Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
6. dec 2008

cafte baby pekneho mikulaska vam prajeme
dneska sarinka ostava u deda a babky
zajtra ideme na nakupy do beverly hills 😀
vraj tu je nejaky obchod co sa tak vola a su tam 75 % zlavy
nasi nakupili napr. detske gatky balene po 3 kusy za 5,50 a detske mikiny a teplaky po 55 sk
tak ideme zajtra kuknut ze co to je
dam vam potom vediet

zlaticakhalil
autor
7. dec 2008

tak co kocky este oslavujete mikulaska???? 😀

norik1
7. dec 2008

Ta cajoris ja cakam na referat ako bolo v beverly hills a kde to je??? 😀 😀

noooo my sma mali este takeho divneho Mikiho, maly len cumel a nechapal vo co gou... dostal cokoladu - no na co mu bude....od svagriny (okrem ineho) vyzivu s medom....maly pije hypoalergenne mlieko (preto kupila nemliecnu kasu - aspon ze tak) no a med vobec ze neni alergen jak svina....ach booooze....od svokra nahrazku kinderka - nemoze ani cokoladu, ani tu hracku....esteze som stihla mame povedat nech kupi ovocie 😵

zlaticakhalil
autor
8. dec 2008

mi sme mali bohateho jeziska az prilis bohateho.... mala si ho ani nezasluzi 😀
ale ja hej hihi
v beverly hills bolo dobre kupila som len nejake hluposi zaidna slava za 100 000 sk to nebola 😝

norik1
8. dec 2008

ta kde to je? ci neprezradis?

zlaticakhalil
autor
10. dec 2008

ja ani nevim presne niekde na holubyho oproti hotelu strojar
inac sarinka ma uz 2 den 40 horucky takze sa liecime, vraj ma anginu
a k tomu vsetkemu este riesim aj jej mlieko lebo mi ho nehccu preplacat ved viete ze jedna plechovka mlieka stoji 2300 a mam ju tak na 3-4 dni
mam nato vsetko nervy
ked sa serie tak poriadne 😠

norik1
10. dec 2008

jeskove oci ta to poriadne mlieko pije.... to ake je?

misanik
10. dec 2008

Ahojte, zlati, sarinke skore uzdravenie. To preco take drahe mliecko? Mate alergiu na bielkovinu km?

jeane1
10. dec 2008

zlatka želám skore uzdravenie aj mi sme mali 40 horučky ☹ z nedele na pondelok a liečime sa už pomaly tri týždne z nejakeho zápalu anedajbože ho vyliečiť 😢 tak ma včera nahnevala Petkina lekárka že dnes som bola po kartu a zajtra ideme k inej lekárke kde jej aj krv zoberu anepošlu ma domov ako táto p..., že to sa vylieči samo 🙄

norik1
10. dec 2008

Jeane si jej mala povedat ze samo otvara dvere he he ale vazne to ziadna sranda nie je taka lekarka...to zadku taku poslat...a kde mas doki nech viem kde neist?

jeane1
10. dec 2008

tam kde aj curly 😝 a to som jej k tomu všetkému aj ja poradila nech ide k nej 😖 ta mi nandá 😖

norik1
10. dec 2008

a uz mas novu? ja mam dobru, furt ma ale plnu cakaren...

