Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
14. dec 2008

ahojky ja uz mam nakupene a dokonca aj zabalene darceky hihi dneska sme ich prave odniesli k nasim
bola som uz aj nejake kolciky kupit lebo nepeciem ...spolieham sa ze mi niekto nieco dohodi 😅 😅
u mojej mamy robime medovy kolac a mozno nieco makove a to je vsetko
linecke som si kupila aj tie oplatky co su plnene cokoladou ale neviem ako sa volaju
ku nam vianoce uz mozu prist uz aj okna mam umyte aj postelne vymenene takze nech sa paci santa otvarame dvere
dones nam darceky a vela darcekov lebo sme boli dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
14. dec 2008

dajte si vinko aj za mna
pocasicko ti vyslo takze darceky su nakupene
napis co si kupila mozno este nieco dokupim
baby kde zozeniem super postelne pradlo za super ceny?
dneska sme 3 vyhodili manzel povedal ze uz su velmi stare
aj boli mali asi 8 rokov 😅

simbbaa
14. dec 2008

cawte zeny tha taky vellky prd som nakupila 😒 ..ale dali sme si aspon vinko aj ked som taka nervozna bola bo milion tisic ludi som nevedela kde a komu stupem na nohy...jooj ale malemu sme kupili tie blikajuce rohy na hlavu heh ne taky zabity bol v nich aj palicky svetelkujucu tha normalne sa zhypnotizoval z nej nepustil ju z ruky celu cestu domov ,...ale uz ju roztankoval uz nejde ☹ ked on jak divy s nou vsade bije o zem .. 😢

norik1
15. dec 2008

heeeej my sme zatial v balonovom stadiu 😀 kupili sme malemu Santa Clausa balon - pytaju zanho 150 korun hoväda nenajedene, no ale co, nekupis???

simbbaa
15. dec 2008

ANO BALONIKY tam boli po .... a neskutocne ceny tiez maly dostal zraloka a o pol hodku bola ta palicka polamana...hmm..ramonko je jak termonator vsetko hned zdevastuje...neboj norik aj teba to caka...heheh.. 😀

norik1
15. dec 2008

Hej SImba ta to polhodka? to nahodou celkom dlho vydrzala ta palicka...mala si Ramonka pochvalit ze tak dlho vydrzala heh 😀
Inak tesim sa na ten vek 🙂

zlaticakhalil
autor
16. dec 2008

no my sme tiez kupili malej toho kacerka tweety a stal 180 sk taky maly balon do frasa
a po troch dnoch sa sfukol tak ho mame ulozeneho bo skoda vyhodit 😅

zlaticakhalil
autor
16. dec 2008

joj baby ta ja som sa obzrala
dala nam kamoska z madarska pirohy plnene tvarohom
vyyyyyyyyyyborne a potom som zjedla este 3 spisske parky 😅

norik1
16. dec 2008

Zlati no fuj...teda mnam 🙂 idem si upiect zemiaky s tatarskou 🙂

simbbaa
16. dec 2008

norik ano aj ja som sa tesila na ten vek a teraz ked ho ma tha katapultuje vsetko doma hehe ale nevadi sak to ho raz prejde...minule jedol hlinu z kvetinaca cipana...a najviac najradsej ma smetny kos ....a co sa jedenia tyka tak to minimalne TRI krat denne vysavame bo inak by som mohla zasobovat struhankaren... 😖

tha zlati ty sa mas...mne nikto neda nic ☹ ja som robila bryndzove haluskymaly ich zboznuje.... 😝
norik zemiaky s tatarskou ci hranolky?a norik sak ty uz daco davas filipkovi papkayt nie?sak uz polrocny je to uz by mal... 😉

zlaticakhalil
autor
16. dec 2008

ja sa viem obzrat ako prasiatko 🙂
zjem skoro vsetko
teraz si idem dat nieco mnam lebo mi vytravilo hihi

norik1
16. dec 2008

zemiaciky som piekla...mcCain zemiakove kocky sa to volalo...mnam, mnam...

Filipaldi uz papa zemiaky, zeleninu, mäso, ovocie, bezlepkove cestoviny som mu robila vcera....vsetko zatial chaluje jedna radost 🙂

zlaticakhalil
autor
16. dec 2008

ta ty mccani zemiaciky co? mne stacia aj hranolky 😝

norik1
16. dec 2008

Hej v jednote mali akciu 😀

mne je vlastne jedno co to je, hlavne nech sa to pecie a nie vypraza 😀

zlaticakhalil
autor
16. dec 2008

mne je tiez jedno
teraz mam iny problem nieco sa mi vy.... na perach

zeby herpes???? nemala som ho asi 10 rokov do riti a boli to jak svina 😠
asi preto ze som pazrava

