra doobedu určite to ti prezvoním na pevnu /ak pošleš na IP/ 😉 😀

misanik
21. nov 2008

zlatica, dakujem 😉 , ja som ani nemyslela cislo, skor ci nemate niektora osobne skusennosti s nejakou. V nostalgii ste neboli niektora fotit?
Inak aj ja som z kvp.

zlaticakhalil
autor
22. nov 2008

dakujem pekne za pozvanie Jeane ale my nie sme doma ☹
sme u babky lebo nas tatik je v praci

misanik - osobne skusnosti nemam a o nostalgii som pocula len to naj
si z KVP a odkial blizsie ak smiem vediet

junovka
22. nov 2008

caute baby....
chcela som vas poprosit, ci nemate nejaky dobry receptik na kokosovu plnku 🙂 Vdaka 😉

misanik
22. nov 2008

zlatica, som z huskovej. Nad tou Nostalgiou rozmyslam. Este sa dohodneme, ci ho budeme fotit teraz, alebo pockame, ale mne sa teraz zda taky zlaty 🙂 , ale to sa mi asi bude sdat stale, co? No kazdy mesiac do atelieru nepobezime 😀
inak boli sme sa dnes prejst pri tom klzisku co ste tu pisali, pekne to tam je 😵 , som o tom nevedela

zlaticakhalil
autor
23. nov 2008

takze klzisko je super co??? aj ja sa tam prejdem asi...
huskova je dost daleko misanik ☹ aspon pre mna 😖 ja som taky lenivy cloviecik
snad dame nejake stretko

jeane1
23. nov 2008

prejdite sa 🙂 práve ho otvorili o druhej len mi musíme počkať bo mi ešte malá spinká a je to presne vedľa polície a bude otvorene až do 20,30

zlaticakhalil
autor
23. nov 2008

no az teraz som prisla na net a citam o klzisku
joj
skusim sa tam pozriet zajtra predtym nez pojdem do centra so sarinkou

misanik
24. nov 2008

zlatica daleko? ja mam pocit ze to KVP je strasne male. Sme tu asi 4 roky, ale kym som nebola na materskej ani som to nepoznala, teraz ked chcem pokocikovat aspon 2 hodinky, tak to poobchadzam cele 🙂
Inak dnes mam take nervy, sused pod nami preraba jadro, taky randal, od rana vrtaju do panela, dieta nema sancu spat v tom hluku a mne sa velmi nechce v tej kose byt cely den vonku 😝

curly1983
24. nov 2008

cafte zenuse 🙂

boli sme u sestry vo Zvolene tak nám bolo dobre 😉

jeane tak skoda teda ze suseda nevyhrala auticko ale aj 100 tisic potesi 😉

ivka a kedy sa stahujete ? Ešte by ste mohli dojst s Ramonkom do centra niekedy este pokial ste na KVP 😉

norik aj ty dojdes ??? Zajtra s ninus isto ideme, ved v tomto pocasi vonku nehroziii 😒

zlati ale kde huskova je daleko, sak za pekneho pocasia sme skoro kazdy den tym smerom chodili na "vylet do lidlu" 😀

misanik inak vitaj medzi nami 😉

norik1
24. nov 2008

Iba keby som dobehla lebo medzi 10-tou a 12-tou maju prist menit stupacky....bo tepla voda nam tecie tak, ze sa ani osprchovat neda... 😎

curly1983
24. nov 2008

😀

tak to kedy by si dobehla teda ? ja tam dôjdem asi okolo pol desiatej ...

norik1
24. nov 2008

pevne verim ze pridu o desiatej, spravia co musia a iduuuuu... je totiz mozne ze zajtra este nic robit nebudu, len pridu okukat - ja sa do toho moc nevyznam....

curly1983
24. nov 2008

norik no sak uvidis ako bude, kedy prídu - odídu 😀 My zajtra tam asi okolo pol desiatej, desiatej pojdeme 😉

norik1
24. nov 2008

Oki tak ja sa nejak dotrepem 😎

misanik
25. nov 2008

curly dakujem 😵 no nevedela som o tejto teme, chodim na "kona" ale do majoviek 🙂
Norik, pozeram, ze amme skoro rovnako stare deti. Kam chodite plavat? Nechodis niekam cvicit na loptach?

norik1
25. nov 2008

Chodime do Sace, v stredu a v sobotu. Na lopty sme chodili trosku ale sme prestali - do metropolu...ty kde chodis?

misanik
25. nov 2008

Nechodim zatial nikam, plavanie chcem az na jari (ale asi budeme chodit na rehabilitacne v novej nemocke) a lopty... este musim rozmysliet, neurologicka mi odporucala bc zuzi, na terase, ale mam rizikove dieta, tak sa snazime toto obdobie do jari ho maximalne chranit a nechodit velmi medzi vela ludi. Ale je to tazke, keby sme sa mali riadit podla odporucani lekarov, tak ani stari rodicia by ho nevideli az do 1 roka skoro... no da sa to?

norik1
25. nov 2008

Aj ja chcem zacat v novej nemocke - ukoncili sme vojtovku a mozme ist plavat. Cakala som len na plavky ktore mi prisli vcera...mozme potom daco riesit spolu 😵
A co vam vlastne je? preco ste rizikovi?

misanik
25. nov 2008

norik, aj my sme akurat minuly tyzden ukoncili vojtovku. Vam sa co stalo?
mNe sa norko nadychol plodovej vody s obsahom smolky (ta prva stolica dietata), tak mal tazky zaciatok, apgar skore3, 18 dni dychali za neho pristroje, chemicky zapal pluc, sepsu... proste si odkrutil na zaciatok kadeco, tie plucka ma teda este slabsie, boja sa lekari ako by u neho RSV vyroza vypalila.

norik1
25. nov 2008

moj zlaty... my sme mali salonelozu a v 9 tyzdnoch schudol na menej ako sa narodil... tak potom motoricky trochu zaostaval, ale uz to dobehol.
Ked sa stretneme tak ti poviem ako skoncila kamoska s podobnym pribehom ako ten vas, len oni na tom boli horsie...

zlaticakhalil
autor
25. nov 2008

cafte kozy
curly pre mna to je daleko ta huskova ked si predstavim ten kopec ku lidlu....uz teraz nevladzem 😉
dneska sme sa boli od rana sankovat, sarinka sa tak vytesovala mam fotky idem stiehnut a ked sa mi bude chciet tak aj poslem
sorac baby ze som dnes neprisla do centra ale aj mna zlakal sneh 😅

norik1
25. nov 2008

Ja este furt cakam na vodara... 😠