jeane1
10. dec 2008

prešli sme k dávidkovej 😉 mi sme pred tým bývali na furči a tak tam sme mu aj nechali reku preložíme ho až ked pojde do školy ale táto Petkina sa mi nejak nepozdávala tak reku ešte počkáme a dobre sme urobili, mala mi asi pred 3 týždnami vracala v škole nechodila dva týždne do školy reku že nejaký vírus nedala nám žiadne lieky nič 😠 vraj prejde samo keby som nedávala homeopatiká tak neviem neviem potom prišla zapálená pišula - tak som dala z vlastnej iniciatívy na rozbor moč a samozrejme zvýšene leukocyty tak zasa šup k lekárke odišli sme s mastičkou na pišulu vraj prejde samo prešiel tážden a další moč na rozbor už bol negatívny /podotýkam žiadnu mastičku som male j nedala iba snad dvarazy/ prešlo samo jak vravela ale čo čert nechcel v nedelu nám vyšla teplota a nie mala 40 tak davaj v pondelok k lekárke reku už niečo dá 😀 😀 figu nič vraj nech sme radi že iba jeden den mala taku teplotu/ po sirupoch čo som v nedelu dával som bola rada že jej v pondelok klesla/ ta ma išlo poraziť dufala že aspon krv vezme alebo niečo povie ---- nič 😲 😲 vraj žiadna školka celý týžden ani pomysliet že ten vírus sa musí doliečiť ta ti poviem nechytíš nervy. peťka išla pekne krásne do školky ved mali mikuláška a tešila sa celý týžden ta ju nedám a zajtra maju vianočne vystupenie a máme sedieť doma ked sa tak tiež vytešuje

simbbaa
10. dec 2008

avojte caje....juuj ako tak citam vsetci ste chorunki.. ☹ my sa zatial drzime akurat soplik mame ..naopak ja som prekonala nejaku anginu ci jaku rit som lezala dva dni v posteli este ze mamsvokru 😉 uz mi je lepsie..len som sa modlila aby sa nechytil maly..dnes nam napojili internet super 🙂 tak uz mozem chatovat heh..

posielam boztek sarinke...boze 40 tky?aj zabaly si jej musela davat ze zlatka?kde to chytila ?

norik.....a vy ako?maly filipko nie je chorucky?dufam z nie 🙂

janka?aj vas bozkam ...a chybate mi hmm.. ☹

betka...cmukam vas tiez...aky bol mikulas?u nas bol taky velky ze mam sladkostia az do marca hehe..

norik1
10. dec 2008

he he cajoris no vidim ze si to prezila to stahovanie bez ujmy na zivote 😀 😀 tak to sa tesime cmuky Ramonkovi

My sme zatial zdravi klopi klop na drevo=na celo he he zaciname lozit ta to sranda velka.... postavi sa na kolena oprie o lakte a sup ho dozadu...namiesto dopredu he he....

ty sa pochval ako v novom, vsetko ok? Ako Ramonko na stahovanie a vlastnu izbicku?

zlaticakhalil
autor
11. dec 2008

ahojte kocky
tak my sme dnes uz so sarinkou natom lepsie, davali sme jej zabali aj na noc v nich aj spala ale chvalabohu to preslo
zato na mna nieco lezie a nie je to moj chlap 🙂 ani neviem ako vyzera lebo sarinka spi medzi nami uz viac ako tyzden
mne to vyhovuje ale stary .. 😠 😀
zacali jej od dnes tiez sopliky ani ten kasel nie je ruzovy stale je taky suchy davam jej hedelix

misanik - my sme alergicky na bielkoviny KM a KM samotne
uz ho berieme 6 mesiacov a daslich 6 este vraj budeme ked nam ho da poistovna lebo su s tym take problemy ze az
ja uz neviem co si mysliet o tych poistovnich oni si snad myslia ze mlieko ktore jej davam asi nedavam jej ale nejakym zvieratam ked to takto kontroluju
mne ta tepsa co robi na reviznom povedala ze nech si ho sama financujem
ked som jejpovedala ze co to mlieko stoji nechcela mi verit
vychadza to na mesiac cca 13 000sk
nepoznate nejakeho sponzora????
normalne mam nervy z toho co vsetko si musim vybavit
ma to robit lekar, ale lekar nato nema cas tak to spravi pacient aj napriek tomu ze v posteli lezi decko s 40 horuckami
proste cisto fasa
dnes mam volat na gastro ze ako to bude dalej fungovat s tym mliekom
potom vam dam vediet

zlaticakhalil
autor
11. dec 2008

simba cauko ako sa mate? a ramonko??? uz je urcite velky a frajerku uz ma? 😉
vcera volala svokra ze kedy prideme a tak
chcela malu k telefonu my sme sa so starym bavili ako sarka nechce nic povedat svokre
tesim sa ked tam pojdeme a bude ticho 😀