simbbaa
17. dec 2008

zlati aj ja som mala herpes pred dvoma tyzdnami to je z choroby tiez som nemala minimalne 5 rokov ...som si davala taku masticku a zmilo..... 😀
norik tha vy ste uz velky ked tak papate....pekne pekne..ramonko ked mal 5 mesiacov chaloval aj bryndzobe halusky som mu och musela tak popucit na milimetrove bo este nemal zubky 😒

jeane1
17. dec 2008

jeej baby ta vy sa mi tu máte 😵 ja nemám ešte ani darčeky pobalené 😖 a ani okná umyté 😠 ale zato už mi rozvoniavaju linecke koláčiky a medovníčky 😝 bobalky som už tiež napiekla ešte ma čakajú vanilkové rožky ale to až na sobotu 🙂 Peťka je už OK brala ATB a ešte na nový rok nás čaka imunologia vraj jej tam chybaju nejake vysledky tak si to dá ešte raz urobiť, dufam že už bude ok 😵 som aka rada že ta nova lekárka ju dáva dokopy ako sa má

aj mi sme boli v piatok na medovinku a pečene klobásky 😝 😀 boli mňamky ale medovinky sme si moc nemohli dovoliť bo sme boli autom ta len na koštvku ale ešte by som zašla bo aj pečene gaštany boli supeeer 😝 len keby mi ich nepojedli deťurence s manželom ☹ ušli sa mi tak tri maximálne.V piatok ideme na ryby do perína nech sa ešte stihnu vykupať vo vani 😀 /dufam že nam ho pes nezožerie/ 😀 😀 ešte stromček vybrať nejaky pekny amožu prísť vianoce 🙂

zlaticakhalil
autor
18. dec 2008

jeane ty sa mas? tolko roboty ti treba spravit 😝
ja uz len popratam ako obycajne a zbytok mam
aj linecke napecene (z obchodu) 😀

simba- co to je za krem na herpes? lebo som bola v lekarni tak vraj to mam nechat tak
inac vela ludi ma teraz herpes vraj aj to je nejaky virus mi povedali v lekarni
aj betka mala
ja sa len bojim aby ho nemala aj mala sarka lebo ked mne to ide na nervy a boli tak potom ju bude boliet este viac a bude tto babrat
ako deti 🙂
petke prajeme rychle uzdravenie a nech vysledky dopadnu co najlepsie aby ste si v pokoji mohli uzit vianoce
a co sa tyka gastanov prajeme detickam dobru chut tebe ich aj tak netreba 😝

jeane1
18. dec 2008

dík zlati vidím že mi dopraješ 😝 😝

simbbaa
18. dec 2008

ZLATKA TEN KREMIK SA VOLA zovirax....a hlavne daj pozor aby si malu nebozkavala..a tak...ved vies 😉 to vazne vela ludi ma teraz?to co za virus debilny?mam dost... 😒 inak ako?sicko v poriadku...a jamnka je kde ze nepise?

zlaticakhalil
autor
19. dec 2008

janka je u svojej mamky ale na viancoce by mala byt v KE a ten zovirax sa dava este predtym ako ti narastie ta vela huba ny ustach

jeane jasne ze doprajem ..aj sebe 😀

zlaticakhalil
autor
19. dec 2008

dneska bola u nas sesterka a dala mi nejaky kremik herpesinek ci tak nejako tak uvidime ci to zaberie
podla mna to asi treba nechat len tak a hotovo
aspon ze to uz neboli

junovka
19. dec 2008

Zlati mas IP 😉

zlaticakhalil
autor
19. dec 2008

junovka dakujem pekne

zlaticakhalil
autor
20. dec 2008

cafte baby tak co uz mate napecene? asi peciete varite periete pratate ked tu nikto nieje ☹

zlaticakhalil
autor
21. dec 2008

mna to tiez neminulo 😠 musim pomahat mame som u nej
ked chcem jest kolace tak musim makat 😠 😀

simbbaa
21. dec 2008

hehe zlatka thaze aj tak musis pomoct nestaci len nakupit hotove ne? 😉 .....a kedy odchadzas na dovolenku,,,?? 🙂

zlaticakhalil
autor
22. dec 2008

este to nie je isteci pojdeme... mam pocit ze z toho nic nebude doteraz nemame ani len papiere nieto este viza
hlavne ze letenky su rezervovane

zlaticakhalil
autor
25. dec 2008

baby stastne a vesele vianoce vela zdravia stastia darcekov lasky ..... vam zela sarinka s rodinou

norik1
25. dec 2008

Carovne a magicke vianoce hlavne Sarinke, Ninke, Ramonkovi, Davidkovi a Petke a ich rodicom praje Filipko s mamkou a ockom 😉