Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

norik1
27. nov 2008

no ne take kocky ste...obidve🙂 aj s tym langosom v brusku he he

Inac ste si vsimli ze Simba odkedy bali kufre ta uz nas nelubi? ani nenapise ani nic?

majka35
28. nov 2008

ahojte baby, kedy sa chystáte dnes na prechádzku? ... ja som trčala týždeň doma, včera som bola trošku s malou v obchode, ale dnes už s nou idem von dlhšie ... chlopa doma nemám a ja sa už tak nudím, že až ... 😖

curly1983
28. nov 2008

majka ahoooj 😉 dneska nejdeme na prechadzku ale myslim ze sa ide do centra okolo pol desiatej - desiatej 😉 Prídes ? 😉

curly1983
28. nov 2008

tak nejdem to centra teraz, musim cakat na UPS 😠

norik1
28. nov 2008

Baby a nechystate sa do Optimy? otvaraju tu novu cast...

curly1983
28. nov 2008

norik dneska to otvaraju ???

ake zaujimave nove obchody tam maju byt ?

norik1
28. nov 2008

juj celu tu cast az zajtra, ale ja tu kukam na letak C&A a tam ze "otvarame 28.11 v piatok o 9.00"... tak teraz neviem...

misanik
28. nov 2008

ahojte, norik a ake tma maju byt obchody? Aj H&M? no ked to otvaraju tak tam bude blazinec, mne ma prist niekedy o tyzden mamka, ze by postrazila maleho tak pojdeme kuknut, s malym nechodime do nakupnych centier teraz v sezone vyrusov. Ale som na to uz zvedava 😵 Ale ja som este ani Kiku neokukla, raz bol v lete pokus, ale maleho to omrzelo uz po 10min 😠

majka35
28. nov 2008

ahojte ... curly, ani by som nemohla ísť do centra, lebo malá mi chodí spávať okolo 10.30 ... ja sa s ňou pôjdem prejsť poobede ... tiež by som šla kuknúť do hypernovy, nejaké darčeky pokúpiť, ale s malou teraz po všetkých jej chorobách radšej nie

zlaticakhalil
autor
28. nov 2008

cafte kocky
misanik pokial som dobr pocula malo by tam byt aj H and M 🙂 neviem kde je ten zavinac hihi
ja pojdem do novej optimy ale az neskor lebo tento vikend to bue blazinec

inac mamka moja zlatucka nam spravila krupicu a lievance tak sme sa so sarinkou napraskali ze az
zajtra tu sarinku necham a idem s chlopom si kupit mikrac a novu zehlicku
musim ist bo sarka vraj bije babku 🙂

norik1
28. nov 2008

Hej babka to ma za tie lievance he he 😀 😀

Ma tam byt H&M, C&A, Marks & Spencer...hura hura pecene kura 😀

misanik
28. nov 2008

zlatica, zachran babku 😀
No to sa tesim aj ja 😵 pojdeme kuknut ked opadne sialenstvo. Norik a bola si tam?

norik1
28. nov 2008

nebola som nakoniec....lebo sa bojim ze zmenili datum otvorenia neskor jak vysli letaky... a nakoniec, kvoli CaA sa mi tam nechcelo....tak som sa na to....este mozno ze keby svietil oskar tak by som sla, ale takto? ani prd 😵

misanik
28. nov 2008

😀 mas pravdu, ved to neutecie. Chodis tam pesi?

norik1
28. nov 2008

Ano, aj🙂ked idem aj na nakup tak beriem auto 🙂

zlaticakhalil
autor
29. nov 2008

cafte baby
dneska bol vraj osial v optime a niektore obchody ani neboli otvorene pokial viem
taky marks and spencer nemal ziaden tovar

norik1
29. nov 2008

nasi boli rano o desiatej nahodou bo sli na chalupu a mama vravela ze tam bolo ludi tak normalne...aôe poobede led sme sli okolo tak auta trcali az von z parkoviska....taky brutal....ja idem asi v pondelok rano 😕

zlaticakhalil
autor
30. nov 2008

mala prave vstala tak musim ist 😠
stihla som az zapnut PC 😠

zlaticakhalil
autor
30. nov 2008

uz sme napapane a ideme trosku vonku
je celkom dobre pocasie 🙂
isla by som kuknut aj do optimy ale asi bude vela ludi no uvidime
prajeme pekny den