stretla som aj jarku aj jej mala je chora
lekarka povedala ze to a je asi z mikulasa mozno tam bol niekto chori ale to uz neriesim

simba mas IP

zlaticakhalil
autor
11. dec 2008

idem si lahnut lebo mi je akosi cudne
pekny den baby a nebudte chori
a vy co ste chori rychle uzdravenie prajeme

misanik
11. dec 2008

zlatica, drzim palce a hlavne pevne nervy, je to katastrofa s tymi poistovnami ☹

norik1
11. dec 2008

Juj Zlatka sa uzdravte a hlavne nech sa vam podari poriesit to mliecko aj tu poistovnu...co ma chudak decko pit?

zlaticakhalil
autor
13. dec 2008

cafte tak mlieko uz mame vyriesene bude nam ho nosit lekarka z gastra lepsie ako nic vcera bol pre 2 kusy pre ne moj stary
tie poistovne je fakt katastrofa
cely zivot si tam ludia platia peniaze a ked sa im nedajboze nieco stane tak nieco ochotny ti to preplatit
hlavne ze platime 😠
teraz je u babky bambulka lebo akosi som ochorela asi od malej
vzala som si diazepam na spanie ale nezabralo to... ked mam upchaty nos neviem dychat fuj je to strasne
kvpaky si davam kazdu hodinu ale aj tak je to o nicom
verim ze vy vsetky ste zdrave

misanik - aj vy ste alergici na KM?

simbbaa
13. dec 2008

zlatik nedavaj si diazepan je na nervy daj si dithiaden mojko.. 🙂 idem pa som len na skok bozkavam seckyyyyyyyyyyyyycccccccchh....... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😝 😝 😝 😝 😝

zlaticakhalil
autor
13. dec 2008

ta ja ani sama neviem co som si vzala, ale asi toto na spanie 🙂
a nespala som
aj my sme u babky teraz a idem konzumovat 😀

zlaticakhalil
autor
13. dec 2008

cafte dala som nove foto z mikulasa tak ak chcete tak sa kuknite
papa

zlaticakhalil
autor
13. dec 2008

vosli az 2 fotky ostatne su prilis velke a neviem ako ich zmensit skoda
boli pekneeeeeeee ☹

misanik
13. dec 2008

Ahojte.
zlatica, nie, nie sme, teda dufam 😉 ale som o tom co to citala. Ale poistovne ... sme si prezili svoje, ked mal otec uraz a bolo treba vybavit prevoz... skoda reci. Teraz sme ale pumpli doveru, lebo uz som kukala, preplatili konecne neonatologii noruskovu liecbu a je to necelych 500tis... islo to este z mojej. Hovoril Krcho, ze sa budu vykrucat, tak som schvalne pozerala na webe stav uctu a trvalo to, ale zaplatili, som rada ze im to zaplatili, lebo nam fakt pomohli.
Fotky su perfektne 😀
A na spanie fakt dithiaden nie diazepan, ten je len na uvolnenie krcov a svaloveho napatia, to nepomoze. Alebo poldeci 😉 ak nepomoze aspon neuskodi 😉

zlaticakhalil
autor
13. dec 2008

ahoj tak aspon vies ako to chodi s poistovnami ja mam doveru a sarka vseobecnu
kazda postovna ma svoje plusy aj minusy
proste slovensko

zlaticakhalil
autor
14. dec 2008

cafte zeny tak ako?ja som umyvala rano okna a teraz prsiiiiiii 😠 😠
furt mam take stastie

simbbaa
14. dec 2008

my ideme dnes do mesta poobede tak som zvedava co tam bude...mam trosku stresy lebo neviem co mam kupit rodine n jeziska som z toho na ... 😒

norik1
14. dec 2008

Ivka len nech vam neprsi - to je zaklad...vino si date tak ci tak he he he