P.S: inac pisala som simbe sms a neodpovedala 😠 🙂

zlaticakhalil
autor
1. dec 2008

cafte baby ako sa mate? my sme dnes boli s betkou a ninkou v centre celkom dobre bolo
ninka si pre istotu doniesla svoj kociar 😉
simba je busy so stahovanim ked sa neozyva ☹

norik bola si v optime?myslim dnes je pondelok 🙂

simbbaa
1. dec 2008

cawte zenusky...zlatka prepac ze som neodpisala no sama neviem kde mi hlava stoji...cely tyzzden prerabame malujeme pratame ,som znicena ako otrok...vsetko ma boli cely tyzden sme zatial u svokry lebo dole byt som uz odovzdala v sobotu ...vcera a predvcerom som mala dokonca teplotu strasne som z toho vsetkeho vycerpana a unavena... 😒 clovek by nepovedal ze v jednoizbovom byte moze byt tolko veci 😠 ....vsetky vas pozdravujem a posielam pusinku detickam 🙂 internet tam tiez zatial nemame musime nahlasit a kym to zapoja tak si pockam... 😠 ok tak zatial pa...bozkavam vas

curly1983
1. dec 2008

jeeej ivka ahoooooj 😵 tak makate, stahujete, malujete .. no verim ze mas dost, ale stoji to zato 😉 Potom uz budes len oddychovat a vychutnavat si krasne byvanie 🙂 Pozdravujeme Ramonka a ukaz sa nam coskoro na KVP 🙂

ženy špice ??? ja tyzden cakam na serial Klinika Grace, dneska mi chodí a nezabudla som na neho ? 😠 😠 😠 boze taka som nasrata na seba zato teraz ze asi ani nezaspim 😀

norik1
2. dec 2008

fuuuu Curly ta to by ma tiez nasralo....ja si zasa kazdy den chystam nahrat NCIS co chodi o 14.20, este nemam ani jednu cast 😎

norik1
2. dec 2008

juj simba ta to som rada ze zijes 😵 vydrz to s nervami a daj si poldeci 😵

zlaticakhalil
autor
2. dec 2008

cafte kocky specialny pozdrav pre simbu a ramonka
som rada ze ste ok
to co sa vam vsetkym porobilo ze
malujete byty? hm? zeby vianoce vam klopu na dvere tak treba vypratat pre jeziska? 😝
ku nam pride asi len cert 🙂
ja som bola dobra 😀

zlaticakhalil
autor
2. dec 2008

norik poldeci by bodlo lebo dnes nam prisli vysledky sarkine a nic sa nezmenilo sme nadalej vysoko alergicky na mlieko 😠

curly ...kedy kolaudujeme? 😉

simbbaa
2. dec 2008

JUJ THA TAKE POLDECO BY BODLO ...asi si jedno dneska urvem hehe inak dnes uz ideme do noveho....tak sa tesim ...len zistujem ze mi chybate ☹ ☹ ☹ hmmm...tak vas cmukam kocky moje

norik1
3. dec 2008

Cmuky Simba aj Ramonkovi 😲

curly1983
3. dec 2008

ja uz tesim na vianocne trhy a na varené vinecko 😉 staci namiesto poldeca 😝

zlaticakhalil
autor
4. dec 2008

aj my sa tesime vraj zacinaju od zajtra takze v sobotu pojdeme aj so starym
sarinka v sobotu ostava u deda takze u nas doma basavel 🙂
sukromnyy ...... 😀